Branding Türkiye’nin Kurucusu Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam moderatörlüğünde e-ticaret ve ödeme sistemleri paneli gerçekleştirildi.

Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından düzenlenen sektörel etkinlikler 2022’de de hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda 24 Şubat 2022 tarihindeki E-Ticaret Ve Ödeme Sistemleri etkinliği gerçekleştirildi. Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu etkinlik Harput Ajans ve Mindturtle organizatörlüğünde online olarak düzenlendi. Etkinliğin paydaşları arasında;  Harput Ajans, Kamu Bilişim Derneği, ELİDER(Elektronik Ticaret Derneği), ETİD (Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği), TÜYAFET (Yazılımcılar Federerasyonu), TÜGİAD (Türkiye Genç İş Adamları Derneği), T – TİS (E-Ticaret İşveren Sendikası), Timsah Ajans, Tekenolojik Grup, Elazığ Burada, ICT Media ve Branding Türkiye var. Etkinliğin gerçekleşmesine katkı sağlayan sponsorlar arasında ise TEqPAY, EMYD Yazılım ve Bilgi Teknolojileri A.Ş, Bilet Dükkanı, Damat I Tween, TicimaX ve Workcube gibi önemli firmalar var.

Alanında birçok uzman ismin ve akademisyenin konuşma yaptığı etkinlikte aynı zamanda aşağıdaki başlıklara sahip paneller de düzenlendi;

  • Dijitalleşen Dünyada Ekonominin İtici Gücü: E-Ticaret (1. Oturum) / 11:20 – 12:30
  • Dijital Pazarın Odak Noktası: E-Ticaret ve Ödeme Sistemleri (2. Oturum) / 13:00 – 14:15
  • KOBİ’ler İçin Dijital Pazarlama: E-Ticaret ve Online Ödeme (3. Oturum) / 14:15 – 15:20
  • Yeni Normal Düzende E-Ticaret, E-İhracat (4. Oturum) / 15:30 – 16:25 

Mürsel Ferhat Sağlam Moderatörlüğünde Panel

Dijital Pazarın Odak Noktası: E-Ticaret Ve Ödeme Sistemleri adlı 2. oturum, Branding Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam moderatörlüğünde gerçekleştirildi. Panel boyunca sorularıyla konuklarından e-ticaret ve ödeme sistemleri odağında bilgi alan Sağlam, ayrıca sektörel değerlendirmeleriyle de oturumu renklendirdi. Çok sayıda izleyicinin online olarak katılım gösterdiği panelde e-ticaret ve ödeme sistemleri odağında çalışmalar yapan firmalar ve bu firmaların üst düzey temsilcileri yer aldı.

HEMEN İZLE


Mürsel Ferhat Sağlam Kimdir?

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir. 

Türkiye’nin ilk Dijital Markalaşma Ajansı olan “Ajans Paradise” (2012), ve Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır. 

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlamıştır. Dijital Markalaşma Eğitimi ise Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yüksek lisans formatında hazırlanıp resmi mercilerce tescillenmiştir. Böylece Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0 şeklindedir.


DİJİTAL MARKALAŞMA ÇIKTI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.