Branding Türkiye, Empathos Academy ve JCI Avrasya organizasyonuyla 14 Eylül 2023’te Zemin İstanbul’da gerçekleştirilen Growth 1.0 etkinliği ile ilgili merak edilenleri derledik! İşte tüm detaylarıyla Growth 1.0 – Etkinlik Notları!

Dijitalleşmeyle birlikte hayatımızdaki önemi artan ve sihirli bir sözcüğe dönüşen “growth” ana temasıyla 14 Eylül Perşembe günü “Growth 1.0” etkinliği gerçekleştirildi. Branding Türkiye, Empathos Academy ve JCI Avrasya organizasyonuyla Zemin İstasyon’da düzenlenen etkinlikte, büyüme odağında birçok konuya ve kavrama dair merak edilenler anlatıldı.

Growth 1.0 – Etkinlik Notları

Fayda ve farkındalık odaklı bir mecra olan Branding Türkiye, etkinlik odaklı alt markası olan Branding Türkiye Etkinlik aracılığıyla bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konu ve kavramlara dair zirve ve etkinlikler düzenlemeyi sürdürüyor. En son Empathos Academy ve JCI Avrasya organizasyonuyla ve Zemin İstanbul mekan sponsorluğunda “Growth 1.0” ana temalı bir etkinlik gerçekleştiren Branding Türkiye, ekosisteme değer katmaya devam ediyor.

Etkinlikte Neler Konuşuldu?

7 Eylül 2023’te gerçekleştirilen ve iş, sanat, siyaset ve akademi dünyasından birçok ismin katılım gösterdiği Growth 1.0 etkinliğinin konuşmacıları; Mürsel Ferhat Sağlam (Branding Türkiye – Founder), Irmak Başoğlu (Empathos Academy – Founder), Seyran Gümüşoğlu (Seyran Gümüşoğlu Hukuk ve Danışmanlık – Avukat), Selin Taşdemir (Avcılar Belediyesi – Mentor / Mindfulness Eğitmeni) şeklindeydi.

Sahneye ilk çıkan isim olan Mürsel Ferhat Sağlam, etkinlik ana temasına paralel bir aksiyonla dijital markalaşma odağında bir değerlendirme yaptı. Konuşmasına dijital markalaşma ile büyümenin bir gereklilik olduğuna vurgu yaparak başlayan Sağlam, “büyüme”nin sihirli bir sözcük olduğundan da bahsetti. Sağlam ayrıca bunun hem kurumsal hem de kişisel ve kamusal markalar için bir gereklilik olduğuna da değindi.

Konuşması boyunca dijital markalaşma ile ilgili önemli ipuçları da paylaşan Mürsel Ferhat Sağlam’ın ardından sahneye Irmak Başoğlu çıktı. Başoğlu, spontane bir kararla Kişisel Marka Akademisi Kurucusu İrem Sefa Yayımları sahneye davet etti. Sonrasında ise “Girişimcinin Büyüme Yolculuğu” başlığıyla mini bir panel düzenledi. Soru cevap şeklinde ama sohbet havasındaki bu sürpriz panel izleyicileri hem şaşırttı hem de herkesçe çok beğenildi.

Akabinde sahneye çıkan Seyran Gümüşoğlu ise bilişim hukuku özelinde değerlendirmelerde bulunarak büyüme kavramına dikkat çekti. Temelde her internet kullanıcısının bilmesi gereken temel dinamiklere de değinen Gümüşoğlu, gerçekleştirdiği farkındalıkla katılımcılardan büyük beğeni topladı.

Etkinliğin son konuşmacısı olan Selin Taşdemir, “growth” kavramına mental açıdan bakarak bu doğrultuda bir konuşma gerçekleştirdi. Mindfulness kavramına vurgu yapan Taşdemir ayrıca kısa bir mental uygulama ile anlattıklarının adeta sağlamasını yapmış oldu.

Kurumsal İletişim 2.0, Startup Teknoloji, Medya Takip Merkezi, Akademi Futbol Dergisi ve Hani Kurumsaldık’ın medya partneri olduğu, WP Okulu, Alastyr, Teleskop, Üstün Patent, Korvo, Branding Türkiye Yayınları, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME tarafından desteklenen etkinlik, uzman isimlerin gerçekleştirdiği konuşmaların akabinde “network time” ile devam etti.

Katılımcılar bu sürede hem konuşmacılarla hem de diğer katılımcılarla tanışarak olası iş birliklerine dair görüşmeler yaptı.

Etkinlik Grubuna Katılın

Branding Türkiye, her ay dijitalleşme, markalaşma ve kurumsallaşma odaklı konsept etkinlikler gerçekleştiriyor. Ücretsiz düzenlenen etkinliklere katılım sınırlı olup hızlı kayıt için topluluklarımıza katılmanızı öneririz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.