2013 yılında İstanbul’da kurulan Sandwichzade, “Sağlıklı Pratik Lezzetler” sloganıyla büyümesini sürdürüyor. Kamu ve özel sektörde birçok kuruma hizmet veren Sandwichzade kurumsal müşteri portföyünü genişletmek istiyor.

Sandwichzade; geçmişin birikimi ve tecrübesiyle 2013 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan ve sandwich odağında hizmet sunan bir işletme. Şirket; taze ve besin değeri yüksek olan malzemelerle özenle hazırlanan sandwichleri en doğru koruma ve saklama yöntemlerini uygulayarak ve en hızlı biçimde sofralara getiriyor.

Sandwich odaklı bir işletme olan Sandwichzade; Peynirli Sandwich, Roastbeef Sandwich, Ton Sandwich, Somonlu Sandwich, Karışık Peynirli Sandwich, Cheddar Peynirli Sandwich, Karışık Sandwich, Karışık Sandwich başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahip. Buna ek olarak şirket; yalnızca son kullanıcıya değil, bugün kamu ve özel sektördeki birçok markaya ve kuruma toptan sandwich hizmeti sağlamaktadır.

Sandwichzade Kurumsal Müşterilerini Artırmak İstiyor

Birbirinden önemli kurumsal referanslara sahip olan Sandwichzade başta Yurtkur, Çevik Kuvvet, Macgal Otomat, Es Mutfak, Kartal Koşuyolu Hastanesi, Marmara Üniversitesi, GATA, KAVET, Akdeniz Güvenlik, Işık Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi olmak üzere birçok kuruma hizmet vermektedir.

Sandwichzade’nin kısa vadeli hedeflerinden biri, bu kurumsal müşteri portföyünü Türkiye çapındaki kurum ve kuruluşlarla anlaşarak genişletmek. Özellikle vakıf ve devlet üniversitelerindeki pazarda daha da söz sahibi olmak isteyen firma, uzun vadede tüm dünyaya hizmet vermeyi amaçlıyor.

Sandwichzade, gıda sektörünün temelinde olan “güvenilirlik” ve “tazelik” kavramlarını misyon edinmiş vizyoner bir işletmedir. Bu nedenle de birçok kurum, kuruluş ve / veya marka planlı organizasyonlar için; Sandwichzade’den, saatler hatta günler öncesinden sipariş verebilmekte, buna ek olarak anlık gelişen durumlar için de aksiyon alabilmektedirler. Kısacası Sandwichzade için disiplinli bir çalışma sistemine, hijyenik bir üretim politikasına ve kurumsal müşterilerin beklentilerine hakim bir kurumsal kültüre sahip yorumu yapılabilir.

Eğer siz de şirketiniz yahut organizasyonunuz için toptan sandwich sipariş etmek isterseniz Sandwichzade’nin kurumsal müşteri temsilcileriyle telefon yahut e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Böylece anlık gelişen bir organizasyonda dahi misafirlerinize hızlı, güvenilir ve pratik bir şekilde yiyecek hizmeti sunma şansına kavuşursunuz.


💡 27 Ülkenin Yeme Alışkanlıkları

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.