Finansal sistemin sürdürülebilirliğinde önemli bir etken olan yatırım kavramı odağındaki “Yatırım Yolculuğu Etkinliği”, 13 Aralık 2023’te Collective Idea organizasyonuyla gerçekleşecek.

Dijitalleşme ile birlikte çağımızda birçok kavram, iş modeli, uzmanlık alanı, iletişim unsuru ve hizmet/ürün değişti ve dönüştü. “Yatırım” olgusu da bu değişimden ve dönüşümden nasibini alan kavramlardan biri oldu. Peki günümüz ekonomisinin sürdürülebilirliğinde önemli bir metrik olan yatırım nedir? Geçmişten bugüne yatırım olgusundaki hangi değişimler oldu? Herkes yatırımcı olabilir mi? Tüm bunlar ve çok daha fazlası 13 Aralık 2023’te Collective Idea organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan “Yatırım Yolculuğu Etkinliği”nde yanıt bulacak.

Yatırım Yolculuğu Etkinliği

Collective Idea tarafından gerçekleştirilecek olan Yatırım Yolculuğu Etkinliği’nin bu haftaki konukları Alperen Şarlayan (Fonbulucu – Entrepreneur Relations Director) ve Oğuzhan Toracı (Musiwars – Founder / Ceo) oldu. Collective Idea Kurucusu Reşat Gökay Çelik‘in moderatörlüğünü yapacağı etkinlik, Bundle’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu bu ücretsiz etkinliğe katılmak için kayıt zorunluluğu bulunuyor. Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğe kaydolmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Etkinlik Detayları

Hem girişimcilik hem de yatırım ekosistemine merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz ve konuşmacılarla tanışıp katılımcılarla network fırsatı bulacağınız, kolektif yapıya sahip olan Collective Idea tarafından gerçekleştirilecek olan Yatırım Yolculuğu etkinliğine dair detaylar şöyle;

Organizasyon: Collective Idea

Tarih / Saat   : 13 Aralık 2023 / 19:30 – 21:30

Adres             : İstiklal Caddesi, Mısır Apartmanı Kat 2 No: 163/8, Beyoğlu, İstanbul

Ücret              : Etkinlik ücretsizdir.

  • Kayıt zorunludur.
  • Kontenjan sınırlıdır.

Collective Idea I Hakkında

Girişim ekosistemine ilk adımınızı atabileceğiniz veya deneyiminizi ilerletebileceğiniz kolektif yapıya sahip bir oluşumdur. Yenilikçi ürünlere ve iş fikirlerine sahip girişimcilerin ve girişimci olmak isteyenlerin kendilerini geliştirdiği network edindiği bir akademidir. Collective Idea ayrıca, Türkiye’de girişimcileri ve girişimci olmak isteyenlerin gelişimine katkı sunan bir kuluçka merkezidir. 
Collective Idea, girişimcilere yönelik özel etkinlikler ve workshop’lar da düzenlemektedir. Bu etkinlikler ve workshop’lar sayesinde girişimciler, diğer girişimciler ile iletişim kurarak, fikirlerini paylaşabilir ve yeni iş fırsatlarına ulaşabilirler.


GİRİŞİMLERDE MARKALAŞMA ETKİNLİĞİ

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.