E-Posta Listemize Abone Olun


E-BÜLTEN

ABONELİĞİ

Branding Türkiye‘nin haftalık e-posta aboneliğini aktifleştirerek; Branding Türkiye’de yer alan bütünleşik pazarlama odağındaki akademik ve sektörel içerikleri her hafta e-bülten olarak alabilir ve Branding Türkiye’nin alt markaları (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer Merkezi, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Branding Meetup, Branding Türkiye Yayınaları) ile ilgili gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

650.000+ Abone Arasına Katıl!

E-Posta Aboneliğini Aktifleştir

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.


TELEGRAM

TOPLULUĞU

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin Telegram Kanalı‘na katılarak, topluluğun bir parçası olabilir ve anlık bilgi paylaşımına katılabilirsiniz. Ayrıca yeni çıkan kitaplar, sektörden haberler, eğitim indirimleri, hediyeler, etkinlik duyuruları, güncel bilgi aktarımları ve son dakika gelişmeleri de yine Branding Türkiye Telegram Kanalı’nda herkese açık şekilde erişilebilir olacak.

Dijital Dünyanın Marka Mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye, bütünleşik pazarlama ve iş - ekonomi ile ilgili tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, 100+ kategoride içerik yayınlanan, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve 3F Fenomeni odaklı yeni nesil bir mecradır.