Sesli içeriğin ön plana çıktığı son zamanlarda podcast odaklı konsept programlar da bir hayli ilgi görmeye başladı. Bu gerçekten yola çıkılarak hazırlanan Hani Kurumsaldık Spotify’da başlıyor.

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük “kurumsallık” olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi?

Tüm bunlar ve çok daha fazlası artık her Cumartesi “Hani Kurumsaldık”ta!

Peki Hani Kurumsaldık nedir?

Hani Kurumsaldık Spotify’da Başlıyor!

Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hayata geçirilen ve sunulan bu podcast serisinde, bir şirketi marka yapan tüm metriklere “kurumsallık” odağında bakılarak iş dünyasının birincil gündemi olan “kurumsallaşma”ya “nedir”, “nasıl”, “niye” odağında vurgu yapılacak.

Türkiye’de podcast kültürünün yeni yeni oluşmaya başlamasına öncülük etme misyonuna sahip olan Hani Kurumsaldık’ta bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların yanı sıra ayrıca sektörel gelişmeler, girişim haberleri, iş dünyasının gündemi de var. Kısacası Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam, “Hani Kurumsaldık” diyerek biraz sektörel değerlendirme biraz da kurumsallaşmaya yönelik tavsiyeler vermeyi hedefliyor. Samimi bir sohbet havasında gerçekleşen ve bazı bölümlerde uzman konukların ve akademisyenlerin de yer aldığı Hani Kurumsaldık’ın ana sponsoru ise Branding Türkiye oldu!

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.

Sürpriz Hediyeler Var

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan popüler podcast serisi Hani Kurumsaldık’ta sürpriz hediyeler de var! Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı Hani Kurumsaldık dinleyicileri, hem podcast dinleyip hem de birçok hediye kazanma imkanına kavuşacak. Yayınları düzenli takip etmek ve gelişmelerden anlık haberdar olmak için Hani Kurumsaldık’ı sosyal medyada takip edebilirsiniz.

Hani Kurumsaldık’ın mikro sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.