Branding Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam Kişisel Marka Akademisi’nde!

Mürsel Ferhat Sağlam, Türkiye’nin ilk ve tek kişisel markalaşma odaklı eğitim ve etkinlik şirketi Kişisel Marka Akademisi’nin akademik kadrosunda! Peki Mürsel Ferhat Sağlam, akademide hangi eğitimleri verecek? Kişisel Marka Eğitimi ne zaman başlıyor? Eğitimin uluslararası geçerliliği var mı? Akademide hangi eğitmenler var? Bu ve benzeri tüm detaylar ve eğitime dair merak edilen her şey haberimizde! 

Mürsel Ferhat Sağlam Kişisel Marka Akademisi’nde!

2022’nin 2. yarısı itibariyle Kişisel Marka Akademisi ile Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık arasındaki kurumsal partnerlik, son gelişmeyle birlikte yeni bir boyut kazandı. Buna göre; Dijital Markalaşma, Kurumsal İletişim 2.0, 3F Fenomeni, İçerik Türleri Hiyerarşisi Modeli gibi kavramsallaştırmalarla literatüre değer kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, Kişisel Marka Akademisi’nin eğitmen kadrosuna katıldı. Böylece Sağlam, Dijital Markalaşma Ve Sosyal Medya Eğitimi odağında bilgi ve deneyimlerini Kişisel Marka Akademisi’nde de aktarmış olacak. Bu arada Kişisel Marka Eğitimi’nin akademik kadrosunda; İrem Sefa Yayımlar, Ömer Şengüler, Jülide Şakar, Burcu Şen, Meltem Konaklı Çelikkan ve Esra Başaran gibi global düzeyde başarılara imza atmış önemli isimler var. 

‍∴

Kişisel Marka Eğitimi’nin 2023 programı yakın zaman içerisinde açıklanacak. Detayları Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık’tan öğrenebilirsiniz. Daha fazla detay için Kişisel Marka Akademisi’nin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Mürsel Ferhat Sağlam’ın sayfasını ziyaret etmek içinse buraya tıkayabilirsiniz.

Kişisel Marka Zirvesi

Eğitimlere ek olarak etkinlik ve zirveler de düzenleyen akademi, her yıl “Kişiel Marka Zirvesi” adlı organizasyonu gerçekleştiriyor. 2022’de Hikayeni Paylaş Işık Yak mottosuyla gerçekleştirilen zirveye birçok önemli isim konuşmacı olarak dahil oldu. 2023’te yine ufuk açan bir motto ile gerçekleşecek olan zirvede Mürsel Ferhat Sağlam da yer alacak. 


Mürsel Ferhat Sağlam | Hakkında

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisi olan Mürsel Ferhat Sağlam, aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar gibi unvanlara sahiptir. Yayınlanmış 20 yayına hazır 25’ten fazla kitabı bulunan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO, Kişisel Marka Akademisi gibi önemli kurumlarda eğitimler vermektedir.  Mürsel Ferhat Sağlam, tüm bunlara ek olarak yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne artı değer katarak ekosistemi beslemiştir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Kişisel Marka Akademisi | Hakkında

Türkiye’nin ilk ve tek Kişisel Marka Akademisi olarak, iş hayatında öne çıkmak, fark yaratmak ve etki alanını arttırmak amacıyla kişisel markasını stratejik olarak yönetmek isteyen profesyonellere kişisel markalaşma eğitimleri veriyoruz. Kişisel Marka AkademisibrandyMe Kişisel Marka Danışmanlığı‘nın kurucusu İrem Sefa Yayımlar tarafından kurulmuştur. İnsanların kişisel markalarını kullanarak kendi değerlerini, potansiyellerini ve liderliklerini ortaya çıkartabileceklerini keşfettikten ve kendi hayat amacını anlamlı bir işe dönüştürdükten sonra, herkesin bunu yapabileceği vizyonuyla bu faydayı daha fazla insana yaymayı hedeflemiştir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.