Marmara Endüstri Mühendisliği Kulübü MİES tarafından gerçekleştirilen Kariyer Günleri’24 Etkinliği için geri sayım başladı!

Şirketlerin üst düzey yöneticileri, ceo’lar, genel müdürler ve insan kaynakları uzmanlarının üniversite öğrencileriyle buluştuğu bir etkinlik serisi olan Kariyer Günleri, bu yıl 15. kez gerçekleştirilecek.

Kariyer Günleri’24 Etkinliği

Marmara Endüstri Mühendisliği Kulübü – Marmara Industrial Engineering Society (MieS) tarafından her yıl gerçekleştirilen Kariyer Günleri etkinliği bu sene 15. kez gerçekleşiyor. 29 Şubat – 1 Mart tarihlerinde Kozzy AVM Gönül Ülkü Gazanfer Özcan Sahnesi‘nde düzenlenecek olan etkinlik kapsamında öncü şirketlerden uzman isimler gençlerle buluşup bilgi ve deneyim aktarımında bulunacak.

Kariyer Günleri’24 kapsamında konuşma yapacak isimler ise şöyle;

  • Zekeriya Beşiroğlu – Yapay Zeka
  • Doğan Akdoğan – Oyuncu/Sunucu -Sürdürülebilirlik
  • Ömer Barbaros Yiş – LC Waikiki CEO
  • Yiğit Gülmezoğlu – Sporcu
  • Haluk Kayabaşı- Kibar Holding CEO
  • Saba Tümer – Sunucu/Gazeteci
  • Beste Uyanık- Ekonomist

Şirket oturumlarında ise Mercedes, Danone, Metro, Plant Factory, Yapı Kredi, Unilever, Allianz yer alacak. Branding Türkiye‘nin medya partneri olduğu Kariyer Günleri’24 etkinliğinde hem geleceğin uzmanları kariyerlerini inşa ederken nasıl davranmaları gerektiğini öğrenecek hem de staj imkanlarından yararlanacak. Konferans aralarında network imkanının da olacağı etkinliğe kaydolmak içinse aşağıdaki butona tıklamanız yeterli!


Marmara Endüstri Mühendisliği Kulübü Hakkında

Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri tarafından 2000 yılında kurulan MieS; geçmişten gelen tecrübeleri ve yenilikçi yapısıyla Marmara Üniversitesi’nin en aktif iş ve kariyer kulübü olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Marmara Üniversitesi’nin kurulan ilk kulüplerden olmasının yanı sıra, Türkiye’deki tüm üniversite kulüpleri arasında da önemli bir yere sahiptir. Sistemi ve çalışma metoduyla, diğer öğrenci kulüpleri için örnek teşkil etmektedir. Kurumsal organizasyon yapısının yanında kulübün sosyal ortamı ve kurulan arkadaşlıklar MieS üyeleri için önemli bir motivasyon kaynağıdır. MieS, yalnızca endüstri mühendisliği öğrencilerine hitap etmekle kalmayıp diğer tüm mühendislik bölümleri ve birçok farklı bölümden üye ve katılımcı ağına sahiptir.

Ayrıca, köklü geçmişinden güç alan Marmara Endüstri Mühendisliği Kulübü – Marmara Industrial Engineering Society (MieS), mezunlar ve öğrenciler arasında bir köprü görevi görmektedir.


Yılın Özeti (2023)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.