2018 yılında kurulan yeni nesil online paket servis sitesi ve uygulaması Yettim, ekibini genişletiyor. İstanbul dışında Ankara ve Eskişehir’de de hizmet vermeye başlayan “Yettim.net Saha Satış Ekibi İçin Çalışma Arkadaşları Arıyor”

Merkez ofisi İstanbul Beylikdüzü’nde olan ve yakın zaman önce faaliyete başlayarak yeni nesil online paket servis sitesi ve uygulaması olarak kurulan Yettim, farklı şehirlerde faaliyet göstermeye başlamasıyla birlikte saha satış ekibini de genişletmek durumunda kaldı. Şirket bu kapsamda açtığı ilanda saha satış ekibi için çalışma arkadaşları aradığını duyurdu.

Yettim Saha Satış Ekibi İçin Çalışma Arkadaşları Arıyor

Yettim geçtiğimiz günlerde “Saha Satış Ekibi İçin Çalışma Arkadaşları” ile ilgili bir duyuru yaptı. Konuyla ilgili duyuruda yer alan detaylar şöyle;

  • Saha yöneticisi ile koordineli çalışarak sahadaki restoranları ziyaret etmek
  • Satış hedeflerinin gerçekleşmesi için strateji geliştirmek
  • Yettim.net hakkında potansiyel üye iş yerlerine (restoranlara) bilgi vermek
  • Restoranları üye iş yerleri arasına dahil etmek
  • Kendi müşteri portföyünün takibini yapmak

Yettim I Hakkında

Yettim, 2018 yılında İstanbul’da kurulan yeni nesil online paket servis sitesi ve uygulamasıdır. Günümüzde İstanbul dışında Ankara ve Eskişehir’de de hizmet vermeye başlayan Yettim, yakın zamanda tüm Türkiye’de faal hale gelecek.

Yettim.net web sitesi üzerinden ya da mobil uygulamaları aracılığıyla size en yakın restorandan dilediğiniz kategoride, dilediğiniz miktarda yemeği kolayca sipariş verebilmenizi sağlayan bir online paket servis sitesi ve uygulamasıdır.

Ekstra ücret ödemeden, tamamen güvenli ödeme yöntemi ile siparişiniz bir tıkla kapınızda!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.