Futbola dair her şeyi bünyesinde toplayan aylık süreli dergi Akademi Futbol’un Mayıs 2023 sayısı çıktı. Derginin 6. sayısında her zaman olduğu gibi yine futbol ana temalı haberler, dosya konuları, röportajlar ile spor dünyasına ilişkin önemli gelişmeler yer aldı.

Futbol odaklı fenomen spor dergisi Akademi Futbol’un Mayıs 2023 sayısı çıktı. Aylık olarak yayınlanan dergide hem Türkiye hem de dünya futboluna dair tüm detaylar uzman editör ve yazarlar tarafından değerlendiriliyor. Futbolun tüm paydaşlarını bir araya getiren dergide ayrıca birbirinden önemli dosya konuları da mevcut.

Akademi Futbol’un Mayıs 2023 Sayısı Çıktı

Akademi Futbol Dergisi, geçtiğimiz günlerde altıncı sayısıyla raflardaki yerini aldı. Bu sayının ana odağında İstanbul’da gerçekleştirilen Şampiyonlar Ligi finali var. This is Istanbul, Enleriyle Devler Ligi, İstanbul’da Buluşabilirler, Bir İstanbul Masalı başlıklı yazılarda Şampiyonlar Ligi ile ilgili detaylar aktarılırken aynı zamanda her sayıda olduğu gibi yine uzman isimlerle söyleşiler gerçekleştirildi.

Tüm bunlarla birlikte ay boyunca futbol gündemini meşgul eden tüm önemli gelişmeler futbolseverler için Akademi Futbol editörleri tarafından derlendi. Bu arada dergideki Panaroma, Teknoloji Gündemi, Futbol Tarihi, Kitaplık, Ayın Saygı Duruşu gibi lifestyle konseptlere sahip bölümler de dikkat çekici detaylar barındırıyor. Özet olarak futbolla ilgili ve sporla alakalı her şey her ay olduğu gibi Mayıs ayında da Akademi Futbol’da!

Akademi Futbol’un fenomenleşen köşelerinden biri olan Teknoloji Gündemi, Branding Türkiye tarafından hazırlanarak derlendi ve futbolseverlerle buluştu. Futbolun bütün paydaşlarını; sanatçıları, iş insanlarını, ekonomistleri, bilim insanlarını ve taraftarları sayfalarında ağırlayan Akademi Futbol, her ay tüm bayilerde ve Turkcell Dergilik’te!


Akdemi Futbol Dergisi

Akademi Futbol Dergisi I Hakkında

Akademi Futbol Dergisi, 2022 yılında, futbol dünyasının nabzını tutan içerikleriyle yayın hayatına merhaba dedi. Aylık olarak yayımlanan dergi, Türkiye’den ve dünya’dan en güncel haberler, en özel dosyalar, en dikkat çeken röportajlar ve futbol duayenlerinin kaleme aldığı köşe yazıları ile futbolseverlerle buluşuyor.

Derginin resmi web sitesi olan Akademifutbol.com.tr’de ise futbol dünyasında yaşanan son gelişmeler hızlı ve anlık bir şekilde okuyucuya aktarılıyor.

Akademi Futbol’un resmi web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.


Akademi Futbol (Nisan 2023)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.