Gaziantep Ticaret Odası’ndan “25 Aralık Gaziantep’in Düşman İşgalinden Kurtuluş Günü”ne özel Okunmamış 1 Mesajınız Var farkındalığı!

Markaların ya da influencerların real time marketing (gerçek zamanlı pazarlama) odağındaki real time content (gerçek zamanlı içerik) üretmelerine alıştık. Fakat kamu kurumları bu işe yeni yeni başladı diyebiliriz.

Ama iyi ki de başladılar. Çünkü bilhassa milli değerlere yönelik gerçekleştirilen gerçek zamanlı içerik kapsamındaki bu aksiyonlar, hem o özel güne ya da olaya dair farkındalığı hem de bilinirliği arttırıyor. Dolayısıyla bu tür çalışmalar bana kalırsa sanılandan daha büyük bir öneme sahip. Ve o yüzden de kesinlikle çeşitlenmelidir.

En son Gaziantep Ticaret Odası (GTO) tarafından yapılan “Okunmamış 1 Mesajınız Var” adlı çalışma da yine bu kapsamda yani gerçek zamanlı içerik olarak değerlendirilebilir.

Peki tam olarak nedir #MesajınızVar kampanyasının detayları? Bunu sizler için araştırdık. İşte GTO tarafından hazırlanan “25 Aralık Gaziantep’in Düşman İşgalinden Kurtuluş Günü”ne özel #MesajınızVar kampanyasına dair merak edilenler!

Gaziantep Ticaret Odası’ndan Mesajınız Var Farkındalığı

Gaziantep Ticaret Odası, şehrin 99’uncu kurtuluş yıldönümü dolayısıyla hazırladığı “Okunmamış 1 Mesajınız Var” adlı farkındalık odaklı kampanyasıyla dikkat çekti. GTO tarafından hazırlanan sitede kullanıcıları şöyle bir mesaj karşılıyor;

Mesajınız Var

99 yıl önce, 6317 şehit vererek sadece Antep için değil, tüm Anadolu’nun kurtuluşu için milli mücadele destanı yazan Antep Harbi Kahramanlarından size bir mesaj var.

Bu açıklamanın hemen altında yer alan kısımda ise ad – soyad yazılması gereken bir form mevcut. Buraya adınızı ve soyadınızı yazıp “Mesajı Gör” butonuna tıkladığınızda Antep Harbi Kahramanlarının isminize özel hazırlanmış mesajı karşınıza geliyor.

Siz de Mesajınız Var kapsamında isminize özel mesajınızı almak için hemen buraya tıklayın.

Hatırlayacağınız üzere daha önce de yine Türkiye’den ve dünyadan kurumların bu tarz farkındalık kampanyalarına destek olmuş ve Branding Türkiye’de bunlara yer vermiştik. İncelemek isterseniz işte o çalışmalara dair detayların yer aldığı haberler;

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.