Türkiye’nin ilk ve tek kişisel markalaşma odaklı eğitim ve etkinlik markası olan Kişisel Marka Akademisi ile kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast serisi Hani Kurumsaldık stratejik partner oldu.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan Hani Kurumsaldık, sürdürülebilir bir çizgide faaliyetlerine devam ediyor. Türkiye’de podcast kültürünün oluşmasında öncü bir misyona sahip olan popüler mecra, gerçekleştirdiği kurumsal partnerliklerle de dikkat çekiyor. En son, Türkiye’nin ilk ve tek kişisel markalaşma odaklı eğitim ve etkinlik markası olan Kişisel Marka Akademisi ile stratejik partner olan Hani Kurumsaldık bu iş birliği ile pazardaki konumunu daha da güçlendirmiş oldu. 

Kişisel Marka Akademisi İle Hani Kurumsaldık Stratejik Partner Oldu

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar ve Mentör Mürsel Ferhat Sağlam‘ın hazırlayıp sunduğu Hani Kurumsaldık, her Cumartesi; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Anchor Fm, Pocket Cast, Amazon Music, Podvine, Radio Public veYouTube platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanıyor. Ancak Hani Kurumsaldık sadece tüm dijital video ve müzik platformlarında değil. Mecra ayrıca birçok sosyal ağda da aktif bir çizgide ilerliyor. Bu bağlamda kurumsal Facebook, Linkedin, Twitter, Tumblr, TikTok, Telegram, Medium Blog, Instagram, Linkedin Blog hesaplarında yazılı, görsel, sesli ve videolu içerikler yayınlayarak düzenli bilgi paylaşımında bulunan Hani Kurumsaldık, şimdiden milyonlarca erişime ulaşmayı başardı. 

Bunlara ek olarak Hani Kurumsaldık, bir yandan da iş birliği aksiyonlarıyla da dikkat çekiyor. Mecra en son, alanının ilklerinden olan bir marka ile iş birliği yaptı. Buna göre Hani Kurumsaldık, Türkiye’nin ilk kişisel markalaşma odaklı akademisiyle partner oldu. Stratejik partnerliklerini geçtiğimiz günlerde kamuoyuyla paylaşan Kişisel Markalaşma Akademisi ile Hani Kurumsaldık, uzun vadeli iş birliği konusunda önemli mesajlar verdi. 

Kişisel Marka Akademisi’nde İrem Sefa Yayımlar, Ömer Şengüler, Jülide Şakar, Burcu Şen, Meltem Konaklı Çelikkan ve Esra Başaran gibi global düzeyde başarılara imza atmış isimler var. Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam da akademinin eğitmenleri arasında bulunuyor.

Kişisel Marka Zirvesi

Eğitimlere ek olarak etkinlik ve zirveler de düzenleyen akademi, her yıl “Kişiel Marka Zirvesi” adlı organizasyonu gerçekleştiriyor. 2022’de Hikayeni Paylaş Işık Yak mottosuyla gerçekleştirilen zirveye birçok önemli isim konuşmacı olarak dahil oldu. 2022’de gerçekleştirilen zirve hakkında buradan bilgi alabilirsiniz. Zirvenin 2022’deki konuşmacılarına da yine aynı sayfadan ulaşabilirsiniz. 

World Marketing Summit – 2022 de yine Kişisel Marka Akademisi himayesinde gerçekleştirildi. Pazarlamanın Babası Philip Kotler’in buluşu olan World Marketing Summit dünyanın en önemli etkinlikleri arasında yer alıyor. 6-7 Kasım’da düzenlenen zirvenin bu yılki ana teması Sürdürülebilirlik Hedeflerini Karşılamak için Pazarlama Değişiklikleri oldu.  Bu sene 100+ milyon kişinin katıldığı düşünülen WMS-2022’nin medya partnerleri ise Hani Kurumsaldık ve Branding Türkiye‘ydi. Zirvede dikkat çeken mottolardan biri Vision 2031’di. Kişisel Marka Akademisi böylesi bir organizasyonun ana partneri olarak sektördeki konumu da kanıtlamış oldu. Türkiye’de podcast kültürünün öncüsü olan Hani Kurumsaldık ile kendi alanında Türkiye’de ilk ve tek olan Kişisel Marka Akademisi’nin partnerliği bu nedenle büyük önem taşıyor. 


Hani Kurumsaldık | Hakkında

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan Hani Kurumsaldık, Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kurulan podcast odaklı yeni nesil bir mecradır. Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temasına sahip olan Hani Kurumsaldık; her Cumartesi Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Müzik ve YouTube’da eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır. Türkiye’de podcast kültürünün oluşmasına öncülük eden Hani Kurumsaldık’ın bazı bölümlerine akademisyenler, sektör profesyonelleri, uzmanlar, girişimciler, ceo’lar, STK temsilcileri, kamu yöneticileri ve yatırımcıların yanı sıra iş, sanat, medya, siyaset, spor ve teknoloji dünyasından tanınmış isimler de konuk oluyor. 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın


Kişisel Marka Akademisi | Hakkında

Türkiye’nin ilk ve tek Kişisel Marka Akademisi olarak, iş hayatında öne çıkmak, fark yaratmak ve etki alanını arttırmak amacıyla kişisel markasını stratejik olarak yönetmek isteyen profesyonellere kişisel markalaşma eğitimleri veriyoruz. Kişisel Marka Akademisi, brandyMe Kişisel Marka Danışmanlığı‘nın kurucusu İrem Sefa Yayımlar tarafından kurulmuştur. İnsanların kişisel markalarını kullanarak kendi değerlerini, potansiyellerini ve liderliklerini ortaya çıkartabileceklerini keşfettikten ve kendi hayat amacını anlamlı bir işe dönüştürdükten sonra, herkesin bunu yapabileceği vizyonuyla bu faydayı daha fazla insana yaymayı hedeflemiştir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.