StartupTeknoloji’nin girişimcilik ekosistemine katkı sunma vizyonuyla düzenlediği kahvaltı buluşmalarının 5.’si gerçekleştirildi. İşte tüm detaylarıyla StartupTeknoloji Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması – 5 ile ilgili bütün detaylar!

StartupTeknoloji tarafından her ay gerçekleştirilen ve sektör paydaşlarını buluşturan bu özel etkinlik, iş dünyasının öne çıkan isimlerini, yeni fikirleriyle parlayan girişimcileri ve ekosistemin destekçilerini bir araya getirdi.

StartupTeknoloji Kahvaltı Buluşması

StartupTeknoloji Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması – 5

Girişimcilik ekosistemi 28 Ekim 2023’te StartupTeknoloji’nin artık gelenekselleşen kahvaltı buluşmalarında bir araya geldi. Daha önceki kahvaltı etkinliklerinde olduğu gibi, bu buluşma da enerji dolu, bilgi paylaşımının ön planda olduğu ve iş birliği fırsatlarının doğduğu bir ortamda gerçekleşti. Bu kapsamda katılımcılar, deneyimlerini paylaşma, yeni projeler için ortaklık kurma ve ekosistemin genel gelişimi hakkında fikir alışverişinde bulunma imkanı yakaladılar.

Cumhuriyetimizin 100.yılına özel açılış ile Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşu ile başlayan etkinlik sonrasında İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. Akabinde ise program akışı StartupTeknoloji ekibinin açılış sunuşu ve sponsorların sunumlarıyla devam etti.

Açılış konuşmasında StartupTeknoloji ekibi etkinliğe ev sahipliği yapan Albaraka Garaj‘ın Yöneticisi Aykut Erdim Tütüncü’ye, Albaraka Türk Katılım Bankası yöneticilerine, Yeni Nesil Kafası’nın Kurucu Ortağı Ömer Erkmen’e, TOBB Yazılım Meclisi Başkanı Ertan Barut’a teşekkür etti. Aynı zamanda etkinliğin gerçekleşmesinde katkıları olan ana sponsor Sipay’e, altın sponsorlar Company Global, Fongogo ve Magnus’a, gümüş sponsorlar MagicPay, PolyService, Turan’a, girişim sponsorları Abone Sepeti, Dinamik CRM, E-Garanti, Minyatür Tuğla,Şimdi’ye ve basın sponsorları BrandingTürkiye ile TeknoTalk’a teşekkürlerini dile getirdi.

Kahvaltı Buluşması Fintech Dikeyinde Gerçekleşti

Girişim sunumlarının ardından bir fintech paneli de gerçekleştirildi. Panelin moderatörlüğünü Magnus İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı İskender Ada yaptı. Panelde Sipay CEO’su Semih Muşabak, Turan CEO’su Özgür Bayraktar ve CraftGate CEO’su Hakan Erdoğan “Fintechlerin Girişimcilik Ekosistemindeki Önemi” ile ilgili konuştular.

StartupTeknoloji

Özellikle girişimcilere rehberlik yapma amacıyla düzenlenen bu buluşmalarda, katılımcılar ekosistemdeki dinamikleri ve gelişmeleri değerlendirme fırsatı yakalıyor.


Etkinlikte, ekosisteme katkılarından dolayı Ömer Erkmen, Ertan Barut, İskender Ada ve Albaraka Garaj adına Ömer Emeç’e plaketler takdim edildi. Albaraka Garaj ise StartupTeknoloji’ye değerli bir hat işlemeli tablo hediye etti.

StartupTeknoloji konuyla ilgili yayınladığı bültende;

“En büyük teşekkürümüzü ise, bu ekosistemi birlikte büyüttüğümüz, geliştirdiğimiz ve değer kattığımız siz değerli girişimcilere borçluyuz. İnanıyoruz ki; bu tür buluşmalar, ekosistemimizin daha da güçlenmesine ve gelişmesine katkı sağlamaktadır. Hep birlikte daha nice başarılı buluşmalara, yeni fikirlere ve iş birliklerine!”

ifadelerini kullandı.

