Türkiye’nin en geniş katılımlı girişimcilik ve teknoloji etkinliği olan ve ekosistemi buluşturmaya hazırlanan Girişim 23 etkinliği 7-8 Mayıs 2024’te Ankara’da gerçekleşecek.

Ulusal ve uluslararası düzeyde iş, ekonomi ve girişimcilik ekosistemini Ankara’da buluşturmaya hazırlanan Girişim 23 için geri sayım başladı!

Girişim 23 Etkinliği 7-8 Mayıs 2024’te

Küresel girişimcilik ekosistemi, 7 – 8 Mayıs 2024 tarihlerinde Ankara’daki The Ankara Otel ATG – AVM‘de bir araya gelmeye hazırlanıyor! Girişimcilik ve teknoloji ortak paydasında buluşacak olan ekosistem paydaşları, Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu Girişim 23 etkinliği kapsamında hem alanında uzman isimler tarafından aktarılan bilgi ve deneyimleri dinleme fırsatı bulacak hem de katılımcı firmaların yetkilileri ve diğer katılımcılarla networking yapabilecek.

Etkinliğe katılanlar konferans ve panellerin yanı sıra Girişim 23’te; eğitimler / workshoplar, sanat aktiviteleri, sosyal faaliyetler, firma tanıtım stantları gibi deneyimleri de edinebilecek.

Etkinlik kapsamında ayrıca; girişimciliğin odağına giren yatırım, fon yaratma, iş ortaklı, dijital oyun geliştirme, yeni iş fikri geliştirme, insan kaynakları, kümelenme ve finansman gibi alanlar başta olmak üzere birçok avantajdan yararlanmak mümkün olacak. Ancak Girişim 23 bunlarla da sınırlı değil!

Etkinliğe dair çok daha fazlasını deneyimlemek için 7 – 8 Mayıs’taki Girişim 23’e BURADAN kaydolabilirsiniz.

Ekosistem Girişim 23’te Buluşuyor!

7 – 8 Mayıs 2024 tarihinde The Ankara Otel ATG-AVM’de gerçekleşecek olan Türkiye’nin en kapsamlı girişimcilik etkinliğinde; girişimciler, teknoloji geliştirme bölgeleri, ilgili bakanlıklar ve kamu kuruluşları, yerel otoriteler, teknoloji transfer ofisleri, TEKMER’ler, kümelenmeler, kuluçka merkezleri, melek yatırımcılar, risk sermayedarları, kitlesel fonlama kuruluşları, halka arz şirketleri, bankalar, yatırım ofisleri, yatırım şirketleri, portföy yöneticileri, girişimci fonları, açık inovasyon ve girişimcilik merkezleri, iş geliştirme merkezleri, hızlandırıcılar, özel sektör kuruluşları, oyun üreticileri, oyun yayıncıları, donanım firmaları, patent firmaları, mali müşavirlik firmaları, proje yazma firmaları, hukuk firmaları ve sivil toplum kuruluşları, tüm girişimcilik ekosistem oyuncularını yerlerini almaya devam ediyor.


Etkinlik takvimi ve programı ile ilgili detaylı bilgi için buraya, Girişim 23 konuşmacıları ile ilgili detaylı bilgi için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.