Ekonomi ve iş dünyası özelinde yayın yapan Türkiye’de İş Dünyası’nın beşinci sayısı çıktı. Mart 2022’de okuyucuyla buluşan derginin bu ayki ana teması ise “Dünyayı Kadınlar Kurtaracak” oldu.

Ekonomi yayıncılığına yeni bir soluk getiren ve gerek yayın politikası gerekse içeriklerinin niteliğiyle dikkatleri üzerine çeken Türkiye’de İş Dünyası’nın beşinci sayısı “Dünyayı Kadınlar Kurtaracak” ana temasıyla çıktı!

Genel Yayın Yönetmenliğini Celal Toprak’ın, Yazı İşleri Müdürlüğünü Hüsne Pamuk’un yaptığı derginin yayın kurulunda da birbirinden önemli isimler var. Alanında uzman isimlerin yazar olarak yer aldığı derginin 5. sayısının lansmanı ise geçtiğimiz günlerde (7 Mart 2022) Elite World Prestige Hotel’de gerçekleştirildi.

Konuya dair detaylı okuma yapmak için Dünyayı Kadınlar Kurtaracak Etkinliği Gerçekleştirildi başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Türkiye’de İş Dünyası’nın Beşinci Sayısı

Türkiye’de İş Dünyası Dergisi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle beşinci sayıda “Yükselen Değerler” bölümünü “Girişimci Kadınlar”a ayırdı. Bu kapsamda 7 Mart tarihinde Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi ile gerçekleştirilen “Dünyayı Kadınlar Kurtaracak” etkinliğiyle aynı zamanda derginin beşinci sayısının lansmanı da yapıldı.

Bu arada derginin Mart 2022’de yayınlanan beşinci sayısının kapağında OPET Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Nurten Öztürk yer aldı. Başarılı iş kadını Nurten Öztürk aynı zamanda Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği (TOBB)’un da Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı.

Türkiye’de İş Dünyası’nın beşinci sayısında Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası Branding Türkiye‘nin Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam‘ın da “Dönüşüm Dijital Markalaşmada” başlıklı bir makalesi yayınlandı. Derginin “Dijital Köşe” olarak adlandırılan bölümünde köşe yazan Sağlam, Türk iş dünyasını dijital markalaşma kavramıyla tanıştırmak üzere böyle bir yazı dizisine başladığının ipuçlarını ilgili makalede şöyle açıklıyor;

“Türkiye’de özelinde iş dünyasının dönem dönem yapısal ve ekonomik olarak bir takım problemlerle karşı karşıya kaldığı bilinen bir gerçek. Günü kurtaran taktiksel aksiyonlarla geçiştirilen ancak aslında sadece sürdürülebilir bir stratejiyle çözülebilecek olan bu sorunların bir türlü giderilmemesinin temelinde dönüşüm eksikliği vardır. Bu dönüşüm içinse yeni nesil bir kavram olan “dijital markalaşma” gerekiyor.”

Türkiye’de İş Dünyası Dergisi’ne dair detaylı bilgi edinmek ve dergiye abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.