Branding Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam’ın hazırlayıp sunduğu Kurumsal İletişim 2.0’ın konuğu Metropol Media Kurucusu Atilla Koç oldu!

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar, Eğitmen ve Mentor Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Kurumsal İletişim 2.0 programı, ST Endüstri Radyo’da başladı. Aralık 2022 itibariyle dinleyiciyle buluşan programda kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ile ilgili merak edilenlere dair bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunuluyor. Alanında uzman isimlerin, yöneticilerin, akademisyenlerin, girişimcilerin ve ceo’ların konuk edildiği Kurumsal İletişim 2.0’ın bu haftaki (5 Nisan 2023) konuğu ise Metropol Media Kurucusu ve Yapımcı Atilla Koç oldu.

Kurumsal İletişim 2.0’ın Konuğu Atilla Koç

Türkiye’nin ilk ve tek tematik ulusal radyosu ST Endüstri Radyo‘da yayınlanan ve Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Kurumsal İletişim 2.0’ın bu haftaki (5 Nisan 2023 – Çarşamba) konuğu Metropol Media Kurucusu ve Yapımcı Atilla Koç oldu! Dijitalleşmeyle birlikte değişen ve dönüşen dünyada sinemanın bugünü ve yarını hakkında değerlendirmelerin yapıldığı programda ayrıca Metropol Media‘nın sinema ve tiyatro yapımları üzerine bilgi paylaşımında da bulunuldu. Ayrıca “Türk Süper Kahraman Evreni” oluşturmak gibi bir amaçları olduğundan da bahseden Koç, konuyla ilgili kamuoyunun merak ettiklerini yanıtladı.

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık‘ın medya sponsoru olduğu ve her Çarşamba saat 11:00 ile 12:00 arasında gerçekleştirilen Kurumsal İletişim 2.0 programını ST Endüstri Radyo’da (İstanbul, Yalova: 105.8 – Kocaeli: 105.7 – Ankara: 100.7 – İzmir, Manisa: 102.8 – Bursa: 106.7, Balıkesir: 97.0 – Sakarya: 103.0 – Konya: 95.4 – Gaziantep: 97.1 – Adana: 101.6 – Eskişehir: 102.0 – Bandırma: 103.1 – Kastamonu: 100.0 – Bolu: 96.5 – Düzce: 96.6 – Denizli: 98.9 – Tekirdağ: 102.5) dinleyebilir veya programa dijital platformlardan (Spotify, Soundcloud) erişebilirsiniz.

SoundCloud’da Dinle

Kurumsal İletişim 2.0


ST Endüstri Radyo I Hakkında

Türkiye’nin endüstri, iş, ekonomi ana temalı ulusal tematik radyosu ST Endüstri Radyo, Endüstri Medya şirketler grubuna ait bir medya oluşumudur. ST Endüstri Radyo, ayrıca 88.6 frekansından yayın yapan İstanbul FM grup şirketinin bir iştirakidir. ST Endüstri Radyo’da alanında uzman isimlerin gerçekleştirdiği özgün, sürdürülebilir ve farkındalık odaklı radyo programları yer almaktadır. Bu programlarda sektör profesyonelleri ve akademisyenlerin konuk edilerek bilgi ve tecrübe paylaşımı yapılmaktadır.

ST Endüstri Radyo Hakkında Bilgi


Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar gibi unvanlara sahiptir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 20 kitabı bulunmaktadır. Yayına hazır ise 25’ten fazla kitabı olan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO‘da eğitimler vermektedir.  Tüm bunlara ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam, yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne katkı sağlamıştır. 

Mürsel Ferhat Sağlam Hakkında Bilgi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.