Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından “İnşaat Sektörünün Yeniden İnşası” ana temasıyla gerçekleştirilecek olan etkinlik 26 Ocak 2023 tarihlerinde online ortamda düzenlenecek. Dijital Konferans şeklinde planlanan etkinlikte alanında uzman isimler konuşma yapacak.

2017’den bu yana Kamu Bilişim Derneği ve Harput Ajans tarafından Anadolu Bilişim Buluşmaları çatı söylemi ve ana temasıyla gerçekleştirilen etkinlik serisi 2023 yılında da devam ediyor. Dijital ve teknoloji olmak üzere 2 ana kavram etrafında şekillenen Anadolu Bilişim Buluşmaları etkinliklerinde e-ticaret, dijital markalaşma, pazarlama, marka yönetimi, iletişim, reklamcılık, dijital pazarlama, sosyal medya, yeni medya, kurumsal iletişim başta olmak üzere birçok kavrama dair bilgi ve deneyim aktarımı yapılıyor.

Akademisyenler ve sektör profesyonellerinin yanı sıra ceo’lar, girişimciler, kamu yöneticileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de katılım gösterdiği bu etkinlikleri, birçok lokasyondan binlerce kişi takip ediyor. Yeni tip Koronavirüs sürecinde online ortamda devam eden etkinlikler salgının bitmesiyle birlikte hem fiziki hem de çevrimiçi olarak düzenlenmeye başlandı.

26 Ocak 2023‘te gerçekleşecek olan İnşaat Sektörünün Yeniden İnşaası ana temalı etkinlik ise çevrimiçi ortamda ve dijital konferans şeklinde düzenlenecek.

İnşaat Sektörünün Yeniden İnşaası

Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından 23 Ocak 2023 tarihinde İnşaat Sektörünün Yeniden İnşaası etkinliği gerçekleştirilecek. İlham veren fikirlerin yanı sıra dijital teknolojiye dair bilgi paylaşımının da olacağı etkinlikte, alanında uzman isimler konuşma yapacak.

“Sektörün ilgili taraf ve paydaşlarının” yanısıra kamu otoriterleri, özel sektör, üniversiteler iş ve inşaat sektörünün geleceğinin konuşulacağı ve konu ile ilgili uzmanlarının ve paydaşlarının katılımı ile etkinlik değer kazanacak. Buna karşın çeşitli etkileşimler sağlanmış olacaktır. Tüm tarafları kucaklayan ve bir araya getirip buluşturan özelliği, geleceğe dönük yüzü ve yeniliklere açık kimliğiyle sektörün bütünleşik yapısı ve gücü yansıtılacaktır.

Kimler Katılmalı?

Anadolu Bilişim Buluşmaları, Harput Ajans, Kamu Bilişim Derneği, Değişim Mimarı & İnovatif Yönetim Danışmanlığı tarafından düzenlenen, ICT MEDIA, Branding Türkiye, Teknolojik Grup iş birliği ve desteği ile ana teması “İnşaat Sektörünün Yeniden İnşası” mottosu “Güvenilir Gelecek ve Sürdürülebilirlik” olan etkinlik 26 Ocak 2023 tarihinde Dijital ortamda gerçekleştirilecek. Etkinliğin katılımcı profili ise şöyle; Bakanlıklar, İlgili Genel Müdürlükler, Kamu Kurum ve Kuruluşları, İlgili Özel Sektör, Üniversiteler,Mimarlar,Müteahhitler,Taahhüt Firmaları,Teknik Müşavirler,Yazılım Firmaları,Danışmanlar,İnşaat Malzemesi Üreticileri,Akademisyenler,Uzmanlar,Yapı Denetim Kuruluşları, İlgili Ulusal ve Uluslararası Firmalar, Enstitüler,Yerel,Bölgesel ve Ulusal İlgili STK’lar,Sektör Çalışanları,Öğrenciler Medya Kuruluşları ve Dernekler

Etkinlik Detayları 

Etkinliğin Adı: Anadolu Bilişim Buluşmaları

Etkinliği Düzenleyen: Harput Ajans & Kamu Bilişim Derneği

Etkinliğin Ana Teması: İnşaat Sektörünün Yeniden İnşaası

Etkinliğin Paydaşları: Anadolu Bilişim Buluşmaları, Harput Ajans, Kamu Bilişim Derneği, Değişim Mimarı & İnovatif Yönetim Danışmanlığı, ICT MEDIA, Branding Türkiye, Teknolojik Grup

Etkinliğin Tarihi: 26 Ocak 2023

Salon: YouTube

Etkinliğin Şekli: Çevrimiçi – Online / Dijital Konferans

Etkinliğin konuşmacıları ve sponsorları hakkında detaylı bilgi almak için anadolubilisimbulusmalari.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Veya aşağıdaki bağlantıları kullanarak bu bilgilere direkt ulaşabilirsiniz.

Etkinliğin resmi medya sponsoru Branding Türkiye oldu. Etkiniğe katkı sağlayan tüm paydaşlar ve sponsorlar ile etkinlik boyunca konuşulacak konular hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

ONLINE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.