NEDİR?

HAKKINDA

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin, etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye I Etkinlik her ay farklı şehirde / üniversitede, sektör profesyonellerine ve/veya üniversite öğrencilerine yönelik etkinlikler gerçekleştirmektedir. Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilen 3F Fenomeni doğrultusundaki bu etkinlik ve zirvelerin yanı sıra Türkiye ve dünyadaki; etkinlik, meetup, zirve, fuar, seminer, çalıştay, program, konferans, panel ve eğitimlerin de daimi destekçisi olan Branding Türkiye, ekosisteme katkı sağlamak için bilgi ve tecrübe aktarım misyonu taşıyan birçok prestijli organizasyonun medya sponsorluğunu üstlenmektedir. Branding Türkiye’ye medya sponsorluğu konusunda talepte bulunmak için “Sponsorluk Talebi” butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

medya-sponsorlugu-nedir

SPONSORLUK TALEBİ

Branding Türkiye; sektör profesyonelleri, iş insanları, ceo’lar, yöneticiler, girişimciler, akademisyenler, üniversiteliler ve kamu personelleri başta olmak üzere profesyonel iş yaşamında olan herkes tarafından takip edilen bütünleşik pazarlamaya dair tüm detayların yer aldığı dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip bir mecradır. Gerçekleştireceğiniz etkinlik, ödül töreni, gala, eğitim ve zirveleriniz için Branding Türkiye’ye “Medya Sponsorluğu” başvurusunda bulunabilirsiniz. Sponsorluk Talebi butonuna tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Medya Sponsorluğu ile ilgili aklınıza takılanlar için “Sık Sorulan Sorular”ı okuyabilirsiniz.

medya-sponsorlugu-talebi

SIK SORULAN SORULAR

Medya Sponsorluğu İçin Sizinle Nasıl İletişime Geçebiliriz?

Elbette, yukarıda yer alan “Sponsorluk Talebi” butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz. İletişim formunu doldururken konu kısmına “Medya Sponsorluğu Hakkında” yazmanız gerekmektedir. Böylece ekip arkadaşlarımız size daha hızlı dönüş yapacaktır.

Sponsorluk Şartlarınız Nedir?

Medya sponsoru olduğumuz etkinlik, zirve veya eğitim vs. ile ilgili tüm dijital (web sitesi, basın bülteni, haber, sosyal medya, mail bülteni, video vb.) ve basılı (afiş, broşür, gazete-dergi ilanı, bilboard, sponsorluk dosyası vs.) tanıtım materyallerinde Branding Türkiye’ye sponsor olarak yer verilmesini istiyoruz. Yüksek çözünürlükte logo talebiniz için bizimle iletişime geçin. Bu arada logoda herhangi bir kırpma, kesme, değişiklik, kısaltma vs. yapmamanız gerekmektedir. Ayrıca sponsor olduğumuz etkinlik ve zirve için Branding Türkiye’ye 3 kişilik davetiye / bilet ayırmanızı talep ediyoruz. Bu şartları yerine getirmeden lütfen medya sponsorluğu ile ilgili iletişime geçmeyiniz.

Medya Sponsorluğu İçin Ücret Talep Ediyor Musunuz?

Hayır. Medya sponsoru olarak destek olduğumuz etkinlik ve zirveler için ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Sponsorluk şartlarını yerine getirmeniz kâfi!

Süreç Nasıl İşliyor?

Medya sponsorluğu süreci ile ilgili detaylar için Sponsorluk Talebi butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçin.

Ne Tür Etkinliklere Sponsor Oluyorsunuz?

Ekosistemi desteklediğini düşündüğümüz tüm etkinlik (konferans, sempozyum, panel, seminer, gala, ödül töreni vb.), zirve, eğitim ve meetuplara medya sponsoru oluyoruz.

Üniversite Etkinliklerine Sponsor Oluyor Musunuz?

Evet. Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik ile her ay farklı bir üniversitede bütünleşik pazarlama odağındaki 10’larca kavram ile ilgili (reklam, pazarlama, dijital markalaşma, iletişim, medya, kurumsal iletişim, dijital pazarlama, marka yönetimi, sosyal medya, arama motoru optimizasyonu, arama motoru pazarlaması, içerik pazarlaması, girişimcilik, stratejik satış, growth marketing, halkla ilişkiler, dijital pr vb.) çeşitli etkinlikler (konferans, panel vb.) ve zirveler gerçekleştirdiğimiz gibi üniversitelerdeki etkinliklere de medya sponsoru oluyoruz.

Sponsor Olacağınız Etkinlikleri Neye Göre Belirliyorsunuz?

3F Fenomeni olarak kavramsallaştırdığımız modele uygun etkinlik ve zirvelere destek oluyoruz. Fikir Fayda Farkındalık odağındaki, ekosistemi besleyen ve prestijli tüm etkinlik ve zirvelere medya sponsoru oluyoruz.

DESTEKLİYORUZ