Marketing Mind 13 Nisan’da Bilkent Üniversitesi’nde

Marketing Mind, Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü (YES) tarafından 13 Nisan 2019’da Bilkent Üniversitesi Cyberpark’ta gerçekleştirilecek. Etkinlik, kurumsal dünyayı üniversitelilerle buluşturma misyonuna sahip.

Marketing Mind, pazarlama alanında kariyer hedefi olan geleceğin sektör profesyonelleri ile kurumsal firmaların temsilcilerini bir araya getirme misyonuna sahip bir etkinlik. 13 Nisan 2019’da Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü (YES) tarafından düzenlenecek olan etkinliğin odağında pazarlamaya dair dinamikler yer alıyor.

Marketing Mind Nedir?

Etkinliği organize edenler tarafından tanımlandığı şekliyle Marketing Mind; “Katılımcılara girişimcilik ve iş dünyasında yol göstermek, şirketlerin gelişiminde ve çalışma hayatında kilit nokta olan pazarlama alanında onları bilgilendirerek başarılı bir kariyer yolu izlemelerini sağlamak için, Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü olarak düzenlediğimiz bir etkinliktir. Bu etkinlikte katılımcılar pazarlama alanına hem kurumsal açıdan hem de girişimci gözüyle bakarak, bu alan hakkında yararlı bilgiler edinme şansı yakalarlar.”

Pazarlama Odağında Etkinlik

Bilkent Üniversitesi Cyberpark‘taki etkinlik Fikret Yücel Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. 13 Nisan 2019’da düzenlenecek olan etkinliğin ana teması pazarlama olarak belirlendi. Bu nedenle de etkinlik, gerek kurumsal gerekse girişimcilik ekosistemi içerisinde olan kişi ve kurumları yakından ilgilendiriyor.

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu etkinlik, kurumsal firmalarla girişimcilik dünyasını pazarlama mekanikleri açısından karşılaştırmayı hedefliyor. Bunun yanı sıra pazarlamanın alt dallarına da değinilecek olan etkinlikte, pazarlama stratejleri de önemli bir yer tutuyor.

Marketing Mind Konuşmacıları

Etkinlikte bu sene konuşmacıları arasında Volvo Türkiye’nin Pazarlama ve Halkla İlişkiler Direktörü Kubilay Polat, Fevzi Gandur Logistics Satıştan Sorumlu Genel Müdürü Cengiz Işıkara yer alıyor. Ayrıca imza.com / indir.com girişimlerinin kurucusu ve seo uzmanı Hasan Yaşar, MooF Dijital Pazarlama Ajansı’nın Kurucusu ve Google Ads Uzmanı Yasin Kaplan ile Netvent’ten Onurcan Eki de etkinliğin konuşmacılarından.

Etkinliğe Kayıt

Branding Türkiye‘nin ekosistemi besleyen etkinlikleri destekleme misyonunun bir parçası olarak Marketing Mind etkinliğini destekliyor. Etkinliğe katılım için bilet alacak olanlar kampüsteki stantları ziyaret edebilirler. Stantta yer alan oyunlarla indirim kazanma şansınız olduğunu da hatırlatalım. Buna ek olarak etkinlik biletini Biletino’dan da satın alabilirsiniz. Etkinlik hakkında tüm detaylar için aşağıda yer alan “Kaydol” butonuna tıklayabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir