Üniversite Temsilciliği


HAKKINDA

Branding Türkiye Üniversite Temsilciliği, Branding Türkiye’nin üniversite odaklı tüm proje ve faaliyetlerine katkıda bulunmak üzere her üniversiteden 1 temsilci, 1 temsilci yardımcısı ve 3 yönetim kurulu üyesinden oluşan, ekip ruhunu ve gönüllülüğü esas alan etkileşim odaklı bir projedir. Bir nevi marka elçiliğidir. Diğer bir ifadeyle üniversite temsilcisi, Branding Türkiye’nin kampüsteki yüzüdür. Üniversite temsilcileri; hem organizasyon (zirve / etkinlik) hem de tanıtım – duyurum faaliyetlerine katkıda bulunurlar. En önemlisi de üniversite temsilcileri, profesyonel iş ekosisteminin içerisine bu şekilde giriş yaparak kariyer yolculuklarına erken başlamış olurlar. Özetle, Branding Türkiye Üniversite Temsilciliği, bir üniversite öğrencisinin CV’sinde artı değer olarak daima yer alır.

Üniversite Temsilciliği Nedir

KAZANIMLAR

Üniversite Temsilciliği Kendini Geliştirir

KİŞİSEL GELİŞİM

Üniversite Temsilciliği Kariyerine Yön Verir

KARİYER FIRSATLARI

Üniversite Temsilcisi Network İmkanı Yakalar

Network İmkanı


Üniversite Temsilcisi Takım Çalışması Yapar

EKİP RUHU

Üniversite Temsilcisi Eğitimlere Ücretsiz Katılır

ÜCRETSİZ EĞİTİM FIRSATI

Üniversite Temsilcisi Kazanç Sağlar

KAZANÇ


SIKÇA SORULAN SORULAR

ÜNİVERSİTE TEMSİLCİSİ OLMA ŞARTI NEDİR?

Branding Türkiye Üniversite Temsilcisi olmak için tek şart var; “üniversite öğrencisi olmak. Hazırlık okuyor olabilirsiniz veya 4. sınıf öğrencisi olabilirsiniz. Hiç fark etmez. önlisans, lisans veya lisansüstü (yüksek lisans, doktora) öğrencisi olmanız da sorun değil. Üniversite öğrencisiyseniz ve Branding Türkiye’nin bir parçası olmak istiyorsanız “Branding Türkiye Üniversite Temsilcisi” olabilirsiniz.

ÜNİVERSİTE TEMSİLCİSİNİN SORUMLULUKLARI NELERDİR?

Branding Türkiye Üniversite Temsilcisi olmanız için aktif bir öğrenci olmak ve üniversitede herhangi bir kulübe bağlı olmak (başkan, başkan yardımcısı, yönetim kurulu üyesi, kulüp üyesi vs.) gerekmektedir.

ÜNİVERSİTE TEMSİLCİSİ SOSYAL MEDYAYI AKTİF KULLANMALI MI?

Branding Türkiye, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahiptir. Dolayısıyla Branding Türkiye’yi üniversitesinde temsil edecek olan marka elçilerinin en az 3 sosyal ağı aktif biçimde kullanıyor olması gerekmektedir. Buna ek olarak üniversite temsilcisi, kullandığı sosyal ağların en az birinde iş bilgilerini “Branding Türkiye – Üniversite Temsilcisi” olarak güncellemek zorundadır. Kısacası üniversiteler odağında gerçekleştirilen proje ve etkinliklerin daha geniş bir kitleye duyurulması için üniversite temsilcilerinin aktif biçimde sosyal medyayı kullanıyor olması gerekmektedir.

TEMSİLCİNİN ÜNİVERSİTEDEKİ ROLÜ NEDİR?

Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası olan “Branding Türkiye Etkinlik” her ay farklı bir üniversitede etkinlik ve zirveler düzenlemektedir. Branding Türkiye Üniversite Temsilcisi, “Branding Türkiye Etkinlik” tarafından gerçekleştirilecek organizasyonlarda ekip çalışmasına uyum sağlamalı ve temsilcisi olduğu üniversitede bir etkinlik / zirve / eğitim gerçekleştirileceği zaman tüm süreci yönetmelidir.

KAZANÇ MODELİ NEDİR?

Branding Türkiye Üniversite Temsilciliği temelde gönüllülük esasına dayanmaktadır. Çünkü Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilen üniversite etkinlikleri (zirve, panel, eğitim, konferans vb.) tamamen ücretsizdir. Bu yüzden üniversite temsilcilerine bu sorumluluk için herhangi bir ücret ödenmez.


BAŞVURU FORMU

Dijital Dünyanın Marka Mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye, bütünleşik pazarlama ve iş - ekonomi ile ilgili tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, 100+ kategoride içerik yayınlanan, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve 3F Fenomeni odaklı yeni nesil bir mecradır.