Futbolseverlerin merakla beklediği Akademi Futbol’un Haziran 2023 sayısı çıktı. Derginin 7. sayısında da yine futbol ana temalı birbirinden önemli dosya konuları, röportajlar ve spor dünyasına dair önemli gelişmeler yer aldı.

Futbol odaklı fenomen spor dergisi Akademi Futbol’un Haziran 2023 sayısı çıktı. Sadece Türk futbolu değil dünya futboluna dair önemli detayların da yer aldığı dergide aynı zamanda birbirinden önemli dosya konuları da var.

Akademi Futbol’un Haziran 2023 Sayısı Çıktı

Akademi Futbol Dergisi, geçtiğimiz günlerde yedinci sayısıyla raflardaki yerini aldı. Bu sayıda Süper Toto Süper Lig’in 65. sezonu ile ilgili detaylar işlenirken dergide bu sezon şampiyon olan Galatasaray‘a dair de önemli değerlendirmelere yer verildi. Ve 23. Kez Mutlu Son, Doğruların Doğru Zamanda Bir Araya Gelmesi, Muhteşem Kariyeriyle Okan Buruk, Rekor Üstüne Rekor Kırdı başlıklı yazılarla Süper Lig şampiyonu gündeme alınırken ayrıca birbirinden önemli isimlerle de röportajlar gerçekleştirildi.

Tüm bunlarla birlikte ay boyunca futbol gündemini meşgul eden tüm önemli gelişmeler futbolseverler için Akademi Futbol editörleri tarafından derlendi. Bu arada dergideki Panaroma, Teknoloji Gündemi, Futbol Tarihi, Kitaplık, Ayın Saygı Duruşu gibi lifestyle konseptlere sahip bölümler de ilgi çekici ayrıntılar barındırıyor. Kısacası futbolla alakalı ve sporla ilgili her şey her ay olduğu gibi Haziran ayında da yine Akademi Futbol’da

Bu arada Branding Türkiye tarafından teknoloji ana temalı haberlerin derlenmesiyle hazırlanan “Teknoloji Gündemi”nde yine ilgi çeken birçok gelişme mevcut.

Futbolun bütün paydaşlarını; sanatçıları, iş insanlarını, ekonomistleri, bilim insanlarını ve taraftarları sayfalarında ağırlayan Akademi Futbol, her ay tüm bayilerde ve Turkcell Dergilik’te


Akdemi Futbol Dergisi

Akademi Futbol Dergisi I Hakkında

Akademi Futbol Dergisi, 2022 yılında, futbol dünyasının nabzını tutan içerikleriyle yayın hayatına merhaba dedi. Aylık olarak yayımlanan dergi, Türkiye’den ve dünya’dan en güncel haberler, en özel dosyalar, en dikkat çeken röportajlar ve futbol duayenlerinin kaleme aldığı köşe yazıları ile futbolseverlerle buluşuyor.

Derginin resmi web sitesi olan Akademifutbol.com.tr’de ise futbol dünyasında yaşanan son gelişmeler hızlı ve anlık bir şekilde okuyucuya aktarılıyor.

Akademi Futbol’un resmi web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.


Akademi Futbol (Mayıs 2023)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.