Medya Sponsorluğu


HAKKINDA

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin, etkinlik odaklı alt markası “Branding Türkiye I Etkinlik“ her ay farklı şehirde / üniversitede, sektör profesyonellerine ve/veya üniversite öğrencilerine yönelik etkinlikler gerçekleştirmektedir. Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilen 3F Fenomeni doğrultusundaki bu etkinlik ve zirvelerin yanı sıra Türkiye ve dünyadaki; etkinlik, meetup, zirve, fuar, seminer, çalıştay, program, konferans, panel ve eğitimlerin de daimi destekçisi olan Branding Türkiye, ekosisteme katkı sağlamak için bilgi ve tecrübe aktarım misyonu taşıyan birçok prestijli organizasyonun medya sponsorluğunu üstlenmektedir. Branding Türkiye’ye medya sponsorluğu konusunda talepte bulunmak için “Sponsorluk Talebi” butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medya Sponsorluğu Nedir

SPONSORLUK TALEBİ

Branding Türkiye; sektör profesyonelleri, iş insanları, ceo’lar, yöneticiler, girişimciler, akademisyenler, üniversiteliler ve kamu personelleri başta olmak üzere profesyonel iş yaşamında olan herkes tarafından takip edilen bütünleşik pazarlamaya dair tüm detayların yer aldığı dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip bir mecradır. Gerçekleştireceğiniz etkinlik, ödül töreni, gala, eğitim ve zirveleriniz için Branding Türkiye’ye “Medya Sponsorluğu” başvurusunda bulunabilirsiniz. Sponsorluk Talebi butonuna tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Medya Sponsorluğu ile ilgili aklınıza takılanlar için “Sık Sorulan Sorular”ı okuyabilirsiniz.

Medya Sponsorluğu Talebi Oluştur

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, ulusal ve uluslararası pek çok organizasyonun (etkinlik, zirve, meetup, online etkinlik, ödül töreni, çalıştay, panel, eğitim, yarışma, üniversite etkinliği, sergi vb.) ve programın (podcast serisi, radyo programı, televizyon programı, YouTube programı vb.) süreli yayının (haftalık/aylık/dönemsel dergi, hakemli dergi, gazete, online dergi vb.) daimi destekçisi ve partneri olmayı kurumsal misyonunun bir parçası olan “iş birliği kültürü”nün bir gereği olarak medya sponsoru / medya partneri olarak destekliyor. Peki Branding Türkiye’nin medya partneri olma koşulları neler?

SPONSORLUK ŞARTLARINIZ NELERDİR?

Branding Türkiye’nin medya sponsorluğu ile ilgili şartları şunlardır; Medya sponsoru olduğumuz organizasyon (etkinlik, zirve, ödül töreni, meetup, workshop, online etkinlik, eğitim vs.) ile ilgili tüm dijital (web sitesi, basın bülteni, haber, sosyal medya görseli, story görseli, mail bülteni, video, afiş, broşür, gazete-dergi ilanı, bilboard, sponsorluk dosyası vb.) tanıtım materyallerinde Branding Türkiye’nin logosu “medya sponsoru” olarak eklenmesi gerekmektir. Ayrıca Branding Türkiye için 2 kişilik davetiye / bilet ayırmanız gerekmektedir. Ayrıca etkinliği sosyal medyada paylaşırken #BrandingTürkiye etiketini kullanmanız gerekmektedir.

MEDYA SPONSORLUĞU İÇİN ÜCRET ÖDÜYOR MUYUZ?

Hayır. Medya sponsorluğu kapsamında ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Yani medya sponsoru olması için Branding Türkiye’ye herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Sponsorluk şartlarını yerine getirmeniz yeterlidir!

ÜNİVERSİTE ETKİNLİKLERİNE SPONSOR OLUYOR MUSUNUZ?

Evet. Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik ile her ay farklı bir üniversitede bütünleşik pazarlama odağındaki 10’larca kavram ile ilgili çeşitli etkinlikler ve zirveler gerçekleştirdiğimiz gibi üniversitelerdeki fiziksel etkinliklere de medya sponsoru oluyoruz. Ancak COVID-19 pandemisi nedeniyle her gün onlarca online üniversite etkinliği yapılmaktadır. Ancak her birine sponsorluk desteği sağlamamız mümkün olmamaktadır. 2021 ve sonrası için aldığımız bir karar neticesinde üniversitelerdeki online etkinliklere sadece Brandin Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam konuşmacı olacak ise sponsor olmaktayız.

SPONSORLUK TALEBİ İÇİN NE YAPMAMIZ GEREKİYOR?

“Sponsorluk Talebi” butonuna tıklayarak süreci başlatabilirsiniz.


Dijital Dünyanın Marka Mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye, bütünleşik pazarlama ve iş - ekonomi ile ilgili tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, 100+ kategoride içerik yayınlanan, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve 3F Fenomeni odaklı yeni nesil bir mecradır.