İLAN AÇIKLAMASI

Yemek tarifi ve mutfak önerileri yayınlama hedefiyle içerik odaklı yeni nesil bir mecra olan Mutfakiye.com Jr Editör arıyor.

Türk mutfağı başta olmak üzere dünya mutfağının en güzel tatları mutfakiye.com’un uzman şefleri tarafından uygulandıktan sonra okuyucuyla paylaşılmaktadır. Önce Deneyimle Sonra Anlat mottosu odağında hareket eden Mutfakiye.com; yemek tarifleri, diyet önerileri, detoks tavsiyeleri ve mutfak sırları kategorilerinde üretilen içerikleri yayına hazırlayacak Jr Editör arıyor

ARANAN ÖZELLİKLER

  • Üniversite mezunu veya üniversite son sınıf öğrencisi
  • Yemek, tarif, diyet, mutfak konularına ilgili
  • Editörlük alanında kariyer yapmayı hedefleyen
  • Yazı diline hakim
  • Dilbilgisi kurallarını çok iyi bilen
  • Sorumluluk bilinci yüksek ve takip yeteneği güçlü
  • Araştırmayı seven
  • Çözüm üretebilen ve sonuç odaklı
  • İletişim kabiliyeti yüksek
  • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (Erkek adaylar için)

İLANA BAŞVUR

Mutfakiye Jr Editör Arıyor ilanına başvurmak isteyen adaylar detaylı cv ve/veya özgeçmişlerini, (ilanın süresi dolduğu için mail adresi silinmiştir.) adresine gönderebilirler.

İLAN DETAYLARI

Firma Sektörü

İnternet, Yayıncılık

Çalışma Şekli

Stajyer

Ülke/Şehir

İstanbul (Avrupa Yakası)

Maaş

Belirtilmedi

Tecrübe

Tecrübeli ve Tecrübesiz

Eğitim Seviyesi

Lise (Mezun), Ön Lisans (Mezun), Üniversite (Mezun)

İLAN DURUMU

PASİF (Mutfakiye Jr Editör Arıyor Adlı Bu İlanın Süresi Dolmuştur. Başvuru Yapılamaz ve/veya Yapılan Başvurular Değerlendirmeye 

FİRMA HAKKINDA I Mutfakiye.com

Adıyla münhasır bir içerik politikasına sahip olan Mutfakiye, mutfakla ilgili olan her konuda değer üretmeyi hedefleyen ve bunu yaparken dijitalin dinamizmine ayak uyduran farkındalık odaklı yeni nesil bir mecradır.

Mutfakiye.com; yemek tarifleri, diyet önerileri, detoks tavsiyeleri, mutfak sırları odağında yayın yapan yeni nesil bir mecra olduğu gibi içerik üretiminde geleneksel bir çizgi olan “Önce Deneyimle Sonra Anlat” misyonunu da benimsemiştir. Bu misyonu kurum kültürü haline getiren Mutfakiye’de Türk mutfağı başta olmak üzere dünya mutfağının en güzel tatları mutfakiye.com’un uzman şefleri tarafından uygulandıktan sonra okuyucuyla paylaşılmaktadır.

Diyet önerileri, detoks tavsiyeleri ve mutfak sırları kategorilerinde de yine “önce deneyimle – sonra anlat” mottosu geçerlidir. Kısacası odağına içerik üretimini alan Mutfakiye, bu alanda yazılı, görsel, işitsel ve video içerik üreterek mutfağa ve yemek tariflerine dair detayları hedef kitlesiyle paylaşıyor.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.