NEDİR?

HAKKINDA

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Branding Türkiye Kariyer Merkezi; dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye’nin kariyer odaklı alt markasıdır. Kariyer Merkezi’nde; dijital markalaşma, reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pazarlama, sosyal medya, satış, ik, satın alma, growth marketing, marka yönetimi, içerik pazarlama, grafik tasarım, sanat yönetmenliği, kurumsal iletişim vs. başta olmak üzere bütünleşik pazarlamayı kapsayan tüm alanlara dair kariyer fırsatları yer almaktadır.

kariyer-merkezi-nedir

NASIL ÇALIŞIR?

İLAN VER – İNCELE – İLETİŞİME GEÇ

Aşağıda yer alan “İş İlanı Oluştur” formunu doldurarak iş ilanınızı 3 dakikada ve pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz. İlanınız gerekli ödemeyi yaptıktan 24 saat içerisinde Branding Türkiye Kariyer Merkezi‘nde yayınlanır. Geriye ilanınıza başvuran adayları inceleyip markanıza değer katacak kişilerle görüşmek kalıyor. Branding Türkiye I Kariyer Merkezi hakkında merak ettiğiniz herhangi bir konu varsa lütfen “Sık Sorulan Sorular”ı okuyun.

ilan-ver-incele-iletisime-gec

ZİYARET ET – İNCELE – BAŞVUR

Kariyer Merkezi kategorisini ziyaret edin. “Branding Türkiye I Kariyer Merkezi”nde yer alan ilanlara Branding Türkiye’de yer alan arama çubuğu aracılığıyla “Anahtar Kelime”, “Lokasyon”, ve “Kategoriler” olmak üzere 3 farklı şekilde ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlanı inceledikten sonra firma tarafından istenen bilgi ve belgeleri (CV, portfolyo, referans vs.) ilanda yer alan iletişim adresine (e-posta, web sitesi vs.) gönderin. Merak ettiğiniz herhangi bir konu varsa lütfen Sık Sorulan Sorular kısmını okuyun.

incele-basvuru-yap

HADİ BAŞLAYALIM!

MARKANIZA DEĞER KATACAK PROFESYONELLERE ULAŞMAK İÇİN FORMU DOLDURUN!

SÜREÇ

kariyer-merkezi-duyur

İlan Ver

kariyer-merkezi-basvurulari-topla

Talep Topla

kariyer-merkezi-arastir

Araştır

kariyer-merkezi-incele

Başvuruları İncele

kariyer-merkezi-adaylarla-gorus

Adaylarla Görüş

kariyer-merkezi-ideal-aday

Mutlu Son

SIK SORULAN SORULAR

Branding Türkiye Kariyer Merkezi Nedir?

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin kariyer odaklı alt markası olan “Branding Türkiye I Kariyer Merkezi“nde ajanslar, kurumsal markalar ve KOBİ’ler ihtiyaç duydukları alanlarda (reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pazarlama, sosyal medya, satış, ik, satın alma, growth marketing, kurumsal iletişim vs.) kariyer fırsatları oluşturabilmekte ve markalarına artı değer katacak personele Branding Türkiye I Kariyer Merkezi aracılığıyla ulaşabilmektedir. İş /  staj arayan öğrenciler, yeni mezunlar veya profesyoneller kariyer merkezi aracılığıyla hayallerindeki işe ulaşabilmektedir.

Kariyer Merkezi'ne Nasıl İlan Verebiliriz?

Aşağıda yer alan formu doldurarak ya da “Branding Türkiye Kariyer Merkezi” tarafından hazırlanan “Kariyer İlan Formu” adını taşıyan şablonda yer alan bilgileri doldurarak ilanınızı hazırlayabilirsiniz.

İlan Ne Zaman Yayınlanır?

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurduğunuza emin olup, ilanın yayınlanması için gerekli olan ücretin hesabımıza geçmesinden sonra 3 saat içerisinde ilan yayınlanmaktadır.

Kariyer İlanı Nasıl & Nerede Yayınlanıyor?

İlan yayına girdiği an Branding Türkiye (www.brandingturkiye.com) ana sayfasındaki sliderda “güncel içerik” olarak ve “Kariyer Merkezi” sayfasında “Güncel İlan” olarak yer almaktadır. Ayrıca Branding Türkiye’nin kurumsal sosyal medya sayfalarında ilan 1 defa paylaşılmaktadır. Bunlara ek olarak Linkedin’de toplamda 60+ bin kişilik kitleye sahip sayfa ve profillerde ilan görüntülenmektedir.

Kariyer İlanı Vermek Ücretli Mi?

Evet, 1 ilanın 30 gün boyunca “AKTİF” olarak yayında kalması için 135 TL + KDV tutarında ödeme yapmanız gerekmektedir.

İlanın Yayında Kalma Süresi Nedir?

İlan süresiz olarak yayında kalmaktadır. Ancak her ilanda “Başlangıç” ve “Bitiş” tarihi bulunmaktadır. İlanın “Bitiş” tarihi itibariyle ilana “PASİF” notu eklenir ve ilandaki başvuru linki / e-postası / iletişim bilgileri vb. kaldırılır.

İlanda Güncelleme Yapabilir Miyiz?

Evet, ilan yayınlandıktan sonra ufak değişiklikler ve güncellemeler yapmak isterseniz bu mümkün. Değişiklik talebiyle ilgili kariyer[at]brandingturkiye.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. (Dipnot: İlanın iskeletini bozup yeni bir ilana dönüştürecek düzeyde talep edilen güncelleme talepleri kabul edilmemektedir.)

KARİYER İLANLARI

BAŞVURU FORMU

powered by Typeform