Anadolu Ajansı İnternet Sitesi Yenilendi

Kuruluşundan bugüne çağın gerektirdiği tüm dönüşümü ilk uygulayan bir medya kuruluşu olan Anadolu Ajansı (AA), bu günlerde internet sitesini güncellemenin heyecanını yaşıyor. 

6 Nisan 1920‘de yani Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) açılmadan 17 gün önce kurulan Anadolu Ajansı, Türkiye Cumhuriyeti tarihi ile özdeş bir kurumdur. Anadolu Ajansı, TBMM’nin çıkardığı ilk yasaları duyurmasıyla, Milli Mücadele’nin ve Kurtuluş Savaşı’nın her aşamasında yer almasıyla ve Cumhuriyet devrimlerine, Atatürk’ün inkilaplarına tanıklık ederek bunları halka duyurmasıyla/aktarmasıyla bilinen en milli markalarımızdan biridir.

AA Yenilendi

Türkiye’nin en önemli medya kuruluşlarından biri olan ve tarafsız, özgün, hızlı haber anlayışıyla güvenilirliğini hiçbir zaman yitirmeyen AA’nın resmi web sitesi aa.com.tr yenilendi. Anadolu Ajansı’nın yenilenen ara yüzü; daha sade ve daha dinamik. Ayrıca yeni tasarımda görselliğin ön planda olduğunu görüyoruz.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Anadolu Ajansı’nın resmi web sitesi bu günlerde Beta formatta yayın yapıyor. Yani aa.com.tr her an geliştiriliyor diyebiliriz. AA’nın yeni hali daha sade ve daha dinamik olmasının yanında kullanıcı dostu bir görünüme de sahip. Ayrıca kullanıcıların istediği içeriğe kolayca ulaşabileceği bir kullanım deneyimi de AA’nın yenilenen web sitesinde ilk göze çarpan özellikler arasında yer alıyor.

13 dilde yayın yapan AA, yeni ve dinamik yapısıyla, Türkiye’den ve dünyadan tüm gelişmeleri anında okuyucuya aktarmayı sürdürecek.

Hayırlı Olsun

Branding Türkiye ailesi olarak dijitalin dinamiklerine anlık uyum sağlayan ve dijital dönüşüm konusunda kendi alanında bir rol model olan Anadolu Ajansı’nın yeni web sitesine hayırlı olsun diyoruz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir