Hakkımızda


Hakkımızda Arka Plan Görsel

HAKKIMIZDA

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor. 3F Fenomeni doğrultusunda yayın yapan ve dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip olan Branding Türkiye; iş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, yöneticiler, ceo’lar, kamu personelleri, girişimciler, üniversite öğrencileri başta olmak üzere akademik ve sektörel anlamda kariyer yapan ve iş dünyasının parçası olan herkes tarafından takip edilmektedir.

MARKALAR

İş dünyası ve sektör profesyonelleri başta olmak üzere niş bir kitle tarafından takip edilen Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren alt markaları bulunmaktadır.

Gizlilik Sözleşmesi | Çerez Politikası | Kullanım Koşulları 


“Branding Meetup”, İstanbul’da ve Ankara’da olmak üzere, yılda 2 defa dijital dünyayı, teknoloji ve marka – pazarlama dünyasını buluşturma misyonunda olan bir etkinlik serisidir. Branding Meetup‘ın; kamu, iş dernekleri, özel sektör ve üniversiteler olmak üzere tüm paydaşları bir araya getirmek gibi bir amacı bulunmakla birlikte Branding Meetup’ta bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren tüm süreç, konu, uzmanlık ve kavramlar konuşulmaktadır. “3F Fenomeni” doğrultusunda gerçekleştirilen bu konferans ve paneller serisinde elde edilen çıktı neticesinde ise ülke ekonomisine artı değer katılması hedeflenmektedir. Sektör profesyonelleri, akademisyenler, girişimciler, üniversite öğrencileri, departman yöneticileri, ceo’lar, uzmanlar ve üst düzey kamu temsilcilerinden oluşan niş kitleyi buluşturarak bilgi ve tecrübe aktarımı odağında içerik (etkinlik vs.) üretilen Branding Meetup’ta temel vizyon ise sürdürülebilirliği sağlamak ve standartları aşmaktır.

Dijital Markalaşma Eğitimi Logo

Dijital Markalaşma; dijital pazarlama ve marka yönetimi – iletişimi kavramlarının bütünleşik bir anlayışla uygulanmasını temel alan çatı bir kavram olma özelliği taşımaktadır. İçerisinde 100+ kavramı barındıran bütünleşik pazarlama kavramının bir alt öğesi olan ve bu yönüyle kapsayıcılık özelliği taşıyan “dijital markalaşma” kavramı; Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılmıştır. Branding Türkiye, tarafından akademik ve sektörel içeriklerle desteklenen “Dijital Markalaşma” kavramına dair akademik ve sektörel bilgiyi içeren “Dijital Markalaşma Eğitimi (DME)”nin müfredatında; dijital pazarlama ve marka yönetimi – iletişimi ile ilgili 28+ konu yer almaktadır. Branding Türkiye, DME adlı konsept eğitimin tek uygulayıcısı ve hak sahibidir. Bu eğitim kapsamında dijital pazarlama ve marka yönetimi ile ilgili bütün disiplinler, sektör profesyoneli ve akademisyenlerden oluşan uzman bir ekip tarafından verilmektedir.


Branding Türkiye Etkinlik

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin etkinlik odaklı alt markası olan “Branding Türkiye Etkinlik“ ile her ay bir üniversitede bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konularla ilgili (reklam, pazarlama, medya, kurumsal iletişim, marka, halkla ilişkiler, dijital markalaşma, dijital pazarlama, sosyal medya, stratejik satış, satın alma, insan kaynakları vs.) ücretsiz etkinlikler / zirveler düzenlenmektedir. Üniversitelerin yanı sıra her ay sektör profesyonellerini hedefleyen ücretsiz konferansların da gerçekleştiren “Branding Türkiye Etkinlik”in nihai amacı katılımcılara “3F Fenomeni” odağında bilgi ve tecrübe aktarımı sağlamaktır.

Branding Türkiye Kariyer Merkezi

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin kariyer odaklı alt markası olan “Branding Türkiye Kariyer Merkezi“nde ajanslar, kurumsal markalar ve KOBİ’ler ihtiyaç duydukları alanlarda (reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pazarlama, sosyal medya, satış, ik, satın alma, growth marketing, kurumsal iletişim vs.) kariyer fırsatları oluşturabilmekte ve markalarına artı değer katacak personele Branding Türkiye Kariyer Merkezi aracılığıyla ulaşabilmektedir. İş / staj arayan öğrenciler, yeni mezunlar veya profesyoneller, kariyer merkezi aracılığıyla hayallerindeki işe çok hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir.


