Türkiye’nin ilk ve tek tematik ulusal radyosu ST Endüstri Radyo’da kurumsal hayatın parçası olan herkesi ilgilendiren bir program başlıyor. Branding Türkiye’nin Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Kurumsal İletişim 2.0 programı, Aralık 2022 itibariyle ST Endüstri Radyo’da dinleyicisiyle buluşuyor.

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar, Eğitmen ve Mentor Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Kurumsal İletişim 2.0 programı, ST Endüstri Radyo’da başlıyor. Aralık 2022 itibariyle dinleyicisiyle buluşacak olan programa dair detaylar haberimizde!

Kurumsal İletişim 2.0 Programı Başlıyor

Branding Türkiye’nin kurucusu ve genel yayın yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılarak iletişim ve pazarlama literatürüne kazandırılan Kurumsal İletişim 2.0, radyo programı oldu!

Türkiye’nin en popüler tematik ulusal radyosu ST Endüstri Radyo‘da yayınlanan programı hazırlayıp sunan Mürsel Ferhat Sağlam, her hafta alanında uzman isimleri konuk alacak. Kurumsal İletişim 2.0 kavramına dair ufuk açıcı sohbetlerin gerçekleşeceği programda ayrıca sektörel ve akademik değerlendirmeler de olacak.

Uzmanlar, eğitmenler, akademisyenler, kurumsal iletişim uzmanları, girişimciler, departman yöneticileri, CEO’lar, ajans başkanları, dijital markalaşma uzmanları başta olmak üzere  sektör profesyonelleri ve akademisyenlerden oluşan geniş bir konuk yelpazesine sahip olan Kurumsal İletişim 2.0 programı iş hayatının ve akademinin parçası olan herkesin takip etmesi gereken bir öneme sahip. 

Program her hafta Çarşamba günü saat 11:00 ile 12:00 arası yayınlanacak. Programın medya sponsorları ise Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık oldu. 

Kurumsal İletişim 2.0 Nedir? 

Mürsel Ferhat Sağlam tarafından ilk kez 2018 yılında Branding Türkiye himayelerinde, Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilen bir etkinlik serisi olarak ortaya atılan Kurumsal İletişim 2.0, yalnızca dijital dönüşümü temsil etmiyor. Aynı zamanda kavramsal, olgusal, işlevsel ve eleştirel bir dönüşümü de ifade eden kavrama dair manifesto değerindeki makale Branding Türkiye’de yayınlandı. Makaleyi hemen okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Kurumsal İletişim 2.0’a dair radyo programı, podcast, makale, kitap, etkinlik ve eğitimlere kavrama özel açılan mikrosite aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu sitede Kurumsal İletişim 2.0 özelinde oluşturulan topluluklara da ulaşabilirsiniz. Mikrositeyi hemen ziyaret etmek için buraya tıklayın. 

ST Endüstri Radyo I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar gibi unvanlara sahiptir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 20 kitabı bulunmaktadır. Yayına hazır ise 25’ten fazla kitabı olan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO‘da eğitimler vermektedir.  Tüm bunlara ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam, yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne katkı sağlamıştır. 

Mürsel Ferhat Sağlam’a Ulaşmak İçin Buraya Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.