HAKKINDA

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

İş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, üniversite öğrencileri, yeni mezunlar, girişimciler, yatırımcılar, kamu personelleri, üst düzey yöneticiler, medya mensupları, uzmanlar, departman yöneticileri, eğitmenler, ajans çalışanları, yazarlar ve konuşmacılar olmak üzere niş bir kitle tarafından takip edilen Branding Türkiye aracılığıyla markanızı, ürününüzü (mal ve hizmet), projenizi tanıtabilir; sponsorluk modellerinden birini tercih ederek markanızın doğru hedef kitleye en etkili şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Sponsorluk Hakkında

SPONSORLUK TÜRLERİ

KATEGORİ SPONSORLUĞU

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin konsept içeriklerden oluşan yazı dizilerinin yer aldığı kategorilere (Örneğin; Teknoloji Haberleri, Marka Mekanlar, Dijital Markalaşma, Marka İnsanlar, A’dan Z’ye Marka Yönetimi, Pazarlama Ve Renkler vs.) sponsor olabilirsiniz. Kategori Sponsorluğu boyunca hazırlanan tüm içerikler o markanın desteğiyle hazırlanmaktadır. Bu ibare her makalede yer verilmekte ve link çıkışı yapılmaktadır. Ayrıca anasayfada sponsorluk boyunca o kategori özelinde bir kısım oluşturularak ilgili kategorinin X markası tarafından desteklendiği vurgusu yapılmaktadır.

Kategori Sponsorluğu

ETKİNLİK SPONSORLUĞU

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik tarafından her ay gerçekleştirilen ve ücretsiz olan etkinliklere sponsor olabilirsiniz. Branding Türkiye Etkinlik organizasyonları 2 şekilde gerçekleşmektedir. Birincisi; Türkiye’nin herhangi bir şehrindeki herhangi bir üniversitesinde yapılan kampüs etkinlikleridir. Burada katılımcıların %90’ı üniversite öğrencileri, akademisyenler ve üniversite yönetimi (rektör, dekan, bölüm başkanı, genel müdür, yönetici vs.) olmaktadır. İkincisi; çeşitli alanlara yönelik konsept etkinliklerdir. Bu etkinliklere ise o sektöre ya da departmana yönelik üst düzey katılımcılar ve sektör profesyonelleri katılmaktadır. Eğer hedef kitleniz büyük oranda gençler, akademisyenler, yöneticiler, girişimciler ve iş dünyası profesyonelleri ise etkinlik sponsorluğunu değerlendirmelisiniz.

branding-turkiye-advertorial-reklam-alani

EĞİTİM SPONSORLUĞU

Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye’nin eğitim odaklı alt markası Dijital Markalaşma Eğitimi I DME tarafından yılda sadece 2 kez ve sınırlı kontenjanla gerçekleştirilen eğitime sponsor olarak sektörün ihtiyacı olan multidisipliner yeteneklerin yetiştirilmesine katkı sağlayabilirsiniz. Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılarak literatüre kazandırılan dijital markalaşma kavramı odağındaki bu eğitim müfredatı Branding Türkiye tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Saygın üniversiteler tarafından desteklenerek sertifikasyonu yapılan DME, 350 saat ve 28+ konudan oluşmaktadır. Eğitime sponsor firmalardan konuşmacılar davet edilmektedir. Ayrıca eğitim sonunda eğitimi başarıyla tamamlayan öğrenciler sponsor firmalara nitelikli işgücü olarak sunularak istihdama katkı sağlanmaktadır.

Buna ek olarak DME müfredatı içerisinde yer alan 28+ konuya dair ayrı modül olarak konumlanan uzmanlıklara dair hap eğitimler de yapılmaktadır. (Örn; Dijital Markalaşma ve Sosyal Medya Eğitimi) Eğitimin tamamına katılamayan öğrenciler, istedikleri modül ya da modüllere dair eğitimlere katılmaktadır.

Eğitim Sponsorluğu

MEKAN SPONSORLUĞU

Branding Türkiye tarafından gerçekleştirilen etkinlik, eğitim, zirve, panel, meetup vb. organizasyonlar için gerekli olan mekan desteğini sağlayan daimi sponsorluk modelidir. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin her şehrinde düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ücretsiz etkinlikler için minimum 40 kişilik salon desteği sağlamak üzere bir sponsorluk modelidir.

Mekan Sponsorluğu

DİPNOT!

Branding Türkiye Kariyer Merkezi‘nde yayınlanmak üzere iş ilanı vermek için lütfen Kariyer sayfasını ziyaret edin. Mekanınızın (cafe, restoran, otel vs.) marka mekan olarak değerlendirilmesi için Marka Mekanlar sayfasını ziyaret edin. Düzenlediğiniz etkinlik, eğitim ve zirvelere medya sponsoru olmamızı istiyorsanız lütfen Medya Sponsorluğu sayfasını ziyaret edin. Reklam modellerimizi incelemek için Reklam Ver sayfasını ziyaret edin.

Sponsorluk Dipnot

Markanızı doğru hedef kitleye en etkili şekilde ulaştırmak için “Sponsor Ol”a tıklayın!

SÜREÇ

Sponsorluk Türünü Seç

Sponsorluk Türünü Seç

branding-turkiye-reklamlari-basvuru-yap

Başvuru Yap

Sponsorluk Bilgi Al

Bilgi Al

branding-turkiye-reklam-odeme-yap

Ödeme Yap

branding-turkiye-reklam-kontrol-et

Kontrol Et – Onayla

kariyer-merkezi-ideal-aday

Mutlu Son

SIK SORULAN SORULAR

Branding Türkiye Nedir?

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır. Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor. 3F Fenomeni doğrultusunda yayın yapan ve dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip olan Branding Türkiye; iş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, yöneticiler, ceo’lar, kamu personelleri, girişimciler, üniversite öğrencileri başta olmak üzere akademik ve sektörel anlamda kariyer yapan herkes tarafından takip edilmektedir.

Branding Türkiye'ye Nasıl Sponsor Olabiliriz?

Yukarıda yer alan “Sponsor Ol” butonun tıklayabilir veya aşağıda yer alan formu doldurarak Branding Türkiye’ye sponsor olmak ile ilgili süreci başlatabilirsiniz. Sponsorluk modellerimiz hakkında bilgi vermek üzere uzman arkadaşlarımız size mail ve telefon aracılığıyla dönüş sağlayacaktır.

Sponsorluk Ne Zaman Gerçekleşir?

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurduğunuza emin olup, sponsorluğun gerçekleşmesi için gerekli olan ücretin hesabımıza geçmesinden sonraki süreçte sponsorluk modeline göre işlem gerçekleşmektedir.

Hangi Sponsorluk Türünü Seçmeliyiz?

Branding Türkiye’de birçok özgün sponsorluk modeli yer almaktadır. Sponsorluk modellerine dair açıklamalarda detaylar yazmaktadır. Ancak yine de karar veremediyseniz şirketinizle / markanızla ilgili ya da ürün ve hizmetlerinizle alakalı en doğru sponsorluk modelinin hangisi olduğunu uzman arkadaşlarımız size iletecektir. Bu yüzden lütfen başvuru formunu eksiksiz doldurmaya özen gösterin!

Sponsorluk Modelleri İle İlgili Ücretlendirme Nedir?

Her sponsorluk modeli için ayrı bir ücret politikası söz konusudur. Maliyeti belirleyen hususlar (sponsorluk süresi, sponsorluk içeriği, sponsorluk türü vs.) netleştiğinde size en uygun ve en doğru bütçeyi veriyoruz. Bu yüzden aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçin!

Sponsorluk Süresi Nedir?

Her sponsorluk modeli kendi içinde ayrı bir  takım özelliklere sahiptir. Bu yüzden sponsorluğun devam etme süresine dair bir genelleme yapamıyoruz. Seçeceğiniz sponsorluk türüne göre sponsorluğun süresini size iletiyoruz.

Sponsor Olunca Ne Kazanıyorum?

Türkiye’nin en popüler ve en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’ye sponsor olarak nitelikli bir kitlenin farkındalığını kazanmanın yanı sıra bilinirlik, güvenilirlik, sürdürülebilirlik gibi avantajlara da sahip olursunuz. Ayrıca her sponsorumuz için Branding Türkiye ile işbirliği gerçekleştirdiğini vurgulayan bir haber hazırlayarak yayınlıyoruz. Bu haberi fenomen sosyal medya sayfalarımızda ve mail abonelerimizle paylaşıyoruz. Kısacası kalıcı bir itibar, iletişim stratejisi ve dijital markalaşma için Branding Türkiye’ye sponsor olmayı tercih edebilirsiniz.

Aklımda Farklı Bir Sponsorluk Modeli Var. Uygulayabilir Misiniz?

Branding Türkiye’nin genel kurumsallığına aykırı, ilan ve sponsorluk kültürüne uymayan, tüketiciyi aldatmaya yönelik olan, +18, şiddet içerikli, kendini ispatlamamış ürün ve hizmetlere dair sponsorluk modellerine karşı mesafeliyiz. Sponsor alma stratejimiz 3F Fenomeni odağındadır. Ancak yine de fikirlerinizi dinlemek ve farklı bir sponsorluk türü odağında önerilerinize kulak vermek isteriz. Burada yer almayan bir sponsor olma seçeneğiniz varsa lütfen İletişim sayfasından bize ulaşın.

BAŞVURU FORMU

powered by Typeform