Türk Hava Yolları (THY) ile 19 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Tarihi Yolculuk için hatıra biletinizi almayı unutmayın!

Türk Hava Yolları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı için tek kelimeyle harika bir kampanyaya imza attı.

Bu konuya dair ayrıntıları aktarmadan önce THY’nin geçtiğimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)‘nin kuruluşunun yüzüncü yılı vesilesiyle yapmış olduğu kampanyayı hatırlatmak isterim. Buna göre THY, 23 Nisan’da TK1920 sefer sayılı uçağıyla gökyüzünde ay yıldız çizmişti. Buna dair detayları THY Uçağı Gökyüzünde Ay Yıldız Çiziyor  başlıklı haberde yazmıştık. Hatırlayacaksınız, THY’nin 23 Nisan özelindeki o anlamlı hareketi büyük beğeni kazanmıştı. Türk Hava Yolları şimdi de 19 Mayıs için “Tarihi Yolculuk” temalı bir kampanya başlattı

THY İle 19 Mayıs’ta Tarihi Yolculuk

Türk Hava Yolları; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel “TK1919” sefer sayılı uçuş için www.tarihiyolculuk.com adlı bir site hazırladı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlattığı tarihten 101 yıl sonra, 19 Mayıs 2020’de İstanbul’dan Samsun’a düzenlenecek ve “TK1919” sefer sayısı ile icra edilecek uçuşla ilgili biletinizi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

THY 19 Mayıs Hatıra Bileti Nasıl Alınır?

Öncelikle Tarihi Yolculuk (www.tarihiyolculuk.com) sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Siteye girdiğinizde açılan sayfada sizi şöyle bir açıklama metninin karşıladığını göreceksiniz.

#TARİHİYOLCULUK

19 Mayıs’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlattığı yere, Samsun’a uçuyoruz.

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu olarak, tüm vatandaşlarımızı bu özel uçuşa davet ediyoruz. Siz de bu tarihi uçuşumuza katılarak hatıra biletinizi alın, dünyanın en yüksek katılımlı uçuşuna hep birlikte imza atalım!

Bu metnin hemen altında ise hatıra biletinizi ücretsiz bir şekilde oluşturmanız için adınızı ve soyadınızı yazmanız gereken bir form var. Zira diğer kısımlar (NEREDEN – NEREYE – GİDİŞ TARİHİ vs.) kampanya kapsamında zaten otomatik olarak doldurulmuş.

Tarihi Yolculuk Hatıra Bileti

Formda ilgili kısma adınızı ve soyadınızı yazdıktan sonra Uçuşa Katıl butonuna tıklamanız gerekiyor. Tabi kişisel verilerin korunması kanunuyla ilgili kısımda yer alan “Bilgilendirmeyi Okudum” ibaresini de işaretlemeniz lazım. Ve işte Tarihi Yolculuk için hatıra biletiniz hazır. 🙂

Tarihi Yolculuk Bilet - Branding Türkiye

Bilette yer alan ifade şöyle;

TK1919 sefer sayılı uçuşta,
senin de özel bir yerin var: 19 A


💡 THY’nin Tarihi Yolculuk mottosuyla duyurduğu ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı‘na özel başlattığı “TK1919” sefer sayılı uçuşu için hatıra biletleri oluşturanların sayısı 2,5 milyonu aştı. (AA)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.