Hani Kurumsaldık Spotify’da Başlıyor

Sesli içeriğin ön plana çıktığı son zamanlarda podcast odaklı konsept programlar da bir hayli ilgi görmeye başladı. Bu gerçekten yola çıkılarak hazırlanan Hani Kurumsaldık Spotify’da başlıyor.

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük “kurumsallık” olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Bu ve daha fazlası artık “Hani Kurumsaldık”da!

Peki Hani Kurumsaldık nedir?

Hani Kurumsaldık Spotify’da Başlıyor!

Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer’in anlatımıyla gerçekleştirilecek programda bir şirketi şirket yapan tüm metriklere “kurumsallık” odağında bakılarak iş dünyasının birincil gündemi olan “kurumsallaşma”ya “nedir”, “nasıl”, “niye” odağında vurgu yapılacak.

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam ile Kurumsal İletişim Uzmanı, Yazar ve Eğitmen Elif İrem Yavuzer, “Hani Kurumsaldık” diyerek biraz sektörel değerlendirme biraz da kurumsallaşmaya yönelik tavsiyeler vermeyi hedefliyor. Samimi bir sohbet havasında gerçekleşecek programın ana sponsoru ise Branding Türkiye!

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.

Sürpriz Hediyeler Var

Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesin dinlemesi gereken #HaniKurumsaldık‘ı Spotify başta olmak üzere tüm müzik platformlarında (Apple Podcast, Google Podcast vb.) takip edebilirsiniz. Ayrıca Youtube, Instagram Tv ve Linkedin’de de eş zamanlı paylaşılacak olan videolar aracılığıyla da programı dinleyebilirsiniz. Çünkü bu programda sürpriz hediyeler de var.

Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir