Sponsor Ol


HAKKINDA

NEDİR?

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

İş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, üniversite öğrencileri, yeni mezunlar, girişimciler, yatırımcılar, kamu personelleri, üst düzey yöneticiler, medya mensupları, uzmanlar, departman yöneticileri, eğitmenler, ajans çalışanları, yazarlar ve konuşmacılar olmak üzere niş bir kitle tarafından takip edilen Branding Türkiye aracılığıyla markanızı, ürününüzü (mal ve hizmet), projenizi tanıtabilir; sponsorluk modellerinden birini tercih ederek markanızın doğru hedef kitleye en etkili şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sponsorluk Hakkında

SPONSORLUK TÜRLERİ

KATEGORİ SPONSORLUĞU

Branding Türkiye’nin konsept içeriklerden oluşan makalelerin ve yazı dizilerinin yer aldığı 100+ kategoriden birine (Örneğin; Teknoloji Haberleri, Marka Mekanlar, Dijital Markalaşma, Marka İnsanlar, A’dan Z’ye Marka Yönetimi, Pazarlama Ve Renkler vs.) sponsor olmayı içeren sponsorluk modelidir. Kategori Sponsorluğu kapsamında hazırlanan tüm içerikler sponsor markanın desteğiyle hazırlandığı için her yazıda mutlaka “Bu yazı / yazı dizisi X markanın katkılarıyla hazırlanmıştır”. ifadesi yer alır ve backlink verilir.

Kategori Sponsorluğu

ETKİNLİK SPONSORLUĞU

Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik tarafından her ay gerçekleştirilen online, fiziksel veya hibrit etkinliklere desteği içeren bir sponsorluk modelidir. Etkinlik Sponsorluğu kapsamında Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilen üniversite etkinliklerine veya sektörel etkinliklere Ana Sponsor, Destek Sponsoru, Hediye Sponsoru, Medya Sponsoru, Altın Sponsor, Gümüş Sponsor ve Bronz Sponsor olarak iş birliği mümkündür.

Medya Sponsorluğu Talebi Oluştur

EĞİTİM SPONSORLUĞU

Branding Türkiye’nin eğitim odaklı alt markası Dijital Markalaşma Eğitimi I DME tarafından yılda sadece 2 kez ve sınırlı kontenjanla gerçekleştirilen eğitime desteği içeren sponsorluk modelidir. Eğitim Sponsorluğu kapsamında; iş dünyasının ihtiyacı olan multidisipliner yeteneklerin yetiştirilmesine katkı sağlamak mümkündür. Branding Türkiye’nin Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılarak literatüre kazandırılan dijital markalaşma kavramı odağındaki eğitimin, üniversiteler tarafından sağlanan sertifikaksyonu uluslararası geçerliliğe sahiptir. DME, 500+ saat ve 50+ konudan oluşmaktadır. Sponsor firmalardan üst düzey yöneticiler ve uzmanlar eğitim boyunca workshop ve webinar gerçekleştirerek katılımcılarla buluşmakta ve eğitimi başarıyla bitirenler, sponsor firmalarda stajyer, jr ve uzman olarak işe başlayabilmektedir.

Eğitim Sponsorluğu

MEKAN SPONSORLUĞU

Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik’in düzenlediği etkinlik, eğitim, zirve, panel, meetup, ödül töreni vb. organizasyonlar için gerekli olan mekan desteğini içeren bir sponsorluk modelidir. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde düzenli olarak gerçekleştirilen online, fiziksel ve hibrit etkinlikler için minimum 50 kişilik salon desteğini sağlayan kurumlarla mekan sponsorluğu noktasında iş birliği yapılmaktadır.

