Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam Medipol Üniversitesi’nde! Etkinlik kapsamında Kurumsal İletişim 2.0 ile ilgili detaylar konuşulacak.

Dijital Markalaşma Uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam Medipol Üniversitesi’nde! Üniversite bünyesinde faaliyet gösteren Kariyer Ofisi‘nin davetlisi olan Sağlam, Halkla İlişkiler Bölümü öğrencilerine “Kurumsal İletişim 2.0”i anlatacak. Üniversitelilerin kariyer farkındalığını artırmak ve akademi – iş dünyası etkileşimini sürdürülebilir kılmak adına önem arz eden etkinlikte Sağlam, kavramsal bilgi aktarımının yanı sıra deneyim paylaşımında da bulunacak. Etkinliğe dair detaylar ve etkinliğe katılım hakkında bilgi haberin devamında!

Mürsel Ferhat Sağlam Medipol Üniversitesi’nde

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak iletişim ve pazarlama literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, benzeri kavramsallaştırmalarla hem akademiye değer katmayı hem de kurumsal ekosistemi desteklemeyi sürdürüyor. Bu bağlamda Sağlam’ın kavramsallaştırdığı olgulardan biri olan Kurumsal İletişim 2.0 ile ilgili Medipol Üniversitesi’nde 1 Aralık 2022 tarihinde bir etkinlik gerçekleştirilecek. Medipol Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler Bölümü‘ndeki etkinlikte Mürsel Ferhat Sağlam, Kurumsal İletişim 2.0 Nedir? Niye Önemlidir?, Kurumsal İletişim 2.0 Nasıl Kavramsallaştı? sorularına yanıt verecek. Aynı zamanda üniversitelilerin sektöre dair sorularını yanıtlayacak olan genç iş insanı, girişimcilik odağında kariyer hedefi olanlara kişisel tecrübelerinden yola çıkarak önerilerde de bulunacak. 

Etkinliğin medya sponsoru Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık olurken, etkinlik, Medipol Üniversitesi öğrencilerine özeldir. Diğer bir deyişle etkinlik dışarıdan katılıma açık değildir. Etkinliğe dair bilgi ve notlar için Mürsel Ferhat Sağlam’ı, Branding Türkiye’yi ve Hani Kurumsaldık’ı sosyal medyada takip edebilirsiniz. 


Kurumsal İletişim 2.0’a dair akademik bilgi için Branding Türkiye’de yayınlanan makaleyi okuyabilirsiniz. Kavramın manifestosu misyonuyla yayınlanan içeriğe ulaşmak için buraya tıklayın.


Mürsel Ferhat Sağlam | Hakkında

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar gibi unvanlara sahiptir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 20 kitabı bulunmaktadır. Yayına hazır ise 25’ten fazla kitabı olan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO‘da eğitimler vermektedir.  Tüm bunlara ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam, yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne katkı sağlamıştır. 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.