Branding Türkiye Tv

Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye‘nin yayıncılık odaklı alt markası Branding Türkiye TV, YouTube özelinde; konsept programlar, röportajlar, gündem değerlendirmeleri, ürün incelemeleri, raporlar, pazarlama analizleri, girişim değerlendirmeleri ve canlı yayınlar (etkinlik, açılış, meetup, zirve, panel vs.) gerçekleştirmek misyonuyla faaliyete başlamıştır. 3F Fenomeni doğrultusunda hazırlanan videoların özünde; sürdürülebilirlik, özgünlük ve bilgi olmak üzere 3 temel olgu bulunmakta. Tematik kanal misyonuyla yayın yapan Branding Türkiye TV‘de bütünleşik pazarlama kapsamındaki 100+ kavrama (dijital markalaşma, marka yönetimi, dijital pazarlama, reklam, pazarlama, iletişim, kurumsal iletişim, pr, medya, ik, sosyal medya, itibar yönetimi, içerik pazarlama vb.) dair alanında uzman konuklar ağırlanmaktadır.

Branding Türkiye Fm

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin sesli içerik odaklı alt markası Branding Türkiye Fm, Spotify özelinde; konsept programlar, röportajlar, podcastler, sesli makaleler, gündem değerlendirmeleri, analizler gerçekleştirmek misyonuna sahiptir. 3F Fenomeni doğrultusunda hazırlanan sesli içeriklerin özünde; sürdürülebilirlik, özgünlük ve bilgi olmak üzere 3 temel olgu bulunmakta. Yeni Nesil Tematik Radyo misyonuyla yayın yapan Branding Türkiye Fm’de bütünleşik pazarlama kapsamındaki 100+ kavrama (dijital markalaşma, marka yönetimi, dijital pazarlama, reklam, pazarlama, iletişim, kurumsal iletişim, pr, medya, insan kaynakları, sosyal medya, itibar yönetimi, içerik pazarlaması, kriz yönetimi, stratejik satış, marka iletişimi vb.) dair içerik üretilmekte ve alanında uzman konuklar ağırlanmaktadır.


Branding Türkiye Yayınları Logo

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin, alt markalarından biri olan Branding Türkiye Yayınları; 3F Fenomeni doğrultusunda, bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ kavrama (dijital markalaşma, stratejik marka yönetimi, marka yönetimi, marka iletişimi, dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, sosyal medya iletişimi, reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pr, kurumsal iletişim, girişimcilik, online itibar yönetimi, seo, adwords, growth marketing, internet reklamcılığı vs.) dair akademik ve sektörel olmak üzere matbuu ve e-kitap formatında kitap yayınlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Branding Türkiye Yayınları‘nın benimsemiş olduğu yayın politikası; bütünleşik pazarlama kategorisinde ve iş kitapları türünde fikir, fayda ve farkındalık odaklı kitaplar yayınlamaktır.


ÜRÜNLER

İş dünyası ve sektör profesyonelleri başta olmak üzere niş bir kitle tarafından takip edilen Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin ürünleştirmiş olduğu bazı konsept kategorileri bulunmaktadır.

MARKA MEKANLAR

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin fenomen kategorilerinden biri olan “Marka Mekanlar”ın temel misyonu; Türkiye’deki ve dünyadaki konsept mekanları (kafe, restoran, otel, pansiyon, pastahane, lokanta, eğlence mekanı, butik mekan, etkinlik mekanı vs.) a’dan z’ye tanımak, tanıtmak ve incelemektir. Bu kategoride yayınlanan içerikler (makale, infografik, slayt, video vb.)3F Fenomeni doğrultusunda özel olarak hazırlanmaktadır.

BRANDING TÜRKİYE ÖNERİYOR

Branding Türkiye Öneriyor, Branding Türkiye’nin fenomen kategorilerinden biri olup referans pazarlaması misyonuyla özel olarak hazırlanan içeriklerden oluşmaktadır. Bu kategori; Kitap, Film, Uygulama, Oyun, Mekan, Influencer, Eklenti, Dizi, Belgesel Öneri vs. kategorilerinden oluşmaktadır. Kısacası bu kategori, çeşitli alanlara yönelik tavsiye pazarlaması odağında içeriklerin paylaşıldığı alt kategorilerden oluşmaktadır.


TAKİP ET

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’yi sosyal medyada takip edin!


ABONE OL

Popüler bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin bülten abonesi olun!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.


Dijital Dünyanın Marka Mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye, bütünleşik pazarlama ve iş - ekonomi ile ilgili tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, 100+ kategoride içerik yayınlanan, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve 3F Fenomeni odaklı yeni nesil bir mecradır.