Mekan Sponsorluğu

DİĞER

Branding Türkiye’de kariyer ilanı vermek için Kariyer Merkezi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İşletmenizin marka mekan olarak değerlendirilmesi için Marka Mekanlar sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Düzenlediğiniz etkinlik, eğitim ve zirvelere medya sponsoru olmamızı istiyorsanız lütfen Medya Sponsorluğu sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sponsorluk modellerimizi incelemek için Sponsor Ol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bradnding Türkiye Reklamları Dipnot

SPONSORLUK SÜRECİ

Sponsorluk Türünü Seç

SPONSORLUK TÜRÜNÜ SEÇ

Reklam Vermek İçin Başvuru Yap

BAŞVURU YAP

Sponsorluk Bilgi Al

BİLGİ AL

Reklam Ödemesi Yap

ÖDEME YAP

Kontrol Et

KONTROL ET

Kariyer Merkezi İdeal Aday

MUTLU SON


SIKÇA SORULAN SORULAR

NASIL SPONSOR OLABİLİRİZ?

Sponsorluk modeline karar verdikten sonra bu sayfanın sonunda yer alan formu doldurabilir veya İletişim sayfasından bizimle direkt bağlantıya geçebilirsiniz.

SPONSORLUK NE ZAMAN UYGULANIR?

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurduğunuza emin olup, sponsorluğu gerçekleşmesi için gerekli olan içerik veya materyal (görsel, banner, link, yazı vb.) ile ücretin tarafımıza iletilmesinden sonra sponsorluk ile ilgili süreç başlar.

HANGİ SPONSORLUK TÜRÜNÜ SEÇMELİYİZ?

Branding Türkiye’de birçok özgün sponsorluk modeli yer almaktadır. Sponsorluk modellerine dair detaylar, ilgili sponsorluk modelinin açıklamasında yer almaktadır. Ancak yine de markanız için uygun sponsorluk türünün hangisi olduğuna tam manasıyla karar veremediyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için sayfanın sonunda yer alan formu eksiksiz doldurduğunuzdan emin olun. Veya bizimle direkt İletişim kurun.

SPONSORLUK ÜCRETLERİ HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR MİYİZ?

Her sponsorluk modeli için ayrı bir ücret politikası söz konusudur. Sponsorlukla ilgili detaylar (sponsorluk türü, sponsorluk süresi, sponsorluk içeriğinin tasarımı, sponsorluğun konumu, ek talepler vb.) netleştiğinde size en uygun ve en doğru bütçeyi veriyoruz. Bu yüzden aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçin!

SPONSORLUĞUN SÜRESİ NEDİR?

Her sponsorluk modeli kendi içerisinde ayrı bir  takım özelliklere sahiptir. Bu yüzden sponsorluğun süresine dair bir genelleme yapamıyoruz. Seçeceğiniz sponsorluk türüne göre sponsorluk süresini size ileteceğimizden emin olabilirsiniz.

SPONSORLUĞUN KAZANIMLARI NELERDİR?

Uluslararası düzeyde okuyucu ve takipçi kitlesine sahip bir bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası olan Branding Türkiye’ye sponsor olarak nitelikli bir kitlenin farkındalığını kazanmanın yanı sıra bilinirlik, güvenilirlik, sürdürülebilirlik gibi avantajlara da sahip olursunuz. Ayrıca her sponsorumuz için Branding Türkiye ile işbirliği gerçekleştirdiğini vurgulayan bir haber hazırlayarak süresiz şekilde yayınlıyoruz. Kısacası Branding Türkiye’ye sponsor olarak;.sürdürülebilir itibar, stratejik iletişim ve dijital markalaşma kazanımlarına sahip olabilirsiniz.

BURADAKİLERDEN FARKLI BİR REKLAM MODELİ DÜŞÜNÜYORUZ

Branding Türkiye’nin genel kurumsallığına aykırı, ilan ve sponsorluk kültürüne uymayan sponsorluk modellerine karşı mesafeliyiz. Sponsor alma stratejimiz 3F Fenomeni odağındadır. Ancak yine de fikirlerinizi dinlemek ve farklı sponsorluk türleri hakkında önerilerinizi dinlemek isteriz. Burada yer almayan bir sponsorluk türü seçeneğini değerlendirmek istiyorsanız lütfen İletişim formunu kullanarak bize ulaşın.


BAŞVURU YAP


Dijital Dünyanın Marka Mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye, bütünleşik pazarlama ve iş - ekonomi ile ilgili tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, 100+ kategoride içerik yayınlanan, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve 3F Fenomeni odaklı yeni nesil bir mecradır.