Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2018 Branding Türkiye I www.brandingturkiye.com  tüm hakları saklıdır. Kod, haber, makale, resim, röportaj gibi her türlü içeriğin tüm yayın hakları www.brandingturkiye.com’a aittir. www.brandingturkiye.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve her türlü görsel ve yazılı düzenlemenin telif hakları 5846 numaralı yasa telif haklarıyla korunmaktadır. Sahiplen.com güvencesiyle korunan Branding Türkiye içeriklerine dair izinsiz kullanım söz konusu olduğunda Branding Türkiye hukuki yollara başvurma hakkına sahiptir. O nedenle www.brandingturkiye.com’da yer alan içerikler;  Branding Türkiye’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak yahut herhangi sebeple kesinlikle kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.

www.brandingturkiye.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Branding Türkiye, www.brandingturkiye.com’da; hiçbir bildirim veya duyuru yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden Branding Türkiye sorumlu değildir. Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye / www.brandingturkiye.com’da yer alan içerikler dipnot verilerek ve kaynakça kuralları gözetilerek kısmen kullanılabilir.

Branding Türkiye’nin Gizlilik Politikası hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıları tıklayın.

Gizlilik Sözleşmesi I Çerez Politikası I Kullanım Koşulları I Yazarlık Sözleşmesi