İTÜ Veri Bilimi Zirvesi 24 – 25 Nisan’da

İTÜ Veri Bilimi Zirvesi, 24 – 25 Nisan 2019 tarihinde İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleştirilecek. Veri bilimi (Data Science) odağındaki zirveye bu alanda çalışmalar gerçekleştiren ve bu alana ilgisi olan tüm paydaşların katılması hedefleniyor. 

Günümüz dünyasında teknolojik gelişmelerin en önemli dinamiği olan veri (data), tek gerçek haline geldi denilebilir. Bunun bir yansıması olarak gerek Türkiye gerekse ve dünyanın çeşitli ülkelerinde veri bilimi odağında birçok girişim hayata geçirildi. İTÜ Veri Bilimi Zirvesi ile işte bu gerçeğe bir farkındalık sağlanması amaçlanıyor.

Veri Bilimi odağında çalışmalar yapan kurumsal paydaşlar ile bu çalışmalara ilgi duyan ve veri bilimi alanında kariyer hedefleyenlerin arasında köprü vazifesi gören zirvenin odağında veri bilimi (data science) var.

İTÜ Veri Bilimi Zirvesi

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) bünyesinde gerçekleştirilecek olan zirveyi İTÜ Kulüpler Birliği, İTÜ Kariyer Merkezi, İTÜ Veri Bilimi Kulübü düzenliyor. Kurumsal düzeyde birçok destekçisi olan zirvenin medya sponsoru ise iş dünyası profesyonelleri ve akademisyenler tarafından takip edilen bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye oldu.

Verinin (data) kullanım alanlarını ve elde edilen  veriyle neler yapılabileceğini öğrenmek ve anlamak isteyenlerin buluşacağı İTÜ Veri Bilimi Zirvesi’ne ayrıca Data Science (Veri Bilimi) alanında vizyonunu genişletmek isteyenler de katılabilir. Data bilimi odağında kariyer planlayanların kaçırmaması gereken ücretsiz zirve, 24 – 25 Nisan 2019 tarihinde İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisi‘nde gerçekleştirilecek.

Etkinlik Detayları 

Denizbank ana sponsorluğundaki “İTÜ Veri Bilimi Zirvesi”nin Altın Sponsoru Koç Sistem olurken Gümüş Sponsoru ise Turna.com oldu. Zirvenin medya sponsoru ise Branding Türkiye!

Veri bilimi alanında tüm paydaşları bir araya getirme gayesinde olan zirveye katılım tamamen ücretsizdir. Ancak zirveye katılmak için kayıt formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Kayıt formuna ulaşmak için aşağıda yer alan “Kaydol” butonuna tıklayabilirsiniz. Gelişmeleri yakından takip etmek için zirvenin resmi Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Etkinlik Tarihi

24 – 25 Nisan 2019

Etkinlik Saati

09:00 – 17:15

Etkinlik Yeri:

İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü Yabancı Diller Fakültesi Mustafa Kemal Amfisi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir