Akademi Futbol’un Temmuz 2023 sayısı çıktı. Derginin 8. sayısında futbol özelinde dosya konuları, röportajlar ve spor dünyasına dair haberlerin yanı sıra teknoloji gündemi, kitap önerileri ve panaroma gibi lifestyle içerikler de yer aldı.

Futbol odaklı fenomen spor dergisi Akademi Futbol’un Temmuz 2023 sayısı çıktı. Türk futbolunun yanı sıra dünya futboluna dair de önemli birçok haber ve gelişme de futbolseverler için yine Akademi Futbol editörleri tarafından hazırlanıp derlendi.

Akademi Futbol’un Temmuz 2023 Sayısı Çıktı

Akademi Futbol Dergisi, geçtiğimiz günlerde sekizinci sayısıyla raflardaki yerini aldı. Bu sayıda futbolseverler yine her zaman olduğu gibi Akademi Futbol’da dolu dolu bir içerikle karşılaştılar. Dergide bu ay Türk Futbolunun Gol Kralları, Fenerbahçe’deki İsmail Kartal Serüveni, Futbolda Suudi Arabistan Furyası, Dzeko’nun Hayat Hikayesi, Değişen Ofsayt Kuralı ve Anada Demirspor’un Ünlü Teknik Direktörü Patrick Kluievert olmak üzere birçok önemli konu gündeme alındı.

Röportaj köşesinde ise Emre Tilev, Çiğdem Günal ve Burak Erkut ile yapılan söyleşiler yer aldı. Derginin alanında uzman yazar kadrosunda bulunan Bilal Meşe, Bülent Arslan, Anıl Karaduman, Erden Aktoğu, Özgün Mert, Barış Özkan, Kaan İlhan, Prof. Dr. Acar Baltaş, Prof. Dr. Hakan Gür ve Cemal Kaşeli gibi isimler, yorum ve değerlendirmelerini futbolseverler için yazdı.

Futboldan Fazlası

Akademi Futbol’daki Panaroma, Teknoloji Gündemi, Futbol Tarihi, Kitaplık, Ayın Saygı Duruşu gibi lifestyle bölümler de bir hayli ilgi çekici ayrıntılar barındırıyor. Örneğin Branding Türkiye tarafından hazırlanan “Teknoloji Gündemi”ni okuyabilir ve dijital dünyaya dair gelişmeleri Akademi Futbol sayfalarından takip edebilirsiniz.

Futbolun bütün paydaşlarını; sanatçıları, iş insanlarını, ekonomistleri, bilim insanlarını ve taraftarları sayfalarında ağırlayan Akademi Futbol, her ay tüm bayilerde ve Turkcell Dergilik’te


Akdemi Futbol Dergisi

Akademi Futbol Dergisi I Hakkında

Akademi Futbol Dergisi, 2022 yılında, futbol dünyasının nabzını tutan içerikleriyle yayın hayatına merhaba dedi. Aylık olarak yayımlanan dergi, Türkiye’den ve dünya’dan en güncel haberler, en özel dosyalar, en dikkat çeken röportajlar ve futbol duayenlerinin kaleme aldığı köşe yazıları ile futbolseverlerle buluşuyor.

Derginin resmi web sitesi olan Akademifutbol.com.tr’de ise futbol dünyasında yaşanan son gelişmeler hızlı ve anlık bir şekilde okuyucuya aktarılıyor.

Akademi Futbol’un resmi web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.


Akademi Futbol (Haziran 2023)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.