Profesyonel hayatın birçok farklı alanından kadınların tecrübelerini dinleyeceğimiz Meet WoW etkinliği için geri sayım! 12-13-14 Ekim tarihlerindeki etkinliğin kayıtları devam ediyor!

Meet WoW, 3İK Marka İletişim Ajansı tarafından bu sene “Dünden Bugüne, Yarına ve Geleceğe” temasıyla gerçekleştirilen, kadınların iş dünyasındaki deneyimlerinin ve zamanın koşullarına göre değişen beklentilerinin konuşulacağı bir kariyer etkinliğidir.

Etkinlik kapsamında her biri farklı pozisyonda çalışan konuşmacıların kariyerlerinin başlangıcından bugüne olan yolculuklarını en samimi haliyle dinleyip, bu yolculukta zaman içerisinde değişen sosyal ve kültürel değişimlerin izini sürebileceksiniz. Böylece geçmişteki deneyimlerden öğrendiklerinizle mevcut durumu değerlendirme şansı elde edeceksiniz.

Neden Meet WoW?

Meet WoW’da şirketlerin işveren markası uygulamaları kapsamında çalışanları için fırsat eşitliği, kapsayıcılık ve çeşitlilik gibi alanlarda yer alan çalışmalarıyla bugünü ve yarını nasıl kurguladıklarını, geleceği hangi senaryolarla karşılayacaklarını keşfedeceksiniz. Ayrıca sektöründe öncü birçok şirketten kadın profesyonellerle bir araya gelecek, kariyer hikayelerine ortak olacak ve network edinebileceksiniz.

Meet WoW Nerede Olacak?

Etkinlik hibrit olarak gerçekleşecek. Sınırlı kontenjanla fiziksel olarak katılma hakkı kazananlar HAN Spaces Levent’te etkinliği deneyimleyebilecekler. Etkinliği online takip etmek içinse aşağıdaki butona tıklamanız yeterli.

Meet WoW Etkinliği Hakkında Detaylar

3İK Marka İletişim Ajansı tarafından bu sene “Dünden Bugüne, Yarına ve Geleceğe” temasıyla hazırlanan Meet WoW etkinliği hakkında önemli detaylar şöyle,

Tarih: 12 – 13 – 14 Ekim 2023

Saat: 10:00 – 17:00 (Her Gün)

Tür: Hibrit (Online / Fiziksel)

Mekan: HAN Spaces Levent

Fiziksel Mekan Kontenjanı: 75 Kişi

Sertifika: %70 Katılım Şartı İle Verilecektir.

Katılımcı Profili: Meet WoW’a üniversite ve bölüm gözetmeksizin tüm öğrenciler katılabilir.

Katılımcı Şirketler

12-13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Meet WoW’un katılımcı şirketleri şöyle; Aksigorta, AstraZeneca, BAT Türkiye, BOSCH, Coca Cola Company, Coca Cola İçecek, Enerjisa Enerji, LeadTurkey, Mey Diageo, Microsoft, Oyak Renault, PepsiCo Türkiye, Philip Morris Türkiye, pladis, Şişecam, Türkiye Finans, Unilever, Viatris, Vodafone.

Branding Türkiye’nin medya partneri olduğu etkinliğe kaydolmak ve Meet WoW deneyimini yaşamak için aşağıdaki kayıt butonuna tıklayabilirsiniz.


Employer Brand Summit – 2023 I Booklet

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.