Yıldız Teknik Üniversitesi’nin en aktif kulüpleri arasında yer alan Malzeme Bilimleri Kulübü organizasyonuyla 6 – 7 Mart 2024 tarihinde Malzeme Günleri’24 etkinliği gerçekleştirilecek! İşte tüm detaylarıyla Malzeme Günleri 2024 etkinliği ile ilgili merak edilen her şey!

Yıldız Teknik Üniversitesi çatısı altında faaliyet gösteren ve YTÜ’nün en dinamik ve efektif kulüpleri arasında yer alana Malzeme Bilimleri Kulübü, sekiz yıldır yaptığı çalışmalarla, etkinlik ve organizasyonlarla misyonuna uygun bir şekilde varlığını sürdürüyor.

En son, Malzeme Günleri’24 etkinliğiyle ilgili hazırlık yapan kulüp, konuya ilişkin yaptığı duyuruda etkinliğin 6 – 7 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleştirileceğini açıkladı. Etkinliğe dair merak edilenleri ve başvuru formu ile ilgili detayları ise sizler için derledik!

Malzeme Günleri 2024 Etkinliği

Kurulduğu günden bugüne kaliteden ödün vermeden geleceğin mühendislerine akademik yolculuklarında eşlik etmek, Türkiye’yi ve Yıldız Teknik Üniversitesi’ni en iyi biçimde temsil edecek donanımlı bireylerin yetişmesine katkıda bulunmak misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Malzeme Bilimleri Kulübü organizasyonuyla, 6 – 7 Mart tarihinde Malzeme Günleri’24 etkinliği gerçekleştirilecek.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu etkinlik Yıldız Teknik Ünivesitesi Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamamı’nda düzenlenecek.

Her geçen yıl çok daha geniş bir öğrenci kitlesine hitap ederek hem Türkiye ve hem de dünya geneli malzeme sektörünün nabzını tutan etkinlikleriyle dikkat çeken Malzeme Bilimleri Kulübü tarafından gerçekleştirilecek etkinliğe kaydolmak içinse Bilgi Ve Kayıt butonuna tıklayabilirsiniz.

Malzeme Günleri 2024 etkinliğinde katılımcılar; savunma sanayiden otomotive, demir-çelikten alüminyuma, seramikten cama, kimyadan havacılığa kadar sektörün lider firmaları ile bir araya gelme fırsatı bulacak. Ayrıca etkinliğe katılan üniversiteliler, alanında yetkin konuşmacılarla tanışıp network yapma şansı yakalayacaklar.


Malzeme Günleri’24 etkinliği genel katılıma açık olup, ücretsiz ve sertifikalıdır. Ancak etkinliğe kaydolmak zorunlu olduğu için başvuru formunun doldurulması gerekmektedir.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan etkinliğe dair anlık bilgi edinmek içinse Malzeme Bilimleri Kulübü’nü sosyal medyada takip edebilirsiniz. Bu sayede Malzeme Günleri 2024 etkinliğinde hangi konuşmacıların olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca katılımcı firmalara dair de bilgi edinebilirsiniz.


Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.