Branding Türkiye

Bütünleşik pazarlama, içerisinde; reklam, pazarlama, iletişim, medya, PR, dijital pazarlama, sosyal medya, kurumsal iletişim başta olmak üzere 100’den fazla olguyu, uzmanlığı ve süreci barındıran stratejik bir kavramdır. Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır. Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor.

Branding Türkiye | Etkinlik

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin etkinlik odaklı alt markası olan Branding Türkiye I Etkinlik” ile her ay bir üniversitede bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konularla ilgili (reklam, pazarlama, iletişim, medya, kurumsal iletişim, marka, halkla ilişkiler, dijital markalaşma, dijital PR, dijital pazarlama, sosyal medya, stratejik satış, satın alma, insan kaynakları vs.) ücretsiz etkinlikler / zirveler düzenlenmektedir. Üniversitelerin yanı sıra her ay sektör profesyonellerini hedefleyen ücretsiz konferansların da gerçekleştiren “Branding Türkiye I Etkinlik”in amacı katılımcılara “fikir, fayda, farkındalık” sağlamak.

Branding Meetup

“Branding Meetup”, İstanbul’da ve Ankara’da olmak üzere, yılda 2 defa dijital dünyayı, teknoloji ve marka – pazarlama dünyasını buluşturma misyonunda olan bir etkinlik serisidir. Branding Meetup‘ın; kamu, iş dernekleri, özel sektör ve üniversiteler olmak üzere tüm paydaşları bir araya getirmek gibi bir amacı bulunmakla birlikte Branding Meetup’ta bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren tüm süreç, konu, uzmanlık ve kavramlar konuşulmaktadır. “3F Fenomeni” doğrultusunda gerçekleştirilen bu konferans ve paneller serisinde elde edilen çıktı neticesinde ise ülke ekonomisine artı değer katılması hedeflenmektedir. Sektör profesyonelleri, akademisyenler, girişimciler, üniversite öğrencileri, departman yöneticileri, ceo’lar, uzmanlar ve üst düzey kamu temsilcilerinden oluşan özel bir kitleyi buluşturarak bilgi ve tecrübe aktarımı odağında içerik (konferans, seminer, panel vs.) üretilen Branding Meetup’ta temel vizyon ise sürdürülebilirliği sağlamak ve standartları aşmaktır. 

Branding Türkiye | Kariyer Merkezi

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin kariyer odaklı alt markası olan Branding Türkiye I Kariyer Merkezi”nde ajanslar, kurumsal markalar ve KOBİ’ler ihtiyaç duydukları alanlarda (reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pazarlama, sosyal medya, satış, ik, satın alma, growth marketing, kurumsal iletişim vs.) kariyer fırsatları oluşturabilmekte ve markalarına artı değer katacak personele Branding Türkiye I Kariyer Merkezi aracılığıyla ulaşabilmektedir. İş /  staj arayan öğrenciler, yeni mezunlar veya profesyoneller kariyer merkezi aracılığıyla hayallerindeki işe ulaşabilmektedir.