NEDİR?

HAKKINDA

Branding Türkiye Üniversite Temsilciliği, Branding Türkiye’nin üniversite odaklı tüm proje ve faaliyetlerine katkıda bulunmak üzere her üniversiteden 1 temsilci, 1 temsilci yardımcısı ve 3 yönetim kurulu üyesinden oluşan, ekip ruhunu ve gönüllülüğü esas alan etkileşim odaklı bir projedir. Bir nevi marka elçiliğidir. Diğer bir ifadeyle üniversite temsilcisi, Branding Türkiye’nin kampüsteki yüzüdür. Üniversite temsilcileri; hem organizasyon (zirve / etkinlik) hem de tanıtım – duyurum faaliyetlerine katkıda bulunurlar. En önemlisi de üniversite temsilcileri, profesyonel iş ekosisteminin içerisine bu şekilde giriş yaparak kariyer yolculuklarına erken başlamış olurlar. Özetle, Branding Türkiye Üniversite Temsilciliği, bir üniversite öğrencisinin CV’sinde artı değer olarak daima yer alır.

universite-temsilciligi-nedir

KAZANIMLAR

universite-temsilciligi-kendini-gelistirir

Kişisel Gelişim

universite-temsilciligi-kariyerine-yon-verir

Kariyer Fırsatları

universite-temsilcisi-network-imkani-yakalar

Network Edinme İmkanı

universite-temsilcisi-takim-calismasi-yapar

Ekip Ruhu

universite-temsilcisi-egitimlere-ucretsiz-katilir

Etkinliklere Ücretsiz Katılım

universite-temsilciligi-kazanc-saglar

Kazanç

SIK SORULAN SORULAR

Üniversite Temsilcisi Olma Şartı Nedir?

Branding Türkiye Üniversite Temsilcisi olmak için tek şart var; “üniversite öğrencisi olmak. Hazırlık okuyor olabilirsiniz veya 4. sınıf öğrencisi olabilirsiniz. Hiç fark etmez. önlisans, lisans veya lisansüstü (yüksek lisans, doktora) öğrencisi olmanız da sorun değil. Üniversite öğrencisiyseniz ve Branding Türkiye’nin bir parçası olmak istiyorsanız “Branding Türkiye Üniversite Temsilcisi” olabilirsiniz.

Üniversite Temsilcisinden Beklentiniz Nedir?

Branding Türkiye Üniversite Temsilcisi olmanız için aktif bir öğrenci olmak ve üniversitede herhangi bir kulübe bağlı olmak (başkan, başkan yardımcısı, yönetim kurulu üyesi, kulüp üyesi vs.) gerekmektedir.

Üniversite Temsilcisi Neden Sosyal Medya Kullanmalı?

Branding Türkiye, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahiptir. Dolayısıyla Branding Türkiye’yi üniversitesinde temsil edecek olan marka elçilerinin en az 3 sosyal ağı aktif biçimde kullanıyor olması gerekmektedir. Buna ek olarak üniversite temsilcisi, kullandığı sosyal ağların en az birinde iş bilgilerini “Branding Türkiye – Üniversite Temsilcisi” olarak güncellemek zorundadır. Kısacası üniversiteler odağında gerçekleştirilen proje ve etkinliklerin daha geniş bir kitleye duyurulması için üniversite temsilcilerinin aktif biçimde sosyal medyayı kullanıyor olması gerekmektedir.

Temsilcilerin Üniversitedeki Rolü Nedir?

Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası olan “Branding Türkiye Etkinlik” her ay farklı bir üniversitede etkinlik ve zirveler düzenlemektedir. Branding Türkiye Üniversite Temsilcisi, “Branding Türkiye Etkinlik” tarafından gerçekleştirilecek organizasyonlarda ekip çalışmasına uyum sağlamalı ve temsilcisi olduğu üniversitede bir etkinlik / zirve / eğitim gerçekleştirileceği zaman tüm süreci yönetmelidir.

Üniversite Temsilciliği Ücretli Mi?

Hayır. Branding Türkiye Üniversite Temsilciliği gönüllülük esasına dayanmaktadır. Çünkü Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilen üniversite etkinlikleri (zirve, panel, eğitim, konferans vb.) tamamen ücretsizdir. Bu yüzden üniversite temsilcilerine bu görev için herhangi bir ücret ödenmez.

BAŞVURU FORMU

powered by Typeform