Günümüzde oldukça popüler olan tematik mecralar arasında yer alan ve psikoloji – eğitim – kişisel gelişim gibi alanlarda haber, makale vs. içerikler yayınlayan Psikopedia Jr İçerik Editörü arıyor. Psikoloji – eğitim – kişisel gelişim başta olmak üzere psikiyatri, nlp, pdr, eğitim, etkinlik, kültür – sanat ve kitap tanıtım kategorilerinde akademisyenler ve uzmanlar tarafından yazılan makalelerin yayınlandığı eğitim – psikoloji odaklı tematik mecra Psikopedia Jr İçerik Editörü arıyor. Bu alanda uzun vadeli kariyer hedefi olanlar üniversite öğrencileri ve yeni mezunları bekleyen Psikopedia, özellikle eğitim, psikoloji, kişisel gelişim vs. alanlara ilgi duyan kişilerin başvurularını değerlendirmeyi planlıyor.

Psikopedia Jr. İçerik Editörü Arıyor

Psikopedia geçtiğimiz günlerde “Jr. İçerik Editörü” ile ilgili bir duyuru yaptı. Konuyla ilgili duyuruda yer alan detaylar şöyle;

  • Üniversite mezunu veya üniversite son sınıf öğrencisi
  • Edebiyat, kültür, sanat ve kitap odaklı gelişmelerin takipçisi
  • Editörlük alanında kariyer yapmayı hedefleyen
  • Yazı dilini etkin olarak kullanabilen
  • Dilbilgisi kurallarını çok iyi bilen
  • Sorumluluk bilinci yüksek ve takip yeteneği güçlü
  • Araştırmayı seven
  • Çözüm üretebilen ve sonuç odaklı
  • İletişim kabiliyeti yüksek

Psikopedia I Hakkında

Psikopedia; eğitim, psikoloji ve kişisel gelişim üst başlıklarının kapsadığı tüm alt başlıklarda yayın yapan fayda ve farkındalık odaklı dijital bir mecradır.

Akademisyen ve uzman psikologlar tarafından kaleme alınan akademik makaleler ve uzman görüşlerinin yer aldığı Psikopedia’da ayrıca alanında uzman eğitimciler ve psikologlarla yapılan röportajlar, dünyadaki bilimsel gelişmeler, kitap tavsiyeleri, eğitim sisteminin iyileştirilmesine yönelik yapıcı eleştiriler, eğitim, bilim ve kültür odaklı haber, duyuru ve gelişmeler de yer almaktadır.

Dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip olan ve belli kategorilerde yayınladığı içeriklerle tematik mecra olma özelliği taşıyan Psikopedia özgün ve düzenli içerik paylaşımı ile ekosistemi beslemeyi misyon edinmiştir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.