Sandwichzade Kurumsal Portföyünü Genişletmek İstiyor

2013 yılında İstanbul’da kurulan Sandwichzade, “Sağlıklı Pratik Lezzetler” sloganıyla büyümesini sürdürüyor. Kamu ve özel sektörde birçok kuruma hizmet veren Sandwichzade, kurumsal müşteri portföyünü genişletmek istiyor.

Geçmişin birikimi ve tecrübesiyle 2013 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Sandwichzade, taze ve besin değeri yüksek olan malzemelerle özenle hazırlanan sandwichleri en doğru koruma ve saklama yöntemlerini uygulayarak ve en hızlı biçimde sofralara getiriyor.

Sandwich odaklı bir işletme olan Sandwichzade; Peynirli Sandwich, Roastbeef Sandwich, Ton Sandwich, Somonlu Sandwich, Karışık Peynirli Sandwich, Cheddar Peynirli Sandwich, Karışık Sandwich, Karışık Sandwich başta olmak üzere geniş ürün yelpazesine sahip olmasının yanında bugün kamu ve özel sektördeki birçok markaya / kuruma sandwich hizmeti sağlamaktadır.

Birbirinden önemli kurumsal referanslara sahip olan Sandwichzade başta Yurtkur, Çevik Kuvvet, Macgal Otomat, Es Mutfak, Kartal Koşuyolu Hastanesi, Marmara Üniversitesi, GATA, KAVET, Akdeniz Güvenlik, Işık Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi olmak üzere birçok kuruma hizmet vermektedir.

Sandwichzade’nin kısa vadeli hedeflerinden biri, bu kurumsal müşteri portföyünü Türkiye çapındaki kurum ve kuruluşlarla anlaşarak genişletmek. Özellikle vakıf ve devlet üniversitelerindeki pazarda daha da söz sahibi olmak isteyen firma, uzun vadede tüm dünyaya hizmet vermeyi amaçlıyor.

Gıda sektörünün temelinde olan “güvenilirlik” ve “tazelik” kavramlarını şirket misyonu edinmesiyle dikkat çeken Sandwichzade’den planlı organizasyonlar için saatler, günler öncesinden sipariş verilebildiği gibi anlık gelişen durumlar için de sipariş verilebilmektedir.

Sandwichzade’yle iletişime geçmek ve firma hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için şirketin kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir