Branding Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam Kutlu Yayınevi’nin “Sanal Toplantı” konseptiyle gerçekleştirdiği online etkinliklerin ikinci bölümüne konuk oluyor.

Kutlu Yayınevi tarafından “Sanal Toplantı” konseptiyle düzenlenen online etkinliklerin ikincisi 16 Mayıs 2020 (Cumartesi) tarihinde “Bir Yazar Sosyal Medyada Ne Paylaşır?” temasıyla düzenlenecek. Etkinliğin konuşmacısı Dijital Markalaşma Uzmanı ve Sosyal Medya Stratejisti Mürsel Ferhat Sağlam olurken, etkinlik genel katılıma açık yapılacak.

Mürsel Ferhat Sağlam Kutlu Yayınevi’nin Konuğu

Göksel Sözcüklerin Yayıncısı mottosuna sahip Kutlu Yayınevi’nin, “Sanal Toplantı” konseptiyle Zoom’da düzenlediği online etkinliklerin ikincisi 16 Mayıs 2020‘de gerçekleştirilecek.

Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, bu etkinlik kapsamında “Bir Yazar Sosyal Medyada Ne Paylaşır?” sorusuna yanıt vererek, yazarlar başta olmak üzere kişisel markalaşma hedefi olan herkese sosyal medya odağında bir takım önerilerde bulunacak.

Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan “Dijital Markalaşma” ile ilgili “nedir?” / “nasıl?” doğrultusunda başlayacak olan yayın Bir Yazar Sosyal Medyada Ne Paylaşır? sorusuyla devam edecek.

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu etkinlik herkese açık olup, etkinliğe katılmak için etkinlik detayları başlığında verilen katılım bilgilerini (ID, parola vs.) girmeniz yeterli!

Bir Yazar Sosyal Medyada Ne Paylaşır Etkinliği - Afiş

Etkinlik Detayları

Düzenleyen: Kutlu Yayınevi

Konuşmacı: Mürsel Ferhat SAĞLAM

Sponsorlar: Branding Türkiye, Ajans Paradise, Branding Türkiye Tv, G4A Studio & Workshops

Tarih: 16 Mayıs 2020 (Cumartesi)

Saat: 17:00 – 18:30

Yer: Zoom (Online)

Etkinlik ID: 962-624-1161

Parola: 9BnjvF

Katılım Bedeli: Ücretsizdir

💡 Dipnot: Etkniliğe katılmak için Zoom uygulamasının  mobil veya masaüstü cihazınızda yüklü olması gerekmektedir. Zoom ile ilgili detaylı bilgi almak ve uygulamayı yüklemek için buraya tıklayın.


Mürsel Ferhat Sağlam

Mürsel Ferhat SAĞLAM I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Marmara Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde doktora seviyesinde özel öğrenci statüsünde devam etmektedir.

“Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır. Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir. “Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarıyla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlayarak, belirlemiştir.

Dijital Markalaşma Eğitimi, yüksek lisans formatında Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp tescillenerek Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0 şeklindedir. Stratejik Marka Yönetimi kitabı Mürsel Ferhat Sağlam’ın sektöre dair yayınlanmış ilk kitabıdır. Ancak bu kitap dışında yazarın, edebi türde yayınlanmış kitapları bulunmaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın Yayınlanmış Kitapları

  • Günübirlik Sonsuzluk (Hikaye)
  • Raygan (Roman)
  • Var Say (Roman)
  • Aşkzade (Hikaye)
  • Stratejik Marka Yönetimi (Marka – Pazarlama)
  • Dijital Markalaşma (Marka – Pazarlama)

Mürsel Ferhat Sağlam’ın Yayına Hazırlanan Kitapları; 

  • A’dan Z’ye Marka Yönetimi
  • Sosyal Medyanın Nabzı
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.