Advertorial REKLAM

Markanızla ilgili haber, duyuru, reklam, kampanya, etkinlik, ürün ve hizmetlere dair gelişmelerin Branding Türkiye editörleri tarafından kaleme alınması sonucu oluşturulan içerik odaklı reklam modelidir. Advertorial reklamlar “Sponsorlu İçerik” kategorisinde gösterilir. Süresizdir. Ayrıca diğer Branding Türkiye içerikleri gibi “Advertorial Reklam” odaklı “Sponsorlu İçerik”ler de Branding Türkiye’nin sektör profesyonelleri tarafından takip edilen tüm resmî sosyal medya hesaplarında paylaşılmaktadır.

Banner REKLAM

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye’ye “Banner Reklam” vererek kullanıcıların markanızın yanı sıra ürün ve kampanyalarınız hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. “Banner Reklam” ölçüleri ve diğer şartlar hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Etkinlik SPONSORLUĞU

Bir Branding Türkiye oluşumu olan Branding Türkiye I Etkinlik tarafından organize edilen ve farklı şehirlerdeki üniversitelerle gerçekleştirilen işbirlikleri neticesinde düzenlenen zirve ve etkinliklere sponsor olup dinamik ve profesyonel bir kitleye ulaşabilirsiniz. “Branding Türkiye Etkinlik Sponsorluğu” hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun.

Kurumsal İŞBİRLİĞİ

Markanızla ilgili ürün ve hizmetlere dair kampanyaların Branding Türkiye okurları ve takipçileri tarafından deneyimlenmesi için “Kurumsal İşbirliği” reklam modelini tercih edebilirsiniz. Branding Türkiye ile gerçekleştireceğiniz proje / kampanya bazlı partnerlik ile maksimum etkileşime ulaşabilir, deneyim pazarlaması odağında markanızın algısını kuvvetlendirebilirsiniz. “Kurumsal İşbirliği” modeliyle ilgili detaylı bilgi almak için formu doldurun.

İş İLANI

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’de; reklam, pazarlama, iletişim, medya alanlarına dair stajyer veya tecrübeli freelance ya da tam zamanlı personel ilanları vermek için formu doldurun.