Markaların dijital dünyadaki bilinirliğini ve marka değerini arttırmak için Digital Marker, Marker Creative ve Marker Influencer ajanslarını tek çatı altında toplayarak 360 derece dijital iletişim odaklı hizmetler sunan Marker Groupe geçtiğimiz günlerde Linkedin hesabında bir duyuru yayınladı.

Marker Groupe Dijital Pazarlama Stajyeri Arıyor

Marker Groupe geçtiğimiz günlerde “Dijital Pazarlama Stajyeri” ile ilgili bir duyuru yaptı. Konuyla ilgili duyuruda yer alan detaylar şöyle;

  • Dijital mecralarda müşteri hesaplarının takibine destek olmak
  • Sosyal medya kanallarında etkileşimi arttırma çalışmalarına destek olmak
  • İçerik yönetimi konusunda kendisine verilen planı uygulamak
  • Blog üretimi konusunda gerekli araştırmayı yapmak
  • Reklam yönetiminde rutin raporlamaları yapmak
  • Aylık takvim doğrultusunda gerekli uygulamaları yapmak
  • Sektör dinamiklerine dair araştırma yapmak

Marker Groupe

Marker Groupe I Hakkında

Marker Groupe dünya çapında birçok yerli ve yabancı markaya hizmet vermekte ve markaları geleceğin teknolojileri ile buluşturarak çözümler sunmaktadır. Marker Groupe bünyesindeki Digital Marker, dijital medya ve pazarlama alanında yenilikçi çözümler üretmek amacıyla 2018 yılında kurulmuştur. Marker Creative ise gelişen ve değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2019 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. 2020 yılından itibaren markaların dijital dünyadaki bilinirliğini ve marka değerini artırmak için verdiği tüm hizmetleri Marker Groupe çatısı altında toplayan ajans, 360 derece iletişim faaliyetlerine devam ediyor.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.