Kariyer


NEDİR?

HAKKINDA

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Branding Türkiye Kariyer Merkezi; dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye’nin kariyer odaklı alt markasıdır. Kariyer Merkezi’nde; dijital markalaşma, reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pazarlama, sosyal medya, satış, ik, satın alma, growth marketing, marka yönetimi, içerik pazarlama, grafik tasarım, sanat yönetmenliği, kurumsal iletişim vs. başta olmak üzere bütünleşik pazarlamayı kapsayan tüm alanlara dair kariyer fırsatları yer almaktadır.

Kariyer Merkezi Nedir

NASIL ÇALIŞIR?

İLAN VER – İNCELE – İLETİŞİME GEÇ

Aşağıda yer alan “İş İlanı Oluştur” formunu doldurarak iş ilanınızı 3 dakikada ve pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz. İlanınız gerekli ödemeyi yaptıktan 24 saat içerisinde Branding Türkiye Kariyer Merkezi‘nde yayınlanır. Geriye ilanınıza başvuran adayları inceleyip markanıza değer katacak kişilerle görüşmek kalıyor. Branding Türkiye I Kariyer Merkezi hakkında merak ettiğiniz herhangi bir konu varsa lütfen “Sık Sorulan Sorular”ı okuyun.

İlan Ve İncele İletişime Geç

ZİYARET ET – İNCELE – BAŞVUR

Aşağıda yer alan “İş İlanı Oluştur” formunu doldurarak iş ilanınızı 3 dakikada ve pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz. İlanınız gerekli ödemeyi yaptıktan 24 saat içerisinde Branding Türkiye Kariyer Merkezi‘nde yayınlanır. Geriye ilanınıza başvuran adayları inceleyip markanıza değer katacak kişilerle görüşmek kalıyor. Branding Türkiye I Kariyer Merkezi hakkında merak ettiğiniz herhangi bir konu varsa lütfen “Sık Sorulan Sorular”ı okuyun.

İncele Başvuru Yap

SÜREÇ

Kariyer Merkezi Duyuru

İLAN VER

Başvuruları Topla

TALEP TOPLA

Kariyer Merkezi Araştır

ARAŞTIR

Başvuruları İncele

BAŞVURULARI İNCELE

Adaylarla Görüşme Süreci

ADAYLARLA GÖRÜŞ

Kariyer Merkezi İdeal Aday

MUTLU SON


SIK SORULAN SORULAR

BRANDING TÜRKİYE KARİYER MERKEZİ NEDİR?

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin kariyer odaklı alt markası olan “Branding Türkiye I Kariyer Merkezi“nde ajanslar, kurumsal markalar ve KOBİ’ler ihtiyaç duydukları alanlarda (reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pazarlama, sosyal medya, satış, ik, satın alma, growth marketing, kurumsal iletişim vs.) kariyer fırsatları oluşturabilmekte ve markalarına artı değer katacak personele Branding Türkiye I Kariyer Merkezi aracılığıyla ulaşabilmektedir. İş /  staj arayan öğrenciler, yeni mezunlar veya profesyoneller kariyer merkezi aracılığıyla hayallerindeki işe ulaşabilmektedir.

İLAN NASIL VERİLİR?

Aşağıda yer alan formu doldurarak ya da “Branding Türkiye Kariyer Merkezi” tarafından hazırlanan “Kariyer İlan Formu” adını taşıyan şablonda yer alan bilgileri doldurarak ilanınızı hazırlayabilirsiniz.

İLAN NE ZAMAN YAYINLANIR?

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurduğunuza emin olup, ilanın yayınlanması için gerekli olan ücretin hesabımıza geçmesinden sonra 3 saat içerisinde ilan yayınlanmaktadır.

İLAN NEREDE YAYINLANIR?

İlan yayına girdiği an Branding Türkiye (www.brandingturkiye.com) ana sayfasındaki sliderda “güncel içerik” olarak ve “Kariyer Merkezi” sayfasında “Güncel İlan” olarak yer almaktadır. Ayrıca Branding Türkiye’nin kurumsal sosyal medya sayfalarında ilan 1 defa paylaşılmaktadır. Bunlara ek olarak Linkedin’de toplamda 80+ bin kişilik kitleye sahip sayfa ve profillerde ilan görüntülenmektedir.

KARİYER İLANI ÜCRETLİ Mİ?

Evet, 1 ilanın 30 gün boyunca “AKTİF” olarak yayında kalmasının bedeli 350 TL + KDV şeklindedir.

İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Branding Türkiye sadece kariyer ilanının yayınlandığı bir mecradır. Herhangi bir CV havuzu, ilan datası, başvuru ve aday değerlendirme panelleri brandingturkiye.com üzerinde/içerisinde barındırılmamaktadır. Branding Türkiye’de sadece ilan içeriği bülten/haber şeklinde yayınlanır. Adaylar ilanda yer alan iletişim adreslerine (telefon, e-posta, web sitesi, aracı kurumlar, kariyer siteleri vs.) cv ve özgeçmiş gönderebilmektedirler.

İLANIN YAYINDA KALMA SÜRESİ NEDİR?

İlan içeriği süresiz olarak yayında kalmaktadır. Ancak her ilanda “Başlangıç” ve “Bitiş” tarihi bulunmaktadır. Bu süre 20 (yirmi) gündür. İlanın “Bitiş” tarihi itibariyle ilana “PASİF” notu eklenir ve ilandaki başvuru linki / e-postası / iletişim bilgileri vb. kaldırılır.

İLANDA GÜNCELLEME YAPMAK MÜMKÜN MÜ?

Evet, ilan yayınlandıktan sonra ufak değişiklikler ve güncellemeler yapmak isterseniz bu mümkün. Değişiklik talebiyle ilgili kariyer[at]brandingturkiye.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. (Dipnot: İlanın ana yapısını bozup yeni bir ilana dönüştürecek düzeyde talep edilen güncelleme talepleri kabul edilmemektedir.)


KARİYER İLANLARI


BAŞVURU FORMU

Dijital Dünyanın Marka Mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye, bütünleşik pazarlama ve iş - ekonomi ile ilgili tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, 100+ kategoride içerik yayınlanan, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve 3F Fenomeni odaklı yeni nesil bir mecradır.