2018 yılında kurulan yeni nesil online paket servis sitesi ve uygulaması Yettim, ekibini genişletiyor. İstanbul dışında Ankara ve Eskişehir’de de hizmet vermeye başlayan Yettim.net Saha Satış Temsilcisi Arıyor!

Merkez ofisi İstanbul Beylikdüzü’nde olan ve yakın zaman önce faaliyete başlayarak yeni nesil online paket servis sitesi ve uygulaması olarak kurulan Yettim, saha satışındaki aksiyonlarda değerlendirmek üzere ve nitelikli bir ekip oluşturma misyonuyla saha satış temsilcisi arıyor.

Yettim.net Saha Satış Temsilcisi Arıyor

Yettim.net geçtiğimiz günlerde “Saha Satış Temsilcisi” ile ilgili bir duyuru yaptı. Konuyla ilgili duyuruda yer alan detaylar şöyle;

  • Satış ve pazarlama faaliyetlerinin (müşteri ziyareti, sipariş alma, pazar geliştirme, proje takibi gibi) planlı bir şekilde yürütülmesi,
  • Satış hedeflerinin gerçekleşmesi için strateji ve taktikler geliştirmek,
  • Kendi pazar dinamiklerini takip ederek, pazar hakkında araştırmalar yapmak,
  • Günlük, aylık ve yıllık raporlamaların yapılması,
  • Restoranları ziyaret ederek sistemi ve ürünleri tanıtacak, gelecek soru ve önerilere cevap verecek,
  • Restoranlara Yettim.Net üyeliği hakkında bilgi verecek, projeleri tanıtacak ve tüm süreçleri takip edecek,
  • Aktif olarak restoran görüşmeleri yapacak,
  • İletişim kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı

Yettim I Hakkında

Yettim, 2018 yılında İstanbul’da kurulan yeni nesil online paket servis sitesi ve uygulamasıdır. Günümüzde İstanbul dışında Ankara ve Eskişehir’de de hizmet vermeye başlayan Yettim, yakın zamanda tüm Türkiye’de faal hale gelecek. Yettim.net web sitesi üzerinden ya da mobil uygulamaları aracılığıyla size en yakın restorandan dilediğiniz kategoride, dilediğiniz miktarda yemeği kolayca sipariş verebilmenizi sağlayan bir online paket servis sitesi ve uygulamasıdır. Ekstra ücret ödemeden, tamamen güvenli ödeme yöntemi ile siparişiniz bir tıkla kapınızda!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.