Dijital Dünyanın Marka Mecrası mottosuna sahip bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye Medium’da! 

Her sosyal ağın bir yapısı, kültürü, vaadi, kullanıcı profili, dili, içerik türü var. O nedenle çoklu sosyal ağ yönetimi her marka için büyük önem taşıyor. Bunun farkında olan ve bu bilinçle hareket eden Branding Türkiye, Medium’da takipçileriyle buluştu.

Özel bir misyon gereği bu aksiyonu gerçekleştiren Branding Türkiye’nin Medium sayfasında sanılanın aksine herhangi bir makale vb yok.

Bütünleşik pazarlama odağında makaleler, analizler, araştırmalar, raporlar, duyurular, yazı dizileri ve haberler yayınlayan Branding Türkiye’nin, Medium’daki amacı ise arşiv paylaşımında bulunmak.

Branding Türkiye Medium’da

Yüzden fazla kategoride düzenli içerik üreterek ekosistemi besleyen Branding Türkiye, yalnızca 3F Fenomeni misyonuyla yayın yapmakla kalmıyor. Branding Türkiye, aynı zamanda yayınladığı içeriklerin milyonlara ulaşmasında büyük öneme sahip olan sosyal medyayı da etkin bir şekilde kullanıyor.

Bu bağlamda meseleye bütünsel bakan ve birçok sosyal platformda özgün konseptler üreterek yayın yapan Branding Türkiye, kurumsal Medium hesabında ise “Haftanın İçerikleri” temalı içerikler paylaşarak arşivini yayınlıyor.

BRANDING TÜRKİYE’Yİ MEDIUM’DA TAKİP ET


Medium I Hakkında

Medium, Twitter’ın kurucularından olan Evan Williams ve Biz Stone tarafından 2012 yılında hayata geçirilmiş blog odaklı bir sosyal ağdır.

Mecranın hayata geçirilmesinde; klasik ve karmaşık blog sitelerindeki gibi blog yazmak isteyen kişilerin kendine özel bir blog sitesinin olmaması etkili olmuştur. Evet, Medium’da kullanıcılar blog yazmak için web sitesi kurmak, karmaşık blog sistemlerindeki ayarlarla uğraşmak, blogu hazırlamak ve yönetmekle uğraşmıyorlar.

Medium hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Branding Türkiye Logo Hikayesi

Branding Türkiye I Hakkında

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor. 3F Fenomeni doğrultusunda yayın yapan ve dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip olan Branding Türkiye; iş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, yöneticiler, ceo’lar, kamu personelleri, girişimciler, üniversite öğrencileri başta olmak üzere akademik ve sektörel anlamda kariyer yapan ve iş dünyasının parçası olan herkes tarafından takip edilmektedir.

Branding Türkiye hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.