Marketing Mind Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü (YES) tarafından 13 Nisan’da Bilkent Üniversitesi Cyberpark’ta gerçekleştirilecek.

Marketing Mind, pazarlama alanında kariyer hedefi olan, geleceğin sektör profesyonelleri ile kurumsal firmaların temsilcilerini bir araya getirme misyonuna sahip bir etkinlik. 13 Nisan 2019’da Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü (YES) tarafından düzenlenecek olan etkinliğin odağında ise pazarlamaya dair dinamikler var.

Marketing Mind Nedir?

13 Nisan 2019’da Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü (YES) tarafından düzenlenecek olan Marketing Mind nedir? sorusunu etkinliği organize edenler şöyle yanıtlıyor;

Katılımcılara girişimcilik ve iş dünyasında yol göstermek, şirketlerin gelişiminde ve çalışma hayatında kilit nokta olan pazarlama alanında onları bilgilendirerek başarılı bir kariyer yolu izlemelerini sağlamak için, Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü olarak düzenlediğimiz bir etkinliktir. Bu etkinlikte katılımcılar pazarlama alanına hem kurumsal açıdan hem de girişimci gözüyle bakarak, bu alan hakkında yararlı bilgiler edinme şansı yakalarlar.”

Pazarlama Odağında Etkinlik

Bilkent Üniversitesi Cyberpark‘taki etkinlik Fikret Yücel Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. Bu arada 13 Nisan’da düzenlenecek olan Marketing Mind etkinliğinin ana teması pazarlama olarak belirlendi. Bu nedenle de etkinlik, gerek kurumsal, gerekse girişimcilik ekosistemi içerisinde olan kişi ve kurumları yakından ilgilendiriyor diyebiliriz.

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu etkinlik, kurumsal firmalarla girişimcilik dünyasını pazarlama mekanikleri açısından karşılaştırmayı hedefliyor. Bunun yanı sıra pazarlamanın alt dallarına da değinilecek olan etkinlikte, pazarlama stratejleri de önemli bir yer tutuyor.

Marketing Mind 13 Nisan’da!

Marketing Mind konuşmacıları arasında; Volvo Türkiye Pazarlama ve Halkla İlişkiler Direktörü Kubilay Polat ve Fevzi Gandur Logistics Satıştan Sorumlu Genel Müdürü Cengiz Işıkara gibi isimler var. Etkinlikte ayrıca İndir.com Kurucusu Hasan Yaşar, MooF Dijital Pazarlama Ajansı’nın Kurucusu Yasin Kaplan ve Netvent’ten Onurcan Eki de konuşma yapacak.

Etkinliğe Kayıt

Branding Türkiye, ekosistemi besleyen etkinlikleri destekleme misyonunun bir parçası olarak 13 Nisan’da gerçekleşecek olan Marketing Mind etkinliğini de destekliyor. Bu arada etkinlik alanında yer alan standları ziyaret ederek yarışmalara katılabilir ve çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Etkinliğe dair tüm detaylar ve kayıt için etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


💡 Engel Olma Engel’Siz Ol Zirvesi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.