G4A Studio & Workshops, Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’de yer alan ofisleriyle dijitale dair büyüme çözümleri, reklam danışmanlığı ve eğitimi ile pazarlama çözümleri sunmaktadır. Global ölçekte elde ettiği başarıları internet girişimleri ve e-ticaret markaları ağırlıklı olarak hizmet vererek sürdüren G4A Studio dijital pazarlama stajyeri arıyor!

G4A Studio Dijital Pazarlama Stajyeri Arıyor

G4A Studio geçtiğimiz günlerde “Dijital Pazarlama Stajyeri ” ile ilgili bir duyuru yaptı. Konuyla ilgili duyuruda yer alan detaylar şöyle;

  • Dijital mecralarda müşteri hesaplarının takibine destek olmak
  • Sosyal medya kanallarında etkileşimi arttırma çalışmalarına destek olmak
  • İçerik yönetimi konusunda kendisine verilen planı uygulamak
  • Blog üretimi konusunda gerekli araştırmayı yapmak
  • Reklam yönetiminde rutin raporlamaları yapmak
  • Aylık takvim doğrultusunda gerekli uygulamaları yapmak
  • Sektör dinamiklerine dair araştırma yapmak

G4A Studio

G4A Studio & Workshop I Hakkında

G4A Studio & Workshop olarak bizler; e-ticaret ve internet girişimleri için, dijital pazarlama, reklam ve dijitalde büyüme hizmeti sunuyoruz.  Türkiye’de internet ve teknoloji alanında ilk 100’e girmiş ekip üyeleriyle, onlarca yılı aşkın tasarım, yazılım, pazarlama, reklam ve dijital tecrübeleriyle güçlü bir eğitim ve danışmanlık stüdyosuyuz. Şu ana kadar 3000’in üzerinde küçük, orta, büyük, internet, oyun ve e-ticaret girişimine, girişimcisine destek olduk, danışmanlık verdik. En az 56 ülkeden, 4000’den fazla öğrenciye; birebir, online, video, canlı yayınlarla, sosyal medyada, Udemy’de, atölyelerimizde dijital pazarlamayı, reklamcılığı, growth hacking’i, eticareti ve girişimciliği anlattık, öğrettik. Sektörün gelişmesi için, her gün, sosyal medyadan, web sitelerimizden, podcast’lerimizden (ses kaydı), videolarımızdan, bloglarımızdan ücretsiz bir şekilde bilgimizi, tecrübemizi paylaşıyoruz. Soruları cevaplıyoruz hiç bilgi saklamadan.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.