G4A Studio tarafından Spotify özelinde gerçekleştirilen “Pazarlama Sohbetleri”nin 8. bölümü yayınlandı. Bu bölümde İdeal E-Ticaret Sitesi Nasıl Olmalı? sorusu etrafında günümüzün önemli bir dinamiği olan e-ticaret hakkında standartlar anlatıldı.

Sesli içerik, 2020’nin yükselen değeri olacak. Bu yüzden içerik politikasına “sesli içerik” ekleyen kişi, kurum ve kuruluşlar 2020 ve sonrasında daha etkin bir konumda yer alacak. Bilindiği üzere Spotify, sesli içerik ve podcast yayını için dünyanın en popüler mecralarından biri. Burada yayıncı olabilmek ve/veya içerik paylaşımını sürdürmekse sanıldığı kadar kolay değil. Fakat bir taraftan da bu işi hakkıyla yapan bazı kişi ve markalar var. G4A Studio bunlardan biri.

G4A Studio, Spotify özelinde yayınladığı ve fakat birçok platformda eş zamanlı olarak paylaşılan “Pazarlama Sohbetleri” temalı podcastleri ile pazarlamaya dair bilgi ve tecrübe aktarımında bulunuyor. G4A Kurucuları Sercan Yılmaz ile Hasan Yasin Türkyılmaz‘ın hazırlayıp sunduğu Pazarlama Sohbetleri’nin bazı bölümlerine alanında uzman kişiler konuk olarak da davet ediliyor.

Biz de Branding Türkiye olarak bundan böyle G4A Studio‘nun, Spotify’daki yayınlarını eş zamanlı olarak sizlere aktaracağız. Medya sponsoru olarak destek sağladığımız “G4A Studio – Pazarlama Sohbetleri” podcastlerinin bu haftaki konusu ise “İdeal E-Ticaret Sitesi Nasıl Olmalı?” oldu.

G4A Pazarlama Sohbetleri:  İdeal E-Ticaret Sitesi

Pazarlama Sohbetleri’nin 8. bölümü olan “İdeal E-Ticaret Sitesi Nasıl Olmalı?” temalı podcastinde Sercan Yılmaz ve Hasan Yasin Türkyılmaz, e-ticaret özelinde ve internetten satış genelinde bilgi ve tecrübe aktarımı yaparak, günümüzün en merak edilen konusuna dair farkındalık odaklı bir yayın gerçekleştirdiler.

Bilindiği üzere şimdilerde her firma kendi e-ticaret platformunu kuruyor. Peki gerekli standartları karşılayabiliyorlar mı? Yahut bu standartlardan haberdarlar mı? İşte bu temel soruların yanıtı için G4A Studio’nun 8. bölümünü dinlemeniz gerekiyor.

Pazarlama Sohbetleri’nin 8. bölümünde konuşulan başlıklardan bazıları;

  • İdeal Bir E-Ticaret Sitesi Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?
  • E-Ticaret Sitesi Nasıl Olmalı?
  • İdeal E-Ticaret Sitesi Nasıl Tasarlanmalı?
  • Hangi E-Ticaret Yazılımları Tercih Edilmeli?
  • Ürün/Hizmet Sayfası Nasıl Tasarlanmalı?

Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizi bu haftanın podcasti ile baş başa bırakalım.

İdeal E-Ticaret Sitesi Nasıl Olmalı? (Podcast)

Podcasti Spotify ve Youtube gibi dijital müzik ve video platformlarından izleyebilirsiniz.


G4A Pazarlama Sohbetleri I Hakkında

Her hafta Pazar günü G4A Studio tarafından Spotify özelinde hazırlanan Pazarlama Sohbetleri’nde Pazarlama başta olmak üzere bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konulara (reklam, pazarlama, iletişim, medya, kurumsal iletişim, dijital pazarlama, sosyal medya, dijital markalaşma, growth marketing, online itibar yönetimi, e-ticaret vs.) dair bilgi ve tecrübe aktarımı yapılmaktadır. Buna ek olarak o haftanın konusuna dair soru – cevapların yanı sıra alanında uzman kişilerin konuk olarak davet edildiği Pazarlama Sohbetleri‘ni düzenli olarak dinlemek etmek için G4A Studio’nun Spotify kanalını takip edebilirsiniz. Bu arada Pazarlama Sohbetleri’ne konu ve konuk önermek için info@g4astudio.com adresine mail gönderebilirsiniz.[/vc_column_text][vc_btn title=”Pazarlama Sohbetleri – Takip Et” style=”outline” color=”warning” size=”lg” i_icon_fontawesome=”fas fa-headphones” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fopen.spotify.com%2Fshow%2F5mEcu8uPqRlOuqDVQhPpi2||target:%20_blank|rel:nofollow”][vc_column_text]

G4A Studio I Hakkında

G4A Studio, büyüme, büyüme hack’lemesi ve performans pazarlama alanında eğitim ve danışmanlık sunar. Büyüme ve veri odaklı pazarlama, UX analitiği, CRO, SEO, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı alanında hizmet veren bir stüdyodur. G4A Studio & Workshops ayrıca; startup, eticaret, mobil uygulama ve oyun girişimleri özelinde çözümler sunar.[/vc_column_text][vc_column_text]


💡 G4A Pazarlama Sohbetleri 7. Bölüm

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.