Dijitalleşme ile yeni bir anlam kazanan ve iş süreçlerinde temel kriter olarak kullanılmaya başlayan “growth” yani “büyüme” terimi ana temasıyla 14 Eylül 2023 Perşembe günü saat 18:00 – 21:00 arasında Zemin İstanbul’da “Growth 1.0 Etkinliği” gerçekleştirilecek. Sektör profesyonelleri, girişimciler, akademisyenler ve iş insanlarını buluşturmayı hedefleyen etkinlik; Branding Türkiye, Empathos Academy ve JCI Avrasya organizasyonuyla düzenlenecek.

Son yılların sihirli sözcüğü “growth” ana temasıyla 14 Eylül Perşembe günü Growth 1.0 etkinliği gerçekleştirilecek. Branding Türkiye, Empathos Academy ve JCI Avrasya organizasyonuyla Zemin İstasyon’da düzenlenecek olan etkinlikte, büyüme odağında birçok konu ve kavrama dair merak edilenler, uzman isimlerin aktaracakları bilgilerle yanıt bulacak.

Growth 1.0 Etkinliği 14 Eylül’de!

İnternet teknolojisindeki gelişmelerle birlikte dijitale dair konu ve kavramlar da gün geçtikçe önemini artırıyor. Kâr amacı güden kişisel, kurumsal ve kamusal birçok işletmenin temel kriteri olan “growth” ile ilgili ise son yıllarda literatüre giren birçok kavram ve uzmanlık alanı var.

Peki markalar için adeta sihirli bir sözcük halini alan “büyüme” niye önemlidir? Nasıl gerçekleşir? Büyüme pazarlamasının temel sorumlulukları nelerdir? Tüm bunlar ve daha fazlası 14 Eylül’de yanıt bulacak!

Growth 1.0 Etkinliği Kapak

Branding Türkiye, Empathos Academy ve JCI Avrasya organizasyonuyla hazırlanan Growth 1.0 etkinliği Zemin İstanbul’da düzenlenecek. Etkinlikte “büyüme” kapsamına giren konular, uzman isimler tarafından değerlendirilecek. Etkinlik sonrasında tüm katılımcılar network alanında yeni iş birlikleri için tanışma imkanı yakalayacaklar!

Kurumsal İletişim 2.0, Medya Takip Merkezi, Akademi Futbol Dergisi ve Hani Kurumsaldık’ın medya partnerliğinde Korvo‘nun etkinlik yönetim sponsorluğundaki Growth 1.0’a katılım ücretsiz olup kayıt için aşağıdaki formun doldurulması gerekmektedir.

Growth 1.0 Etkinliği Konuşmacılar

Konuşmacılar

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme için önemli bir unsur olan Growth” ana temasıyla 14 Eylül’de gerçekleştirilecek olan “Growth 1.0 Etkinliği”nin konuşmacıları şöyle;

Mürsel Ferhat Sağlam (Branding Türkiye – Founder)

Dijital Markalaşma İle Büyüme

Irmak Başoğlu (Empathos Academy – Founder)

Girişimcinin Büyüme Yolculuğu

Seyran Gümüşoğlu (Seyran Gümüşoğlu Hukuk ve Danışmanlık – Avukat)

Bilişim Hukukunda Büyüyen Başlıklar

Selin Taşdemir (Avcılar Belediyesi – Mentor / Mindfulness Eğitmeni)

Biz Büyürken Zihnimiz Büyüyor Mu?


Etkinlik Detayları

Organizasyon: Branding Türkiye, Empathos Academy, JCI Avrasya

Tarih / Saat   : 14 Eylül 2023 / 18:00 – 21:00

Mekan            : Zemin İstanbul

Adres             : Şahkulu Mah. Meşrutiyet Cad. No:125 34421Beyoğlu/İstanbul (Mekan, Şişhane Metro Durağı’ndadır.)

Ücret              : Etkinlik ücretsizdir.

  • Kayıt zorunludur.
  • Kontenjan sınırlıdır.

Lütfen aşağıdaki kayıt butonuna tıklayarak formu doldurun ve kaydınızı tamamlayın. Mail veya Whatsapp üzerinden kaydınızın onaylandığına dair etkinlikten 24 saat önce bilgilendirme yapılacaktır. 14 Eylül’de görüşmek üzere! 🙂

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.