İletişim

HER ŞEY BİR MERHABA İLE BAŞLAR

Soru, öneri ve görüşlerinizi iletmek; iş birliği, partnerlik, staj ve iş başvurusu yapmak; bülten ve haber göndermek; etkinlik, eğitim, konferans, danışmanlık, mentörlük, seminer, panelist, moderatör talebinde bulunmak; ürün/hizmet/dijital araç incelemesi talep etmek ve burada yer almayan ama iletişime geçmeyi gerektiren diğer konular hakkında bize ulaşmak iletisim[at]brandingturkiye.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Mail gönderirken konu kısmına bize ulaşma sebebinizi (Örn; İş Başvurusu) yazmayı unutmayın.

  • Yazarlık başvurusu yapmak için “Yazar Başvuru Formu”nu doldurabilirsiniz.
  • Branding Türkiye’nin “üniversite temsilcisi” olmak için buradan başvuru yapabilirsiniz.

Anlık ve hızlı iletişim için Branding Türkiye‘yi sosyal medyada takip edebilir, Telegram Kanalı’na katılabilir veya aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Adres: Levent / İstanbul – Türkiye

    Dijital Dünyanın Marka Mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye, bütünleşik pazarlama ve iş - ekonomi ile ilgili tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, 100+ kategoride içerik yayınlanan, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve 3F Fenomeni odaklı yeni nesil bir mecradır.