SKY LAB: Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Kulübü organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan Yıldız Jam Oyun Geliştirme Zirvesi 2024 için geri sayım!

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Kulübü tarafından 26 – 27 – 28 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Yıldız Jam Oyun Geliştirme Zirvesi Ve Yarışması için heyecan dorukta!

YTÜ Davutpaşa Kampüsü Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Yıldız Jam etkinliği kapsamında yarışma ve seminerler gerçekleştirilecek. Seminerlerin yanı sıra oturum aralarında katılımcılar, fuaye alanını deneyimleyebilecek. Bu sayede etkinliğe katılanlar hem ekosistem paydaşlarıyla sohbet etme fırsatı bulacak hem de katılımcı şirketlerle kariyer imkanlarını değerlendirebilecek.

Yıldız Jam Oyun Geliştirme Zirvesi 2024

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin konsept etkinlikleri arasında yer alan Yıldız Jam; oyun geliştiricilerin, dizayncıların, moedellemecilerin ve bu alanda aksiyon gösteren tüm yeteneklerin ve uzmanların takip edebileceği ve katılabileceği bir game jam yarışmasıdır. YouTube üzerinden canlı yayınla açıklanacak olan ana tema kapsamındaki yarışma 26 Nisan 2024 tarihinde saat 21:00‘da başlayacak. Toplam 48 saat sürecek olan yarışmaya katılmak için itch.io üzerinden başvurmak gerekiyor. Ayrıca yarışma formunun da doldurulması gerek. Bu arada yarışma hibrit bir özellik taşıyor. Yani Yıldız Jam’e için fiziksel katılımın yanı sıra online katılım da mümkün.

Hem seminer serileri hem de yarışmayı barındıran Yıldız Jam Oyun Geliştirme Zirvesi 2024‘e ister yarışmacı olarak isterseniz katılımcı olarak kaydınızı yapabilirsiniz. Eğer isterseniz ikisine de katılabilirsiniz.

Bu arada fiziksel alandaki yarışma YTÜ Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam’da gerçekleşecek. Burada, başvuran takımların kişi sayısına göre toplamda 15 ila 20 arası takım yer alacak. Hangi takımların fiziksel alanda olacağına dair detaylarsa yarışma tarihinden 1 hafta önce duyurulacak.

Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu etkinliğe dair detaylar için buraya tıklayın. Etkinliğe katılmak ve başvurmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


SKY LAB Hakkında

SKY LAB Bilgisayar Bilimleri Kulübü, Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde AR-GE, proje, organizasyon, iş geliştirme ve tanıtım ekipleri ile ana yapısını oluşturan en aktif ve etkin kulüplerden biridir. Akran öğrenmesini baz alan workshop ve bootcamp programları ile temel-orta-ileri seviyede eğitimler sunmayı, sektör-öğrenci buluşmaları için büyük-küçük düzeyde seminer etkinlikleri ile networking anları yaratmayı hedefler. Yapay zekadan mobile, gömülü sistemlerden siber güvenliğe bilgisayar bilimlerinin 8 farklı alanını besleyen ar-ge ekipleri ile öğren – uygula metodunu kullanarak proje ekiplerini dinamik yapıda tutmayı hedefler.


SDN Summit 2024

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.