Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta Birinci Bölüm yayınlandı. Hadi Başlıyoruz! ana temasıyla yayınlanan podcastte, Hani Kurumsaldık ile ilgili genel bir değerlendirmede bulunuldu.

Geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın birinci bölümü yayınlandı. İlk yayın olması nedeniyle podcast serisi hakkında genel bir bilgilendirmenin yapıldığı yayında ayrıca kurumsallaşma üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta Birinci Bölüm Yayınlandı

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat SAĞLAM anlatımıyla gerçekleştirilen “Hani Kurumsaldık” birinci bölümünde “Hadi Başlıyoruz!” temasını işledi. Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti. İlk yayın olması nedeniyle bu bölümde belli bir konuya odaklanmak yerine “kurumsallaşma” ile ilgili genel bir değerlendirmede bulunuldu. Ayrıca bu bölümde hem niye böyle bir podcast serisine başlandığı hem de kurumsallaşmanın önemine vurgu yapıldı.

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda hazırlanan “Hani Kurumsaldık”ın bu bölümünde Branding Türkiye Yayınları etiketiyle Mart 2021’de piyasaya çıkan “Günün Gündemi 2020” kitabı hediye edildi. Kitabı ücretsiz bir şekilde almak için Hani Kurumsaldık Telegram Kanalına katılmanız yeterli.

Birinci Bölümü Dinle

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor.

Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren #HaniKurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık Spotify’da

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.