Tadımlık Kaya Tuzu mottosuyla ürünleştirilen ve Tuz Pastil olarak anılan ürüne dair online satış sitesi açıldı. Artık Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından Tuz Pastil’i sipariş etmek mümkün.

300 milyon yılda oluşan Kaya Tuzu’nun %100 kristalize olmuş ve saflaşmış doğal hali olan Tuz Pastil için hazırlanan online satış sitesi faaliyete geçti. Gerek Türkiye’nin tüm şehirlerinden gerekse dünyanın farklı ülkelerinden online olarak Tuz Pastil’i sipariş etmek mümkün.

Tuz Pastil Nedir?

Ürünün online ortamda satışı için kurulan web sitesinde Tuz Pastil Nedir? sorusunun yanıtı şöyle veriliyor;

“TUZ PASTİL, 300 milyon yılda oluşan Kaya Tuzu’nun %100 kristalize olmuş ve saflaşmış doğal halidir. Ürünlerimiz, hiçbir kimyasal ve ışıl işlemden geçmemiştir. Herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Tamamen doğal bir üründür. Çankırı Kaya Tuzu madenlerinden çıkartılmaktadır. TUZ PASTİL, Kaya Tuzu’nun pırlantası diye anılmaktadır.Antiseptik ve anti bakteriyel bir üründür. Mikrop barındırmaz. İçerisinde vücudumuzun ihtiyaç duyduğu 84 mineral bulunmaktadır. Tadımlık olarak tüketildiği için, içinde bulunan eser miktarı mineraller dil altında bulunan sinir sistemi aracılığıyla vücutta ihtiyaç duyulan bölgeye hızlı bir şekilde ulaşmaktadır.”

Tuz Pastil’in Online Satış Sitesi Açıldı

Tadımlı Kaya Tuzu misyonuyla ürünleştirilen ve tescillenen ürüne dair detaylı bilgi için Tuz Pastil’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.tuzpastil.com bağlantısı üzerinden Tuz Pastil’le ilgili detaylı bilgi edinebileceğiniz gibi ürünü nasıl sipariş edeceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Ürün hem tekli olarak hem de aile paketi (6’lı) olarak satılıyor. Bu arada tekli ürünlerde alıcıya kargo bedeli yansıtılırken aile paketi seçeneğinde kargo bedava kampanyası mevcut.

Alışveriş Güvenliği

Sipariş etmeden önce Sık Sorulan Sorular sekmesindeki açıklamaları okumanızı öneririz. Burada yer alan “Alışveriş Güvenliği” ile ilgili açıklamada firma şu bilgiyi veriyor;

“Alışveriş Güvenliği: Sitemiz üzerinden yapılan alışverişler Shopier ‘in üst düzey güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Kredi kartınız ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.” 

Ürüne dair ayrıntılı bilgi almak için Tuz Pastil kullanmış olan kullanıcıların deneyimlerinin paylaşıldığı Kullanıcı Deneyimi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca uzman görüşü kısmından da ürüne dair uzmanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Tuz Pastil’i Ziyaret Et


💡 Index 1.0 Çıktı

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.