Dijital Markalaşma kavramı odağında ilk ve tek olan Dijital Markalaşma Sohbetleri mini podcast dizisi tüm dijital müzik ve video platformlarında yayınlandı!

Yeni nesil, bütünleşik, multidisipliner ve sürdürülebilir bir kavram olan ve Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılarak literatüre kazandırılan “dijital markalaşma” kavramı odağında ilk ve tek olan Dijital Markalaşma Sohbetleri tüm dijital müzik ve video platformlarında yayınlandı.

Dijital Markalaşma Sohbetleri Dijital Platformlarda Yayınlandı

Dijital Markalaşma kavramı odağında ilk ve tek olan Dijital Markalaşma Sohbetleri mini podcast dizisi tüm dijital müzik ve video platformlarında yayınlandı! Branding Türkiye‘nin ana sponsoru olduğu Hani Kurumsaldık‘ın medya sponsoru olduğu Branding Türkiye Yayınları ve Ajans Paradise‘ın destek sponsoru olduğu mini dizi, “Sıfır Noktası” adını taşıyan tanıtım bölümü dahil toplamda 7 bölümden oluşuyor.

Dizi – film odaklı dijital içerik platformlarının yayın stratejisine benzer bir mantıkta hazırlanan ve mini dizi şeklinde tek part halinde yayınlanan podcast serisinin bölümleri ise sırasıyla şöyle;

  • Sıfır Noktası: Merhaba (Tanıtım Bölümü)
  • Dijital Markalaşma Nedir? Tarihçesi, Tanımı Ve Kapsamı (1. Bölüm)
  • Dijital Markalaşmanın Önemi Ve Unsurları (2. Bölüm)
  • Dijital Markalaşma Nasıl Uygulanır? (3. Bölüm)
  • Dijital Markalaşma Odağında Bütünleşik Pazarlama (4. Bölüm)
  • Dijital Markalaşma Eğitimi (5. Bölüm)
  • Dijital Markalaşma Her Şeyi Nasıl Değiştirdi? (6. Bölüm)

Mürsel Ferhat Sağlam’ın yapımcılığını üstlendiği ve hazırlayıp sunduğu Türkiye’nin dijital markalaşma ana temalı ilk ve tek podcast serisi olan Dijital Markalaşma Sohbetleri‘ne ait mikrositeyi ziyaret ederek bu seri hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.


Dijital Markalaşma Sohbetleri Nedir?

Yeni nesil, bütünleşik, multidisipliner ve sürdürülebilir bir kavram olan “dijital markalaşma” ile ilgili bir ilk olan bu mini podcast dizisi; kavrama dair akademik yani teorik, sektörel yani aktüel bilgi aktarımı ve deneyim paylaşımı misyonuyla hazırlandı. “Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak iletişim ve pazarlama literatürüne kazandıran Dijital Markalaşma Uzmanı, Girişimci, Yazar, Akademisyen ve Mentör Mürsel Ferhat SAĞLAM tarafından hazırlanıp sunulan ve önsöz dahil toplam 7 bölümden oluşan Dijital Markalaşma Sohbetleri, Branding Türkiye ana sponsorluğunda, Hani Kurumsaldık medya partnerliğinde Spotify ve YouTube başta olmak üzere tüm müzik ve video platformlarında!


Mürsel Ferhat Sağlam Kimdir?

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar gibi unvanlara sahiptir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 20 kitabı bulunmaktadır. Yayına hazır ise 25’ten fazla kitabı olan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Dijital Markalaşma Sohbetleri‘ne ek olarak ayrıca Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO‘da eğitimler vermektedir. Tüm bunlara ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam, yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne katkı sağlamıştır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.