Marmara Üniversitesi Management Club tarafından gerçekleştirilecek olan Pioneer’s Perspective 2023 Etkinliği için geri sayım başladı! 8 Kasım 2023’teki etkinliğe dair detayları sizler için derledik!

Bu yıl 6’sı düzenlenen ve artık gelenekselleşen bir üniversite etkinliği olan Pioneer’s Perspective için geri sayım başladı. 8 Kasım 2023’te Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü İbrahim Üzümcü Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan etkinlikte birbirinden değerli isimler bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak.

Marmara Üniversitesi Pioneer's Perspective 2023

Pioneer’s Perspective 2023

Marmara Üniversitesi Management Club; işletme, finans, kamu sektörü, insan kaynakları, özel sektör, bilgi teknolojileri, girişimcilik ve akademisyenlik gibi çeşitli alanlarda uzmanlaşmış Marmara Üniversitesi mezunlarını öğrenciler ve iş dünyası hakkında bilgi edinmek isteyen herkesle buluşturan “Pioneer’s Perspective” etkinliğinin altıncısını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Alanında uzman isimlerin konuşmacı olarak yer aldığı ve sektörün öncü markalarının partner ve sponsor olarak konumlandığı etkinlik 8 Kasım’da gerçekleşecek.

Konuşmacılar

Pioneer’s Perspective 2023 Etkinliği’nin konuşmacıları şöyle;

  • Anadolu Etap CHRO Mehmet Büyükçolak
  • Shell Supply Chain General Manager Seher Poyrazoğlu
  • Tatilbudur CTO Nazmi Özer
  • Schneider Elektrik CFO ve Strategy Vice President Cemal Tosun

Konferanslar, panel ve katılımcılar için ağ oluşturma fırsatları içeren etkinlikte katılımcılar, kendi alanlarına önemli katkılarda bulunmuş seçkin mezunlarla etkileşimde bulunma şansına sahip olacak. Etkinliğin medya partneri Branding Türkiye olurken “Pioneer’s Perspective 2023″ün sponsorları ise; Youthall, Bilim Şenliği, Univerlist, EtkinKampüs, Teknoloji Elçileri, AjansKurdu, Lyn Skincare, Deer Case, British Centre, WP Okulu, Nobel Yayıncılık, SporSepeti, Anadolu Etap, Black Bruin, Levent Börek, Juss, Keskin Color, The Coffee Club, Üsküdar Belediyesi, Ekip Sürücü Kursu, Deli2go, Schneider Electric oldu.

8 Kasım 2023’te 11:30’da başlayacak olan etkinlik Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü İbrahim Üzümcü Konferans Salonu’nda düzenlenecek. Etkinliğe kaydolmak için aşağıdaki butona tıklayıp formu doldurabilirsiniz.


Management Club I Hakkında

1988 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme Kulübü olarak kurulan Management Club, özellikle uluslararası çapta gerçekleştirdiği gelenekselleşmiş organizasyonlarıyla kendine, diğer öğrenci topluluklarından ayrı bir yer edinmiştir.

Misyon

  • Öğrencilere kariyer hedeflerinde yardımcı olmak.
  • Marmara Üniversitesi bünyesinde eğitim gören tüm yabancı öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak.
  • Hem kulüp üyelerimizi hem de okulumuzun öğrencilerini dünya vatandaşı olma yolunda teşvik etmek.

Yapay Zeka Zirvesi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.