NEDİR?

HAKKINDA

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin, etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye I Etkinlik her ay farklı şehirde / üniversitede, sektör profesyonellerine ve/veya üniversite öğrencilerine yönelik etkinlikler gerçekleştirmektedir. Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilen 3F Fenomeni doğrultusundaki bu etkinlik ve zirvelerin yanı sıra Türkiye ve dünyadaki; etkinlik, meetup, zirve, fuar, seminer, çalıştay, program, konferans, panel ve eğitimlerin de daimi destekçisi olan Branding Türkiye, ekosisteme katkı sağlamak için bilgi ve tecrübe aktarım misyonu taşıyan birçok prestijli organizasyonun medya sponsorluğunu üstlenmektedir. Branding Türkiye’ye medya sponsorluğu konusunda talepte bulunmak için “Sponsorluk Talebi” butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

medya-sponsorlugu-nedir

SPONSORLUK TALEBİ

Branding Türkiye; sektör profesyonelleri, iş insanları, ceo’lar, yöneticiler, girişimciler, akademisyenler, üniversiteliler ve kamu personelleri başta olmak üzere profesyonel iş yaşamında olan herkes tarafından takip edilen bütünleşik pazarlamaya dair tüm detayların yer aldığı dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip bir mecradır. Gerçekleştireceğiniz etkinlik, ödül töreni, gala, eğitim ve zirveleriniz için Branding Türkiye’ye “Medya Sponsorluğu” başvurusunda bulunabilirsiniz. Sponsorluk Talebi butonuna tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Medya Sponsorluğu ile ilgili başvuru yapmadan önce lütfen “Sık Sorulan Sorular”ı okuyun.

medya-sponsorlugu-talebi

SIK SORULAN SORULAR

Medya Sponsorluğu Hakkında Bilgi Alabilir Miyiz?

Branding Türkiye, ekosistemi besleyen tüm organizasyonları destekleme misyonuna sahiptir. Bu kapsamda sahip olduğu topluluk gücünü ve medya etkisini “medya sponsorluğu” ile paydaşlarına sunan Branding Türkiye, bilginin üretilmesi kadar onun yayılmasının da önemli olduğunu düşünen felsefi bir kurumsal bakış açısına sahiptir.

Sponsorluk Şartlarınız Nedir?

Branding Türkiye’nin medya sponsorluğu ile ilgili şartları şunlardır;

  • Medya sponsoru olduğumuz organizasyon (etkinlik, zirve, ödül töreni, meetup, workshop, online etkinlik, eğitim vs.) ile ilgili tüm dijital (web sitesi, basın bülteni, haber, sosyal medya görseli, story görseli, mail bülteni, video vb.) tanıtım materyallerinde Branding Türkiye’nin logosu “medya sponsoru” olarak eklenmesi gerekmektir.
  • Medya sponsoru olduğumuz organizasyon (etkinlik, zirve, ödül töreni, meetup, workshop, online etkinlik, eğitim vs.) ile ilgili tüm basılı (afiş, broşür, gazete-dergi ilanı, bilboard, sponsorluk dosyası vs.) tanıtım materyallerinde Branding Türkiye’nin logosu “medya sponsoru” olarak eklenmesi gerekmektir.
  • Branding Türkiye’ye 2 kişilik davetiye / bilet ayırmanız gerekmektedir.
  • Etkinliği sosyal medyada paylaşırken #BrandingTürkiye etiketini kullanmanız gerekmektedir.
  • Diğer detaylar için lütfen medya sponsorluğu başvurusunda bulunun.

NOT: Yüksek çözünürlükte logo talebiniz için bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca, logoda herhangi bir kırpma, kesme, değişiklik, kısaltma vs. yapmamalısınız.

Bu şartları yerine getirmeden lütfen medya sponsorluğu ile ilgili iletişime geçmeyiniz.

Medya Sponsorluğu İçin Ücret Talep Ediyor Musunuz?

Hayır. Destek olduğumuz etkinlik ve zirveler için medya sponsorluğu kapsamında ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Sponsorluk şartlarını yerine getirmeniz yeterlidir!

Süreç Nasıl İşliyor?

Medya sponsorluğu sürecinin başlaması  için Sponsorluk Talebi butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçin.

Ne Tür Etkinliklere Sponsor Oluyorsunuz?

Ekosistemi desteklediğini düşündüğümüz tüm etkinlik (konferans, sempozyum, panel, seminer, gala, ödül töreni vb.), zirve, eğitim ve meetuplara medya sponsoru oluyoruz.

Üniversite Etkinliklerine Sponsor Oluyor Musunuz?

Evet. Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik ile her ay farklı bir üniversitede bütünleşik pazarlama odağındaki 10’larca kavram ile ilgili (reklam, pazarlama, dijital markalaşma, iletişim, medya, kurumsal iletişim, dijital pazarlama, marka yönetimi, sosyal medya, arama motoru optimizasyonu, arama motoru pazarlaması, içerik pazarlaması, girişimcilik, stratejik satış, growth marketing, halkla ilişkiler, dijital pr vb.) çeşitli etkinlikler (konferans, panel vb.) ve zirveler gerçekleştirdiğimiz gibi üniversitelerdeki fiziksel etkinliklere de medya sponsoru oluyoruz. Online üniversite etkinlikleriyle ilgili sponsorluk politikamız için sonraki maddeyi okuyunuz.

Online Üniversite Etkinliklerine Sponsor Oluyor Musunuz?

COVID-19 pandemisi nedeniyle her gün onlarca online üniversite etkinliği yapılmaktadır. Ancak her birine sponsorluk desteği sağlamamız mümkün olmamaktadır. 2021 yılı özelinde aldığımız bir karar neticesinde üniversitelerdeki online etkinliklere sadece Genel Yayın Yönetmenimiz konuşmacı olacak ise sponsor olmaktayız.

Sponsor Olacağınız Etkinlikleri Neye Göre Belirliyorsunuz?

3F Fenomeni olarak kavramsallaştırdığımız modele uygun etkinlik ve zirvelere destek oluyoruz. Fikir Fayda Farkındalık odağındaki, ekosistemi besleyen ve prestijli tüm etkinlik ve zirvelere medya sponsoru oluyoruz.

Medya Sponsorluğu İçin Sizinle Nasıl İletişime Geçebiliriz?

Elbette, yukarıda yer alan “Sponsorluk Talebi” butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz. İletişim formunu doldururken konu kısmına “Medya Sponsorluğu Hakkında” yazmanız gerekmektedir. Böylece ekip arkadaşlarımız size daha hızlı dönüş yapacaktır.

DESTEKLİYORUZ