Sponsorlar Hakkında Bilgi

StartupTeknoloji’nin girişimcilik ekosistemine katkı sunma vizyonuyla düzenlediği kahvaltı buluşmalarının 5’si 28 Ekim 2023’te gerçekleştirildi. Etkinliğe katkı sağlayan sponsorlar ise şöyle;

Ana Sponsor

 • Sipay

Sipay, dijital cüzdan alt yapısı, kartlı ve kartsız ödeme, banka havalesi, mobil ödeme ve diğer alternatif ödemelerin tamamını tek bir çatı altında birleştiren bir ödeme sistemidir.

Altın Sponsorlar

 • Company Global

Amerika, İngiltere, Estonya, Hollanda, Malta, Almanya ve BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) gibi uluslararası pazarlarda şirket kurmak veya işlerini büyütmek isteyen yatırımcılara vergi optimizasyonundan online ödeme ve tahsilat gibi birçok konuda hizmet sunan danışmanlık firmasıdır.

 • Fongogo

Fongogo Kitle Fonlama Platformu, her türlü projenin hayata geçmesi için ihtiyaç duyulan sermayenin kitlelerin desteğiyle bir araya getirilmesine aracı olur. Proje sahiplerinin proje sayfaları yaratıp ödeme sistemlerini kurabileceği ve sistemi yürütebileceği düzeneği sağlar.

 • Magnus

Magnus, farklı varlık sınıflarında otomatik yatırım yönetimi sağlayan yapay zeka tabanlı bir portföy optimizasyonu ve robo danışmanlık platformudur.

Gümüş Sponsorlar

 • MagicPay

Tek entegrasyonla sınırsız ödeme olanakları sunan ve dünyada bu dikeyde yapay zekaya sahip  birfintech uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

 • PolyService

Yeni nesil elektirikli araçların temel enerji kaynağıolanelektirikli araç şarj istasyonları için daha sürdürülebilir imkanlar sunuyor. Elektrikli araçlar için profesyonel bakım hizmetleri ve şarj istasyonları kurulumu gerçekleştiriyor.

 • Turan

Türk Devletleri arasında fiziki dünya için tasarlanan para transferi sürecini dijital dünyaya taşıyor. Şirket; Türkiye, Azerbaycan, Kırgızistan, Kazakistan, Türkmenistan gibi Türk Devletleri’ne para transferi yapabilecekleri yüzde 100 dijital bir para transferi geçidi oluşturuyor.

Girişim Sponsorlar

 • Abone Sepeti

Abonesepeti, aboneliklerinizi başlatma, yönetme, sonlandırma ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olan bir abonelik yönetim platformudur.

 • DinamikCRM

DinamikCRM yazılımı bir firmanın ihtiyaç duyduğu temel sanal santral özelliklerini tek tıklamayla firmalara sağlamaktadır. Yazılım sayesinde, firmaya gelen tüm çağrılar ve firma tarafından yapılan tüm aramalar kayıt altına alınmaktadır.

 • E-Garanti

egaranti, tüketicilerin garanti süreçlerini tek panelden kontrol edebilmeleri için, firmalara bulut tabanlı çözümler sunan bir web uygulamasıdır.

 • Minyatür Tuğla

Minyatür tuğla, çeşitli maket çalışmaları veya mini inşaatlar yapabileceğiniz oyuncak Lego gibi görünüme sahip minik tuğlalardır. Bu tuğlalar oldukça küçük boyutlarda olup taşınması çok kolaydır. Alacağınız bu minik tuğlalar ile minik ve şık inşaatlar tasarlayabilirsiniz.

 • Şimdi

Türkiye’de pilot bölgelerdeki tüm mağazaların ürünlerini müşterilere saatler içerisinde ulaştırmayı ve altı farklı pilot bölgede başladıkları faaliyetlerini her gün genişleterek tüm İstanbul’un ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyorlar.

Medya Sponsorları

Branding Türkiye

Branding Türkiye, 3F Fenomeni ve 360 derece içerik stratejisiyle bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

TeknoTalk

30 yıldır medya ve internet sektöründe görev almış Teknoloji Tutkunlarıyız. Amacımız; “Teknoloji konuşalım“ sloganıyla, teknoloji tutkunlarının buluşacağı bir “Teknoloji Durağı” oluşturmak. Daha yolun çok başındayız, bunun farkındayız, fakat desteğiniz ve katkılarınızla daha ileriye gitmeyi umuyoruz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.