İLAN AÇIKLAMASI

Kreatif dijitalizm mottosuyla dijital mecralarda, markaların kurumsal bilinirlik, prestij ve satış hedeflerine özel kreatif çözümler üreterek güçlerine güç katan Ahtapot Sosyal Medya Social Media Manager arıyor. İlana dair detaylar ve başvuru yöntemi için ilan detaylarını inceleyebilirsiniz.

ARANAN ÖZELLİKLER

Ahtapot Sosyal Medya, 35 kişiye ulaşan ve büyümeye devam eden ekibine “Social Media Manager” arıyor!

  • Sosyal medya hesap yönetimi konusunda tecrübeliysen,
  • Klavye ya da kalem fark etmez, metin yazmak benim için bir tutku diyorsan,
  • “Mevcut kurumsal markalarımıza yaratıcı fikirler düşünmekten keyif alırım, konkur dönemlerinde ise kreatif ekipte ben de olursam çok mutlu olurum” enerjisindeysen,
  • En az 3 yıl dijital ajans tecrüben varsa,
  • Ve “3 tarafı teraslarla çevrili olmayan bir ajansta çalışamam” diyorsan hiç durma. Aşağıda yer alan İlana Başvur kısmındaki adımları izleyerek başvurunu yap. Vakit kaybetmeden tanışalım, önce online sonra yüz yüze buluşalım.

Son olarak; Ahtapot Sosyal Medya olarak, tüm iş başvurularını Eşitlik ve Ayrımcılık Yasağı İlkesi’ne tamamen bağlı kalarak değerlendirmeye alıyoruz. Gelecekteki iş arkadaşlarımızın başvurularını incelemeye aldığımızda Medeni Durum / İnanç / Irk / Yaş / Cinsiyet Kimliği / Cinsel Yönelim / Engellilik gibi hiçbir şekilde tercih yapılamayacak veya tercihe zorlanamayacak. Kişisel özellikler temeline dayanarak eşit başvuru değerlendirme süreçleri yürütüyor ve eşit olanaklar sunuyoruz.

İLANA BAŞVUR

“Ahtapot Sosyal Medya Social Media Manager Arıyor” ilanına başvurmak için ajansın Linkedin sayfasında yer alan kariyer ilanına ulaşabilirsiniz. Veya CV’nizi mail ile gönderebilirsiniz.

İLANA DETAYLARI

Firma Sektörü

Ajans

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Ülke & Şehir

Türkiye – İstanbul – Şişli / Mecidiyeköy

Maaş

Maaş Belirtilmedi

Tecrübe

Minimum 3 yıl dijital ajans tecrübesi

İLAN DURUMU

Pasif (Bu İlan Başvuruya Kapalıdır)

FİRMA HAKKINDA I AHTAPOT SOSYAL MEDYA

Kreatif dijitalizm mottomuzla dijital mecralarda, markaların kurumsal bilinirlik, prestij ve satış hedeflerine özel kreatif çözümler üreterek güçlerine güç katıyoruz. Tutkuyla bağlı olduğumuz markalarımız için sosyal medya hesap yönetimi, web tasarımı, video prodüksiyon, dijital reklam ve online itibar yönetimi yapıyoruz. Yetenekli ve dijitale gönülden bağlı uzman ekibimiz ile ses getiren dijital projeler üretiyoruz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.